Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4/B7/BRD/2007/2.0/193KM-443Nm/S-LINE/2xULTER OWAL/320mm/ FoTo!/GRAPHITE by Karaś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dnia 23.08.2017 o 13:46, Marcellus napisał:

Mam i ja te lampy, założyłem nawet wcześniej niż Mizur138, ja jestem mega zadowolony, pierwszy wyjazd po zmroku i docenisz :)

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
 

Dokładnie tak. Sam rozmawiałem  z Marcellusem w sprawie jakosci swiateł przez zakupem i potwierdzam to co kolega mowi,oraz sam je polecam a zarazem jestem ciekaw efektu na czarnym aucie :D

Druga sprawa tak ze jak Ci nie podpasują to uwierz mi ale w DE jest mnóstwo osób co by je przytuliło,bo jak przeglądałem niemieckie fora to dużo osób nawet pisalo do Osram czy beda je dalej produktowac.

Edytowane przez Mizur138

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

LED Xenarc Doszły :banan:ale nie wiem kiedy montaż 

Pewnie przy wymianach filtrów i oleju:kwasny:

IMG_20170908_214215-2976x2232.jpg

Edytowane przez Karasik2

Opublikowano
LED Xenarc Doszły :banan:ale nie wiem kiedy montaż 
Pewnie przy wymianach filtrów i oleju:kwasny:
IMG_20170908_214215-2976x2232.thumb.jpg.b7e28339453ca51e3d8819dfce49a0fc.jpg
Która wersja V1 czy V2 ?? I skąd brałeś???

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Po czym poznać jaka wersja? Brałem od niemieckiej firmy tylko oni mieli. Proservice czy jakoś tak.

Model LEDHL101

Edytowane przez Karasik2

Opublikowano
  • Autor

Nowy nabytek:hi:

IMG_20170913_165654-2976x2232.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Co taka cisza? Założyłeś te lampy, bo ciekaw jestem jak to będzie u Ciebie wyglądało :)

Ja mam ori bixy, więc wymieniać nie zamierzam, ale ciekaw jestem efektu na tych Twoich

Opublikowano
  • Autor

Jadę na wymianę płynów i filtrów do Pawła po 15.10 dzwoniłem to mi też lampy przełoży ..

250 krzyknął bo zderzak cały trzeba zdejmować i trochę zabawy będzie ale wydaje się dużo za montaż

ponegocujejmy jeszcze i wrzucę foto już jak bedą na aucie...bo narazie leżą w kącie ...:(

http://allegro.pl/audi-a4-b7-8e-bi-xenon-drl-montaz-oryginal-bosch-i6959789576.html

myślełem też o tym powyżej nawet miełem jechac do nich ale wpadły te LEDY

Edytowane przez Karasik2

Opublikowano

Co tam będziesz u Pawła robił?

Opublikowano
  • Autor

Mam wymianę płynów filtrów ...ma mi lampy zamontować i chcę wywalić DPF zaslepic EGR i o programie pogadać ...
Navi będę zmieniał też ale to później...

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
1 minutę temu, Karasik2 napisał:

Mam wymianę płynów filtrów ...ma mi lampy zamontować i chcę wywalić DPF zaslepic EGR i o programie pogadać ...
Navi będę zmieniał też ale to później...

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Te lampy pasuja plug and play, wiec kurde... 250 za zwalenie zderzaka... to troche sporo... moim zdaniem zbyt duzo...
 

Opublikowano

4-pak i sam byś to zrobił ;)  na końcu satysfakcja z wykonanej pracy :decayed: 

Opublikowano
  • Autor

No też tak sądzę:) szczególnie że jak montował mi nakładki pedałów chrom to było free

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dokonało się ..[emoji102] siedzi ... Świeci ...michę cieszy.d551c0a5a5b4d948d128d1341a2ff348.jpg8474ce7220246dc819927836c957a33f.jpg

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

I nocą..d1de2860c110eece22c48d9cdb37e5be.jpg0547698509c3bd8d3a2ae1bf0f477f7e.jpg

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Fajnie ze zamontowane,fotki pewnie na szybko robione. Ogolnie zadowolony jestes czy jednak mieszane uczucia ?? Czekam na wiecej fot jakiejs sesji :banan: 

Opublikowano
  • Autor
Fajnie ze zamontowane,fotki pewnie na szybko robione. Ogolnie zadowolony jestes czy jednak mieszane uczucia ?? Czekam na wiecej fot jakiejs sesji :banan: 
Foto No na szybko nie ma się co oszukiwać [emoji6]ale jestem mega zadowolony fajnie świeca naprawdę widać różnicę między zwykła H7 a wahałem się między bixami.sesja będzie musi być. Jakość to Niemcy mają trzeba im przyznac...


Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Lampy swoje kosztuja ale tak jak piszesz wedlug mnie tez extra swieca i calkiem inny image auta. :) Najwazniejsze to zadowolony uzytkownik :hi: 

Opublikowano

Ale spasowanie lamp ze Zdesiem :facepalm: 

 

Opublikowano
  • Autor

Patrzę teraz i siedzą ok .. ustawiali we trzech lampy co te zdjęcia zakłamują:)są ok ale jednak miałem coś wcześniej kombinowane bo inne śruby w starych H7 były ..

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

Witaj, 

B. ciekawe te lampy.

Jak cenowo wychodzą?

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.