Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4/B7/BRD/2007/2.0/193KM-443Nm/S-LINE/2xULTER OWAL/320mm/ FoTo!/GRAPHITE by Karaś


Karasik2

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 23.08.2017 o 13:46, Marcellus napisał:

Mam i ja te lampy, założyłem nawet wcześniej niż Mizur138, ja jestem mega zadowolony, pierwszy wyjazd po zmroku i docenisz :)

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
 

Dokładnie tak. Sam rozmawiałem  z Marcellusem w sprawie jakosci swiateł przez zakupem i potwierdzam to co kolega mowi,oraz sam je polecam a zarazem jestem ciekaw efektu na czarnym aucie :D

Druga sprawa tak ze jak Ci nie podpasują to uwierz mi ale w DE jest mnóstwo osób co by je przytuliło,bo jak przeglądałem niemieckie fora to dużo osób nawet pisalo do Osram czy beda je dalej produktowac.

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LED Xenarc Doszły :banan:ale nie wiem kiedy montaż 

Pewnie przy wymianach filtrów i oleju:kwasny:

IMG_20170908_214215-2976x2232.jpg

Edytowane przez Karasik2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LED Xenarc Doszły :banan:ale nie wiem kiedy montaż 
Pewnie przy wymianach filtrów i oleju:kwasny:
IMG_20170908_214215-2976x2232.thumb.jpg.b7e28339453ca51e3d8819dfce49a0fc.jpg
Która wersja V1 czy V2 ?? I skąd brałeś???

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czym poznać jaka wersja? Brałem od niemieckiej firmy tylko oni mieli. Proservice czy jakoś tak.

Model LEDHL101

Edytowane przez Karasik2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co taka cisza? Założyłeś te lampy, bo ciekaw jestem jak to będzie u Ciebie wyglądało :)

Ja mam ori bixy, więc wymieniać nie zamierzam, ale ciekaw jestem efektu na tych Twoich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę na wymianę płynów i filtrów do Pawła po 15.10 dzwoniłem to mi też lampy przełoży ..

250 krzyknął bo zderzak cały trzeba zdejmować i trochę zabawy będzie ale wydaje się dużo za montaż

ponegocujejmy jeszcze i wrzucę foto już jak bedą na aucie...bo narazie leżą w kącie ...:(

http://allegro.pl/audi-a4-b7-8e-bi-xenon-drl-montaz-oryginal-bosch-i6959789576.html

myślełem też o tym powyżej nawet miełem jechac do nich ale wpadły te LEDY

Edytowane przez Karasik2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wymianę płynów filtrów ...ma mi lampy zamontować i chcę wywalić DPF zaslepic EGR i o programie pogadać ...
Navi będę zmieniał też ale to później...

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Karasik2 napisał:

Mam wymianę płynów filtrów ...ma mi lampy zamontować i chcę wywalić DPF zaslepic EGR i o programie pogadać ...
Navi będę zmieniał też ale to później...

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Te lampy pasuja plug and play, wiec kurde... 250 za zwalenie zderzaka... to troche sporo... moim zdaniem zbyt duzo...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też tak sądzę:) szczególnie że jak montował mi nakładki pedałów chrom to było free

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze zamontowane,fotki pewnie na szybko robione. Ogolnie zadowolony jestes czy jednak mieszane uczucia ?? Czekam na wiecej fot jakiejs sesji :banan: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze zamontowane,fotki pewnie na szybko robione. Ogolnie zadowolony jestes czy jednak mieszane uczucia ?? Czekam na wiecej fot jakiejs sesji :banan: 
Foto No na szybko nie ma się co oszukiwać [emoji6]ale jestem mega zadowolony fajnie świeca naprawdę widać różnicę między zwykła H7 a wahałem się między bixami.sesja będzie musi być. Jakość to Niemcy mają trzeba im przyznac...


Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy swoje kosztuja ale tak jak piszesz wedlug mnie tez extra swieca i calkiem inny image auta. :) Najwazniejsze to zadowolony uzytkownik :hi: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę teraz i siedzą ok .. ustawiali we trzech lampy co te zdjęcia zakłamują:)są ok ale jednak miałem coś wcześniej kombinowane bo inne śruby w starych H7 były ..

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...