Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF/AWX] Walka z korekcjami ciąg dalszy...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Przełożyłem 1 z 4 i poszło za pd. To na zimnym jak narazie

IMG_0045.PNG

Opublikowano
  • Autor

Ciepły. Sprawa idzie do sądu jeśli dalej będą się upierać 

IMG_0050.PNG

Opublikowano

Masakra jakaś,człowiek daje do naprawy PD a tu taką lipę odstawiają.A powiedz jeśli to nie tajemnica ile kosztowała Cię ta regeneracja PD?

Wysłane z s8

Opublikowano
  • Autor

3600 i teraz 1600 za sprawdzenie...

Opublikowano

No to wreszcie wiadomo konkretnie że spie**olili robotę :decayed:

Zakładam oczywiście że podkładka termiczna na tej pompce o maksymalnej plusowej korekcji była założona na czystą , pozbawioną nagaru końcówkę pompki.

Nie miej sumienia , wołaj dobrego rzeczoznawcę i do sądu z nimi , patałachami :D

 

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze po ich "naprawie" teraz vag pokazuje 0,80l/h a przedtem było 0,40-0,60

Opublikowano
Dnia 14.06.2017 o 20:51, czachapll napisał:

3600 i teraz 1600 za sprawdzenie...

3600zl za regenerację i 1600zł za ich sprawdzenie???Przecież to przewyższa koszt silnika z anglika po małym przebiegu z idealnymi pompkami które jezdziły na dobrym paliwie i korekcje są w nich jak nowe.Można by było w tej cenie zrobić jeszcze rozrząd ,oleje, paski i rolki wraz z robocizną i zdecydowanie nie przekroczyło by to 5200zl które zapłaciłeś za same wtryski i w dodatku są jakieś problemy.Jeszcze byś swój stary dobry silnik miał do sprzedania.Niezli naciągacze...Współczuję...

Opublikowano
  • Autor

Byłem już u rzecznika mam to załatwiać na piśmie teraz, a jeśli się nie zgodzą to drogą sądową. Już brak mi słów. 

Opublikowano

Jak już będziesz zamieniał pompkę, to dognij konektory na wszystkich 4...

Wysłane z mojego SM-G901F

Opublikowano
  • Autor

Na 1 cyl dalej ponad +2.00 ale obroty za to mniej skaczą. Brak mi już sił na to

Opublikowano
  • Autor

Zamieniłem ten nowy z drugim i tez się korekcja przeniosła. A na aucie kolegi był dobry, kto mi to jakoś logicznie wytłumaczy?

Opublikowano

Może gniazda zbyt wybite i uszczelki już nic nie dają.. .  

https://youtu.be/kN-35AXB1xw?t=3m52s

Przy tej miedzianej podkładce też podobno potrafi się "zużyć" powierzchnia i trzeba wyrównać przed montażem. 

Opublikowano
54 minuty temu, czachapll napisał:

Zamieniłem ten nowy z drugim i tez się korekcja przeniosła. A na aucie kolegi był dobry, kto mi to jakoś logicznie wytłumaczy?

Napisz konkretnie co z czym i z kąt zamieniłeś, bo próbuje to wydedukować i jakoś mi nie idzie :P:D

Może na stare lata już mało rozgarnięty jestem ? :decayed::hi:

Opublikowano
  • Autor

Od kolegi z forum kupiłem używany tez z końcówka BA ( ten stary najgorszy wyciągnięty i leży w bezpiecznym miejscu ;) ). Zamieniłem tym razem 1 z 2 i korekcje się zamieniły ze sobą. Uszczelki dałem nowe na ten kupiony, z nagaru tez wyczyściłem. 

 

No tak nie napisałem o najważniejszym xd kupiłem założyłem na 1 cyl i dalej ponad +2 i dzisiaj wyciągnąłem go i dałem go na cylinder obok i poszło za pompką. Chyba, że kupiłem uwaloną.

Edytowane przez czachapll

Opublikowano
19 minut temu, czachapll napisał:

No tak nie napisałem o najważniejszym xd kupiłem założyłem na 1 cyl i dalej ponad +2 i dzisiaj wyciągnąłem go i dałem go na cylinder obok i poszło za pompką. Chyba, że kupiłem uwaloną.

No teraz zrozumiałem, a Tobie udało się wyciągnąć wreszcie samemu właściwy wniosek :D:hi:

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano

Bez przesady :D

Ta pompka śmigała u mnie na 1 cylindrze 

06.10.2016

http://vaglog.pl/log_280900.html

28.02.2017

http://vaglog.pl/log-023_004_013_6d952.html

 06.04.2017

http://vaglog.pl/log-004_013_023_374t7.html

 

Przy synchro -0,5 była blisko "zera" 

 

Edytowane przez MariuszKK

Opublikowano
  • Autor

No właśnie chyba ze tamte jej „nie lubią” ;p

Opublikowano

3600zł za regeneracje i 1600zł za sprawdzenie ?! Serio ??

Ja w zeszlym roku w swoim robiłem jedna pompke (regenerację) i płaciłem coś koło 700zł z gwarancją. Za 1300zł mogłem mieć nową pod warunkiem, że przy zakupie oddam starą, jedyny problem wtedy to był czas oczekiwania około 3-4 tygodni... BANDYCI kolego Cię dorwali.

Edytowane przez adamresinski

Opublikowano
  • Autor

Tak serio serio...

Opublikowano
1 godzinę temu, MariuszKK napisał:

Bez przesady :D

Ta pompka śmigała u mnie na 1 cylindrze 

06.10.2016

http://vaglog.pl/log_280900.html

28.02.2017

http://vaglog.pl/log-023_004_013_6d952.html

 06.04.2017

http://vaglog.pl/log-004_013_023_374t7.html

 

Przy synchro -0,5 była blisko "zera" 

 

No i znowu nic nie kumam .....

Można jaśniej ??:P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.