Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Teraz, MarcinL napisał:

Jak dla mnie wyszło super. Jakoś zawodowo tapicerką się zajmujesz czy pierwszy raz?

Takie kupilem :)

Opublikowano
Teraz, trepek napisał:

Takie kupilem :)

Ja myślałem, że sam alcantare zakładałeś :D Źle przeczytałem to wcześniej odnośnie boczków drzwi. Ty tam jedynie plastiki przekładałeś :D

Opublikowano
  • Autor

Tak, tylko gore w boczkach zmienialem ;) calkiem spoko da sie to zrobic, jak widac z reszta :)

Opublikowano

Kurde Super wyszło:thumbup:

Śmigają już normalnie???

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Adam87 napisał:

Kurde Super wyszło:thumbup:

Śmigają już normalnie???

Pamiec jeszcze nie podpieta ale elektryka dziala :)

Opublikowano

Zdecydowanie w mojej opini najładniejsze fotele do b6. Alkantara dużo przyjemniejsza od pełnej skóry. Fajnie wyszło :)

Opublikowano
  • Autor

Fotele sa mega wygodne :)

Dzisiaj jeszcze ultery wpadna. Welding in progresss...

Opublikowano

Wpadły!!!!111oneoneone ?

D05E0438-4169-4132-8BDD-F9D9688F9EB0.jpeg

9F718285-C487-4F5B-9068-290071C5F8DE.jpeg

4CB5F30E-C355-4F18-9CD7-7360D9888B81.jpeg

Opublikowano

Koń cówy leżą elegancko .

Dokładka tyłu pójdzie w kolor ?

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, dekiel 13 napisał:

Koń cówy leżą elegancko .

Dokładka tyłu pójdzie w kolor ?

Kiedys pojdzie :) jak tylko dorwe przod sline i listwy drzwi tez sline :D

Tak btw ale osoba, ktora spawala, zrobila to naprawde profi.

 

Edytowane przez trepek

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze dwa zdjęcia, które wykonałem. Chciałem aby końcówki były zrównane ze zderzakiem abym wyglądały na pierwszy rzut oka jak seria a dopiero wprawne oko zobaczyło, że jest to coś więcej niż fabryka była w stanie dać.

IMG_3222.JPG

IMG_3223.JPG

Opublikowano

Mogłyby by być deczko z 15 mm wysunięte. Wyglądają bardzo proporcjonalnie . Masz ciemny kolor nadwozia  nie musisz się martwić o przykopcanie zderzaka co zdarza się nawet przy seryjnych 'kranach' skierowanych w dół. Takie końcówy ori to nie wiem czy to oszczędność fabryki czy obawa przed przesadzeniem z średnicą ale fabryczne wyglądają po prostu śmiesznie. Ostatnie 11 lat jeżdziłem BMW e46 i e92 330d  i oni też nie zmienili swojej 'polityki' w tej kwestii . Auta 250KM i więcej wyglądają bardzo 'pokojowo' a końcówy są nieproporcjonalnie małe do tylnego zderzaka i wersji silnikowej.

Reasumując mój być może przydługi wywód w kwestii końcówek układu wydechowego w Twoim zadbanym bądż co bądż aucie marki  audi a4 b6 avant należy stwierdzić w podsumowaniu ,że po prostu końcówki te zaiste .,.....

 

 

wpasowały się bardzo dobrze. ?

Opublikowano

Stołki super robotę zrobiły w środku  :ok2:

a końcówki jak dla mnie ciut zabardzo schowane, parę mm i już było by chyba lepiej :d

Opublikowano
  • Autor

@dekiel 13 @qruku

Dzięki za pozytywne opinie!

Uwierzcie, że na wstępie, przed pierwszą przymiarką, powiedziałem, że końcówka ma wystawać te 15 mm poza dolną krawędź zderzaka. Ale zaczęliśmy przymierzać, zaproponowałem aby góra końcówki zrównała się z otworem w zderzaku i... tak zostało. Jak widać, ładna symetria się zrobiła :) Pewnie przy S4/RS4 bym te końcówki wyciągnął bardziej na zewnątrz aby dodać nieco "pazura" ale w serii nieco zaburzało mi wygląd ?

Opublikowano

zaciski juz masz ?

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Dev napisał:

zaciski juz masz ?

Mam :) zobacze czy nie trzeba ich bedzie zregenerowac ale jak cos to bede dzwonil. Przewody hamulcowe w oplocie beda mi potrzebne z poczatkiem kwietnia :)

Opublikowano
1 godzinę temu, trepek napisał:

Mam :) zobacze czy nie trzeba ich bedzie zregenerowac ale jak cos to bede dzwonil. Przewody hamulcowe w oplocie beda mi potrzebne z poczatkiem kwietnia :)

Żaden problem

Opublikowano

Ładnie końcówki siadły, lakieruj dokładkę w kolor ! :) 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, koziol992 napisał:

Ładnie końcówki siadły, lakieruj dokładkę w kolor ! :) 

Dobry spawacz to i musiały siaść! :D

Lakierowanie będzie na sam koniec, jak poskładam kilka rzeczy z pakietu sline.

Opublikowano
Teraz, trepek napisał:

Dobry spawacz to i musiały siaść! :D

Lakierowanie będzie na sam koniec, jak poskładam kilka rzeczy z pakietu sline.

To już szukaj dokładki sline na pupę :) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.