Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black Q5 by Tom


tom4275

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego ja zmieniam wszystkie filtry co 10 tyskm wlacznie z paliwowym wiem ze zawsze jest szansa na zalanie badziewia i przystanek w polu ale mam czyste sumienie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Bartender napisał:

Wszyscy tak chwalą niemieckie paliwa, ale sam miałem dwa przypadki, że auta odmówiły współpracy po tankowaniu diesla na popularnej tam stacji Aral. Zawalony filtr w baku, tryb awaryjny itp.

 

mój ojciec miał dokładnie ten sam przypadek, też na Aralu. Q7 straciło moc i ledwo dojechało do Polski, jak dostało Vervy to odżyło..

w zeszłym roku jak tankowałem na Shellu niemieckim to nie powiem, bo takiego niskiego spalania nigdy nie udało mi się zrobić jak wtedy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje że największym problemem jest stosowanie na stacjach kiepskiej jakości filtrów i rzadka ich wymiana bo przecież trzeba się więcej kasy nachapać a i tak nam nikt nic nie zrobi ... odpowiedź ubezpieczyciela Orlenu już mam ... nie możemy uznać bo nie było innych zgłoszeń a poza tym w baku było inne paliwo ... jak rozmawiałem z rzeczoznawcą to powiedział żeby sobie darować bo orlen wyda tysiące na prawników aby tylko 5 zł nie zapłacić bo to by było przyznanie się do winy a tej opcji niema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak padły mi  pd wtryski to czyściłem bak,  mechanik pokazał co było w baku na smoku, 8 lat na niemieckiej ropie + 2 lata na Vervie z Orlenu :-).    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też nie ma co dopuszczać do takiej sytuacji aby jeździć na rezerwie , wtedy zaciąga syf ze zbiornika i się dzieją takie kwiatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , mam pytanie . 

Czy przy przekładce hamulców od sq5 musiałeś zmieniać przewody hamulcowe , czy stare pasowały ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewody miałem akurat w komplecie więc wymieniłem, ale wydaje mi się że sprawdzałem i były tej samej długości, wieczorkiem postaram się sprawdzić mniej więcej długość obu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A osłony miałeś tez w komplecie ?? Bo patrzę na swoje tylnie i tarcza wchodzi w nie do środka. Przod natomiast jest za tarcza Wiec nie będzie problemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, wszystko miałem w komplecie, osłony tył zostają, przód musisz zmienić bo do 380'tek są większe no i już nie takie badziewne jak przy 320 i 345 tylko już normalne malowane na czarno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2017‎-‎09‎-‎09 o 20:52, artech napisał:

Przy zmianie hebli to juz bym dorzucil nowe przewody w oplocie

jakoś nie mam do tego przekonania, po przeczytaniu o paru przypadkach urwania nie mam ochoty na taką niespodziankę, zapewne powodem był zły montaż więc trzeba by było jeszcze szukać osoby która się na tym zna a z tym u mnie było by kiepsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i żeby nie było że się nic nie dzieje to wpadły dwie nowości w środku ...

s-line'owa podsufitka i dodatki

dKlCn49.jpg

 

oraz kiera

 

xT7WByi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko , ale podsufitka to trzeba było wsadzać z alcantary. Drogo zapłaciłeś za kiere ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, peter22 napisał:

Elegancko , ale podsufitka to trzeba było wsadzać z alcantary. Drogo zapłaciłeś za kiere ??

taki był plan ale nie udało mi się nikogo namówić do wysyłki a jechać na drugi koniec Polski średnio mi się uśmiechało więc musiałem się zadowolić czarną ... kiera mnie wyszła 1,8 k, szału z ceną niema ale przynajmniej pewne że nieregenerowana i w ładnym stanie, jeszcze tylko gałka i tapicera zakończona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dominika6c6 napisał:

Ładnie wyszło gałki są nawet oki na alle....w przystępnych cenach ale zależy czego szukasz.....

gałeczkę to pewnie swoją dam do obszycia w perforę i tyle, no chyba że mnie najdzie i zaprojektuję jakiś custom'owy dekielek jak w swojej a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A modzisz coś z mocą ja do siebie założyłem IC od 3.0 biturbo i myśle nad założeniem innej turbiny.... ale wczesniej oczywiscie DPF wyleci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...