Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Przycisk esp mozna dac w schowek.

Opublikowano

zastanawiam się jak z kierowaniem w sytuacji kiedy używamy tego uchwytu bliżej kierownicy? Bo nie ukrywam że u mnie jeden uchwyt to mało w trasie i używam dodatkowo tego w tylnym łokciu. 

Opublikowano
  • Autor

W a2 sa dwa uchwyty na kubek nad radiem a wiec mniej wiecej w miejscu takim jak w a4. Nie przeszkadza to w zaden sposob w prowadzeniu.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przyszły do mnie dzisiaj dwie paczki - jedna 30kg, druga 33kg. Ciekawe co to może byc? 

Opublikowano
26 minut temu, trepek napisał:

Przyszły do mnie dzisiaj dwie paczki - jedna 30kg, druga 33kg. Ciekawe co to może byc? 

Obstawiam Heble 

Opublikowano
  • Autor

Bingo! Wygrales piwo :) 

Opublikowano

To co tam pakujesz? 320/288 

Opublikowano
  • Autor

Dokladnie tak :) wiadomo, trzeba w kolor dac, przeczyscic itp. Oraz felgii wieksze zakupic ;) ale set jest caly, nawet przewody hamulcowe sa. Jutro jakies zdjecia zrobie.

Opublikowano

Ja do siebie tez pakowałem cały set 320/288 i naprawde robi to różnice względem ori 288/245. Napewno bedziesz zadowolony.

Opublikowano

Widziałam je! Są ogromne!!!!! ?

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, MaTeo85 napisał:

Ja do siebie tez pakowałem cały set 320/288 i naprawde robi to różnice względem ori 288/245. Napewno bedziesz zadowolony.

Ilu calowe masz kola teraz?

Opublikowano
  • Autor
Teraz, trepkowa napisał:

Widziałam je! Są ogromne!!!!! ?

Pierw pokazalem zonie tylnie zaciski i tarcze - byla pod wrazeniem. A pozniej pokazalem jej potwora... ! 

 

 

 

 

 

 

 

...Przedni zacisk :D

Opublikowano

Lato 17 a zima 16 (ori biedronki) zimy jeszcze nie sprawdzalem ale kolega Dev mówił ze wszystko bedzie pasowało.

Opublikowano
  • Autor
Teraz, MaTeo85 napisał:

Lato 17 a zima 16 (ori biedronki) zimy jeszcze nie sprawdzalem ale kolega Dev mówił ze wszystko bedzie pasowało.

Wlasnie tez sobie musze sprawic jakis 16 calowy set lato oraz inny na zime.

Opublikowano

Ja razem z autem dostałem dwa sety ori felg. Te letnie 17 robiłem regeneracje i pomalowałem w kolor budy i jest fajnie a do tego 16 biedroneczki na zime i mi pasuje raczej nie zmienię na nic innego.

Opublikowano

Mogłeś brać od razu hurtem z tymi heblami felgi z oponami i problem byłby rozwiązany :D 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Exmi napisał:

Mogłeś brać od razu hurtem z tymi heblami felgi z oponami i problem byłby rozwiązany :D 

Nie zapominaj, ze pomiedzy mna a kontem bankowym stoi jeszcze Trepkowa :D

Opublikowano

Nie wszystkie, nawet ori 17" wchodza na 320 heble. Tak więc pamiętaj by zrobić przymiarkę;) 

Opublikowano
9 godzin temu, trepek napisał:

Dokladnie tak :) wiadomo, trzeba w kolor dac, przeczyscic itp. Oraz felgii wieksze zakupic ;) ale set jest caly, nawet przewody hamulcowe sa. Jutro jakies zdjecia zrobie.

Pięknie:oklasky:

U mnie też taki zestaw niedawno wpadł:buhaha:

Naprawde jest odczuwalna różnica w hamowaniu:wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj jadac z zona mielismy niesamowitego farta. Jakos tak podczas drogi zagadalem sie i nieco przekroczylem predkosc. I nagle radiowoz na poboczu oraz policjant, ktory biegnie do suszary zostawionej na masce. I to jego zlowrogie i pelne nienawisci spojrzenie spode lba kiedy go mijalem a on nie zdazyl mnie „ustrzelic”. Uff... :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.