Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, misiek95 napisał:

Ja w b5 rozbierałem fotel i poprawiałem po tapicerach. Dobrze mieć plastikowe mini trytytki bo tych drucików stalowych nie mogłem pozaginać tak jak były pierwotnie. W b6 też takie są?

Na szczescie ich juz nie ma i sa plastikowe spinki, takie jak w tylnej kanapie :) wkoncu palce nie beda poranione!

 

I prosze - film:

 

Edytowane przez trepek

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Prace trwają:

 

IMG_3177.JPG

Opublikowano
5 minut temu, trepek napisał:

Prace trwają

Ja właśnie miałem pisać że dziś pokonałem temat. Ale ja nie rozbierałem całości tylko jedną strone fotela i naprawiłem sobie mate :)

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, misiek95 napisał:

Ja właśnie miałem pisać że dziś pokonałem temat. Ale ja nie rozbierałem całości tylko jedną strone fotela i naprawiłem sobie mate :)

Nawet nie jest tak ciężko ? Dużo lepiej niż w przypadku B3/B4/B5.

Aczkolwiek dzisiaj sobie rozerwałem na szyciu alcantarę i musiałem cerować. Jak to dobrze, że za szczeniaka mama pokazała mi co to nić i igła :grzywa:

Edytowane przez trepek

Opublikowano

Będziesz dokładał wiązkę do pamięci ?

Opublikowano
2 minuty temu, koziol992 napisał:

Będziesz dokładał wiązkę do pamięci ?

Yhym. Będzie instalował RAM. A potem odpali Symulator Szybkiej Jazdy na drodze 94 na Kraków :kox:

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, koziol992 napisał:

Będziesz dokładał wiązkę do pamięci ?

Tak. I jeszcze będę chciał przypisać ustawienie fotela do kluczyka.

2 minuty temu, trepkowa napisał:

Yhym. Będzie instalował RAM. A potem odpali Symulator Szybkiej Jazdy na drodze 94 na Kraków :kox:

Taa... symulator stania w korku :D

Opublikowano
3 minuty temu, trepek napisał:

Taa... symulator stania w korku :D

Przecież napisałam, że symulator. Do korków to Ci tego nie potrzeba ?

Opublikowano

Tez mnie to czeka, wrzuciłem elektryczne stołki, ale pamięć czeka na lepszą pogodę :) 

 

Opublikowano
  • Autor

Na szybko:

 

25B0F271-7A2A-45FB-A613-BACA29CC96AB.jpeg

 

Jeszcze nowe boczki ogarnac trzeba bo maja gore czarna. Trzeba bedzie przelozyc szara gore z moich obecnych.

Edytowane przez trepek

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, kamil-vag napisał:

Pięknie idzie ?

Podziekowal!

Strasznie wolno idzie wyciaganie mat grzewczych ;/ jak sie tylko wieczorami robi po 2h.

Ale wygoda elektrycznych foteli wynagradza :D

Opublikowano

Jest czadzik , najlepsze połączenie moim zdaniem skóra + alcantara . Też zapodam takie zestawienie u siebie tym bardziej że nowe maty z ASO już siedzo. ?

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, dekiel 13 napisał:

Jest czadzik , najlepsze połączenie moim zdaniem skóra + alcantara . Też zapodam takie zestawienie u siebie tym bardziej że nowe maty z ASO już siedzo. ?

Akurat maty od podgrzewania wywalilem od siebie :D a byl grzany przod i tyl. Wiem ze i tak bym tego nie uzywal ;) A tak to jakis grosz sie zwroci.

Fajnie ze udalo sie trafic na szara skore z alcantara (kolor swing). Poczatkowo mialem wziac tylko stelarze elektrycznych foteli i wsadzic na to material ze sportow ale @trepkowa powiedziala, ze podoba jej sie alcantara to zostala alcantara :)

Opublikowano

Trepkowa wie co dobre , alcantara tak nie chłodzi tyłka w zimie i nie grzeje w lecie jak skóra . Po za tym lepiej wygląda . ?

Opublikowano

Ciekawy jestem czy dużo jest zabawy żeby górę boczków przełożyć. Być może czeka mnie też podobny zabieg.

Opublikowano
  • Autor

Mysle ze 30-45 minut. Ale zobaczymy jak pojdzie :) trzeba spojenia plastikowe odciac, przykleic nowe i tyle :)

Opublikowano

Poproszę o fotorelacje ? czym to robić, i jak podejść do tematu. 

Opublikowano
  • Autor
36 minut temu, zeflik napisał:

Poproszę o fotorelacje ? czym to robić, i jak podejść do tematu. 

Ok ;) moze w weekend do tego siade.

Opublikowano
  • Autor

Pasuje? :)

248AD9D9-F7B6-4264-8AEB-CCB9B493013A.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.