Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, po 4 letniej przygodzie z B7 3.0TDI postanowiłem pójść dalej w A4 i wpadła szara B8ka z 3.0TDI pod maską w Avancie z uwagi na powiększającą się rodzinę:wink:

Zacznijmy od początku, najpierw było B5 a potem czarne B7 które sprzedało się w 3 dni i zostało w klubie :kox:

20130616_202547.thumb.jpg.3111597ed83da5ca8b821d2d9c178153.jpg

17778684_1605894559451014_1349309141_o.jpg

 

Oto nowa zabawka, miało być białe w black pakiecie z podwójnym S linem ale nie było nic fajnego, u nas same trupy a w DE worek pieniędzy, wpadł więc szarak, po czarnym aucie duża zmiana bo od razu po myciu nie widać brudu i wygląda całkiem fajnie chociaż szkoda że nie daytona gray :kwasny:

IMG_20170612_164823.jpg

IMG_20170612_164946.jpg

IMG_20170613_202027.jpg

IMG_20170618_125005.jpg

Krótki opis:

B8 3.0 TDI quattro avant, 11.2010r, 262 000km przelotu, serwis do końca, Włoszka - środek jak nowy ale lakier tak zapuszczony że dokładne mycie zajęło mi 3 dni :facepalm:

Wyposażenie:

-Zewnętrzny S line

-Panorama dach

-bixenon + led

-fotochromatyczne, składane i podgrzewane lusterka

-asystent parkowania tył

-chrom relingi i ramki drzwi

-MMI 3g

-lane assist

-side assist

-4x el. szyby

-kierownica multifunkcyjna

-servotronik

-pakiet oświetlenie

-pakiet schowek

-bluetooth

-czujnik deszczu i zmierzchu

+ to co występuje w serii.

 

Plany na 2017:

- felgi 20''

-eibach pro kit + amorki 1BE/1BV

-przyciemnienie szyb

-inne końcówki wydechu

-ramki szyb + relingi czarne

-czarny grill 

-podświetlenie tablicy led

-brak oznaczeń na tylnej klapie

-hamulce S4

-program

-aktualizacja map + PL język + uruchomienie dodatkowych funkcji w MMI   (Dzięki Hammer)

-fotele pół skóry kubełkowe i podgrzewane

-kierownica polift ze ściętym dołem

-gałka zmiany biegów S line

-pedały i podstopnica rs4

-podsufitka czarna + jakieś drobne modyfikacje wnętrza:wink:

 

Plany na 2018 ? polift lub zmiana auta na polifta :kox:

 

 

Edytowane przez Pucek

Opublikowano

Poprzedniczki bardzo zadbane, ta na pewno będzie w jeszcze lepszej kondycji :wink:

Dobrze się prezentuje, silnik zacny, nic tylko serwisować i tłuc kilometry. Oczywiście dokładać ile się da :decayed:

Pokaż jeszcze środek!

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za dobre słowo, środek to golas, rozglądam się właśnie za fotelami w pół skórze  i kierownicą poliftową ze ściętym dołem.

Opublikowano

Gratki zakupu. Nie taki znów golas ,zewnętrzny S jest :naughty: przynajmniej będziesz miał co robić :wink: 

Opublikowano

Bardzo ładna B8, fajny kolorek, dobra zmiana :thumbup1:

Opublikowano

Super furka kolor zarypiasty 

Opublikowano

Piękna sztuka. Ja z chęcią bym taki kolorek przygarnął. Mi się znowu czarna trafiła hehe :) Nie taki golas z niej, ale pole do modzenia też jest :) w PL kupiłeś ? czy ściągałeś z Italii ?

Opublikowano
  • Autor

Auto wzięte od handlarza który przytargał ją z Włoch na handel:)

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A polo ukradkiem zza winkla zazdrośnie zagląda :grin:

Fajne to masz. Jeszcze fajna rolka do tego i będzie kox

Opublikowano

Fajne wozidełko z konkretną motorownią  :thumbup1:

Opublikowano

Najważniejsze, żeby technicznie było ok  :wink:   Resztę się dołoży  :wink:

Opublikowano

Gratki wozu!
Jak to mówią dobra baza do modów [emoji6]

Opublikowano

Nie brzydkie [emoji6][emoji106]

Opublikowano

gratki auta! czekam na mody :naughty:

Opublikowano

Fajna sztuka. Z rozrzadem będziesz działać? Ja już miesiąc szukam w kraju i za granicą przedlifta 3.0 w gnoju i w automacie i jest wielka kicha.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
Fajna sztuka. Z rozrzadem będziesz działać? Ja już miesiąc szukam w kraju i za granicą przedlifta 3.0 w gnoju i w automacie i jest wielka kicha.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wiem bo szukalem od końca marca, rozrządu nie tykam bo jest cicho, zresztą to już moje drugie 3.0tdi więc wiem kiedy i co trzeba robić

A tymczasem, spy foto...0ffac3ee5f04cfe01a7c619adf815c1e.jpgb83b89082e879d2be2c5cac86fb9e8fc.jpg9cbdc3d993349fc659c90ffb8655f979.jpg

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Gratulacje zakupu.

Widać że już prace ruszyły z kopyta:jerk:

 

Opublikowano
  • Autor

Zwykły rotor w 20 calach :) eibach dopiero jutro na aucie.9daa9c367f50dc5624e48c0c9edfd3d3.jpg5138520662300dcc8102b8697fffdec2.jpg

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Rotory oryginał?

Opublikowano
  • Autor

Ori koło z RS5 po lekkich modach pod budę a4

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.