Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black Q5 by Tom


tom4275

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli suma wydechy 3 plus moduly wychodzi 6tys ja chyba obnize i dodam dystanse ....bo wydechy drogawe.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!

Super porobione autko .Widać ,że włożone zostało kupa pieniążków oraz serca ;) elementy sq robią robote ;)co do aktywnego wydechu tak jak piszecie koszt ok.5-6k.,sam zastanawiałem się nad tym w swoim 2.0.,koszt spory ale jest fun.

Widzę kolega z NEL, ja BS- też posiadacz q5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, johnybravo napisał:

Hej!!!

Super porobione autko .Widać ,że włożone zostało kupa pieniążków oraz serca ;) elementy sq robią robote ;)co do aktywnego wydechu tak jak piszecie koszt ok.5-6k.,sam zastanawiałem się nad tym w swoim 2.0.,koszt spory ale jest fun.

Widzę kolega z NEL, ja BS- też posiadacz q5.

BS powiadasz - moje rodzinne miasto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, tom4275 napisał:

BS powiadasz - moje rodzinne miasto :D

Można jakiegoś spota zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Ełku to brak szans bo tylko ja, Adaś (junior555) i dalej brak odzewu na spoty, ale pewnie Adam dał by się namówić na wypad do S-k no chyba że wpadniecie silną grupą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, tom4275 napisał:

w Ełku to brak szans bo tylko ja, Adaś (junior555) i dalej brak odzewu na spoty, ale pewnie Adam dał by się namówić na wypad do S-k no chyba że wpadniecie silną grupą :decayed:

Słuchaj u nas czasami coś organizujemy ,wpada malo autek(ok.6) ale zawsze coś,jest chociaż z kim powymieniać zboczone myśli Audifilskie ?będziemy coś organizować to się odezwę,bo i chlopaki z BAU wpadają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czekam na info, na pewno od 17 do 28 lipca będę niedostępny ale poza tym na 99% wpadam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎08‎-‎06 o 11:35, dominika6c6 napisał:

Hejka ładnie działałeś...... coś się będzie dalej działo......

jak na razie to kończę walkę z doprowadzeniem samochodu do porządku po zatankowaniu w orlenie vervy :rant: układ paliwowy zatkany, wtrysk do wymiany, 70 litrów paliwa w kanał i taki był piękny powrót z wakacji i pierwsze tankowanie w Polsce

 

a co się dalej będzie działo ... leży już czarna podsufitka i czeka na montaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie leje się "wzbogaconego" diesla bo jest suche , nie ma smarowania . Dlatego ja zacząłem dolewać do ropy oleju do dwusuwów, tak jak to robią od dawna Niemcy. auto zaczęło ciszej chodzić , wtryski i pompa mają lżej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az nie chce mi sie wierzyc ze to od paliwa....miales od razu jakies objawy szarpanie autem itp....ze obsttawiasz na paliwo???? Peter a ile i jaki olej lejesz na bak i za kazdym razem ....a nie jest tak ze ole moze zasyfic wtryski nie lepiej raz na rok zalac taki plyn do baku co jest do czyszczenia ukladu paliwowegoi wtryskiwaczy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie leje olej do dwusuwa z Orlenu półsyntetyczny bo mam dpf jak go wywalę to będę lał mixol bo ma identyczna temperaturę spalania co ropa minus dla posiadaczy dpf zasyfi go szybciej . Generalnie jak czytałem artykuły i opinie to same plusy minus dodatkowe koszty ale litr kosztuje 10-12 zł a ba 50 litrów paliwa leje się 250 oleju . Korekcja wtrysków się poprawia. U kolegi pewnie zatarła się pompa wysokiego ciśnienia powód zbyt suche paliwo wszystko przez ekologię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przejechałem 3 tys. km w czasie tego wyjazdu, tankowałem tylko na najlepszych stacjach, samochód chodził jak zegareczek, dodam jeszcze że jest serwisowany w aso więc wszystkie wymiany na bieżąco, na tej stacji wlałem 55 litrów paliwa, czyli w baku było jeszcze 20l z poprzedniego tankowania, przejechałem kilkadziesiąt kilometrów i zaczęło się podszarpywanie przy przyśpieszaniu, potem jeszcze chyba z 30 km i tryb awaryjny, rzucanie silnikiem, zero mocy, nawet pod lekką górkę nie dałem rady podjechać ... laweta i do serwisu, jak wyjęli filtr paliwa to tylko czarny żur poleciał, zleli paliwo wypłukali układ odpalili ... jeden wtrysk stoi ... wymiana wtrysku i wszystko chodzi jak ta lala ... ocena serwisu - zanieczyszczone paliwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak mamy w PL a teraz zeby komus udowodnic ze przez paliwo to sie stalo i uzyskac zwrot kosztow to poprostu jest niemozliwe....mam nadzieje ze bedzie juz ok a tak na marginesie kupowales nowy czy uzywany wtrysk....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy, używka to zbyt duże ryzyko, jedynie przyoszczędziłem na tym że nie kupowałem go w serwisie bo cena 3,5 x wyższa  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra jakaś. Jest różnica w paliwie w Pl a np w De. Przetestowałem to wiele razy. Raczej nie jest to złudzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie u nas to jest jakaś masakra jeszcze za takie pieniądze ?. Na niemieckim auta mniej pala i maja większa moc przynajmniej takie są odczucia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak chwalą niemieckie paliwa, ale sam miałem dwa przypadki, że auta odmówiły współpracy po tankowaniu diesla na popularnej tam stacji Aral. Zawalony filtr w baku, tryb awaryjny itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...