Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Drżenie przy przyspieszaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przy ok.1,8tyś obrotów gdy przyspieszam - gwałtowniej, na biegach 4 i 5(mocniej) do ok.2tyś. obrotów tak lekko drży silnik czy coś...

Gdy przyspieszam równiej lub nie pod górkę to tego nie ma...czy to jest normalne jak nie to cio to?

Dzięki za odpowiedzi...

ps.doloty już mam nowe :)

Opublikowano
lekko drży silnik czy coś...

hmm, no to jest istotne czy silnik czy "cała buda"

Nie piszesz jaki masz silnik (a wystarczyło zastosować się do regulaminu i wstawić w temacie [b5 AHU] na przykład), 90tek było kilka - jedne miały dwumas, inne nie.

A to tak trochę wygląda jakby właśnie dwumas powoli padał....

Opublikowano

Ja mam podobny problem jak mocno depne to w zakresie 2000-2200 wpada w dziwne wibracje silnik i czuc na nadwoziu przed i po tym zakresie jest oki Silnik AFN

Opublikowano
  • Autor

Sorki pre rzeczywiście myślałem że mam 1Z w opisie. A drży cała buda na dwie sekundy!?

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 02-03-2007, 17:30 ]

no i dalej nie zmieniłeś tematu...

Opublikowano

Obstawiam na kat wtrysku... :wink:

Opublikowano

Przy nastawniku też szarpie.

Opublikowano
  • Autor

Chciałem zmienić ale nie umiałem coś mi pisze że nie wypełniłem jakiegoś pola!?A i jeszcze niech Któryś Mod zobaczy też co jest z moim kontem ciągle wywala mi że mam liczbę postów nieczytanych ponad 1000 i coś tam jeszcze....przy logowaniu...

[ Dodano: 03-03-2007, 17:28 ]

CZy z logów z VAGA 008 ktoś mi powie czy mam coś nie halo z tym wtryskiem?Ile regulacja w ASO? (temat w Diagnostyka VAG)

Opublikowano
CZy z logów z VAGA 008 ktoś mi powie czy mam coś nie halo z tym wtryskiem

nie, 008 to ograniczenie dymienia, żądanie paliwa przez kierowcę. Grupa stosowana na przykład do rozpoznania przepływomierza.

Wtryski możesz obejrzeć w 013, tylko najpierw pisałeś o kącie wtrysku ? :confused:

Jak sprawdzić kąt wtrysku (w jakiej grupie) to już pisaliśmy...

oczyściłem temat ze zbędnych postów o nieprzeczytanych postach.

Opublikowano
  • Autor

To ja już nie wiem....Pre dzięki za pomoc z tematem!

To jak mi "obdymia" rury wydechowe to też można w VAGu ustawić jakoś?Lub sprawdzić kiedy dymi?!

Bo Szewczenko pisał że to mogą być kąty wtrysku złe z tymi drganiami to myślałem że może coś da się odczytać w VAG ch: 008

Opublikowano

Rury czarne, zatelepie nim czasami. Dla mnie to go paliwo zalewa, uczepie się tego nastawnika.

Opublikowano
  • Autor

Kalina który to ten nastawnik?!Możesz podać nr jego w ETKA to go tak poszukam...

Czyli "dzięki" niemu mogę mieć te drgania?!

Opublikowano
  • Autor

Hmm mi VAG nie pokazuje błędów...nie wiem co jest nie tak...muszę ten wtrysk sprawdzić...

Opublikowano

jak myślicie ? te drżenie jest ale jak jade 100km/h i wcisne sprzęgło to też jest a silnik przecież zszedł z obrotów . we wtorek jade na wymianę poduch , sprawdzą mi też wydech bo po wymnianie wpada w rezonans na postoju i miedzy 1600-2000 już mnie to wk....a i męczy :confused: . czy tłumik może powodować drgania odczuwalne na całej budzie przy 100km/h? czy to może wywalona stara poduszka? juz mi ręce opadają :confused :confused:

Opublikowano
  • Autor

Ciągle mi drga między 1,8-2 tyś obr. możliwe że to wydech...jak to sprawdzić dokładnie???

Na postoju nic nie widać bo pod obciążeniem tak jest dopiero...

Opublikowano

Jeżeli lekko drży to tak ma być, 1Z nie ma dwumasa [na szczęście]

Opublikowano
  • Autor

A co to jest ten nastawnik???

Opublikowano

i ja nie czaje dalej gdzie jest ten nastawnik co i jak? :confused: może macie jakieś zdjęcia lub opiszcie. tam gdzie trzeba kliknąć na czyszczenie nastawnika(w linku) u mnie nie działa i nie mogę przeczytać.

Opublikowano

Nastawnik znajduje sie na samej górze pompy wtryskowej takie prostokątne pudełko przykręcone na cztery śruby jedna jest tak trójkatna. Mam pytanie który czujnik prędkości należy odłączyć ( pręd. silnika czy pręd pojazdu) Jeżeli któryś odłącze to nie bede miał albo prędkości pojazdu albo obrotomierza :question:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.