Skocz do zawartości
IGNOROWANY

E92 335d by Wodz.


wodz

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, stepien1997 napisał:

A co na to skrzynia na taki przyrost momentu??

Sama skrzynia przyjmie więcej,gorzej z konwenter-em. Na razie nie mogę się wypowiedzieć na ten temat,zrobię jakiś przebieg to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc podobna do mojej aktualnie, u mnie wyszło 373bhp - fajnie by było się sprawdzić gdzieś co Ty na to? Kiedy zamierzasz wrzucać wagnera? Ja jade do Polski i Chorwacji 1 września wiec można by się ustawić jak wrócę i potestowac jeśli nadal będziesz z seryjnym coolerem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Saylar napisał:

Kiedy zamierzasz wrzucać wagnera?

Właśnie dziś wleciał pod maskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2017 o 12:02, Saylar napisał:

Moc podobna do mojej aktualnie, u mnie wyszło 373bhp

Co do mocy to powiem Ci szczerzę że ten niuton coś mi nie pasuje. Muszę autem podjechać do znajomego i shamować auto na kolejnej hamowni.

 

Dnia 18.08.2017 o 12:02, Saylar napisał:

fajnie by było się sprawdzić gdzieś co Ty na to?

Nie ma najmniejszego problemu,ja zawsze chętny na porównania :D

Dnia 18.08.2017 o 12:02, Saylar napisał:

jeśli nadal będziesz z seryjnym coolerem :naughty:

Szkoda mi było "smażyć" motor i kupiłem zaraz na drugi dzień wagnera. Na końcu pomiaru  u mnie w dolocie było 127 stopni,masakra!!!

 

mjtjep.jpg

2e51qhh.jpg

Pozdrawiam

Edytowane przez wodz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda ze Wagner już u Ciebie siedzi, teraz to będzie trochę nie równe porównanie.. ale to nic napisze na pw to się zgadamy jakoś po urlopie bo wyjeżdżam do Chorwacji 1-16 Września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pomierzyłem moje dayli. Jak na seryjne po sofcie w brew pozorom ciężkie auto w gnoju daje radę :)

 

wjrqf.jpg

1040pxw.jpg

1scets.jpg

2e1eqdf.jpg

 

0-100 bez problemu idzie zrobić lepiej,ale szkoda mi skrzyni i te czasy są powtarzalne.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ogi napisał:

Auć! Duże straty ??

Wszystkie zawory nowe plus kompleksowa regeneracja głowicy. Wałki rozrządu również zmienione,w tym motorze są "rurkowe" i się pokrzywiły. Cały nowy rozrząd wraz ze wszystkimi kołami zębatymi.Nowa,inna ściana rozrządu która nie przeżyła zerwania "łańcuszka".

Oczywiście ściągnięcie miski olejowej i wymycie dokładnie silnika wraz z czyszczeniem pompy oleju.Troszkę syfu było w misce.

1zflt8x.jpg

Auto powoli się składa i troszkę portfel odchudziło :kwasny: Wolał bym tą kasę przeznaczyć na 440KM+  :D

aexz4g.jpg

3451n2w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo, łańcuch przeskoczył czy sie zerwał ?? Szukajac plusow to bedziesz mial bling bling silnik teraz hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ogi napisał:

łańcuch przeskoczył czy sie zerwał

Zerwał się co widać na fotkach :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wodz napisał:

Zerwał się co widać na fotkach :(

 

Jakies objawy byly wcześniej czy tak z siebie ?? Tak sie dopytuje bo od niedawna mam tez F31 335xd i mnie lekki strach ogarnął :D . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ogi napisał:

Jakies objawy byly wcześniej czy tak z siebie ?? Tak sie dopytuje bo od niedawna mam tez F31 335xd i mnie lekki strach ogarnął

Żadnych najmniejszych objaw nie było że coś jest nie tak.Nic nie grzechotał i nie dawał oznak że coś mu dolega  :kwasny: U ciebie w F-ce jest inny motor,rozrząd od skrzyni.

Edytowane przez wodz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dayli jeździ cały czas i jest delikatnie upiększane.Autem pojechałem na kolejne dwie hamownie sprawdzić moc po programie w TC-Performance,coś słabo jechało jak na takie moce :kwasny: No i okazało się na obu hamowniach że zostałem oszukany przez TC-Performance,moc rzeczywista to 345KM/720NM.(w TC dzień wcześniej wyszło 380KM/809NM) Pisze od razu że autem już na drugi dzień po wizycie w TC byłem sprawdzić moc,za nim się zerwał rozrząd. Tak że odradzam wizytę w TC-Performance,program ogólnie był bardzo dobrze wykonany ale na siłę próbują zadowolić klienta i dają cyfry z kosmosu.Auto obecnie po programie w HP-performance Rzeszów jest szybsze 100-200 o półtorej sekundy!!! To jest przepaść w porównaniu do tego co było.Moc szacowana teraz to 360-370KM i 740-760NM,a nie jakieś cyfry z kosmosu w porównaniu do rzeczywistości.Tak że przestrzegam wszystkich przed tą firma,wychodzi na to że zbudowali sobie renomę na oszustwie.I pisze od razu że nie jestem jedyną osobą którą oszukali,coraz więcej osób sprawdza ich wyniki i brakuje dużo do tego co dali na papierze.Po świętach podjadę na hamownie i wkleję prawdziwe kreski,auto było strojone na drodze w rzeczywistych warunkach.Tu filmik jak jedzie w dwie osoby z bagażnikiem pełnym gratów,jakieś 40kg.

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ja o nich bardzo dobre rzeczy slyszalem i ze swoim 335xd wlasnie do nich sie wybieralem ale jak taka akcja to musze wiecej o nich w necie poszperac i poszukac czy mieli wiecej takich "niespodzianek" jak twoja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieli na streatreacing  jest też wątek o dwóch audi a6 3.0 tdi biturbo. także nie polecam tej firmy . Ja również miałem do nich jechać swoim q5 CCWA ale po samej rozmowie telefonicznej mi się odechciało . I później jeszcze poczytałem o nich na forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2017 o 13:02, Ogi napisał:

Ciekawe, ja o nich bardzo dobre rzeczy slyszalem

Ja też i dlatego ich wybrałem,ale tą renomę właśnie sobie wyrobili tymi bez dymnymi mocnymi programami.A prawda jest tak że są bezdymne bo to lajtowe programy w rzeczywistości,tylko na ich wykresach wyglądają na mocne.I pisze od razu że nie jestem jedyny który został w ten sposób oszukany.Pisało już do mnie co najmniej 8 osób które pojechały po zobaczeniu mojego postu na FB sprawdzić moc i brakowało po 30-45KM i po 60-90NM :( Oczywiście większość z nich machnie na to ręką i dalej  będzie się chwalić swoimi wykresami z TC wśród znajomych jakie to mają mocne auto :grin:

 

W dniu 28.12.2017 o 17:00, peter22 napisał:

po samej rozmowie telefonicznej mi się odechciało

Co do obsługi,też odniosłem wrażenie że robią mi wielką łaskę.Oczywiście chciałem załatwić moją sprawę po cichu,ale z tymi ludźmi się nie idzie dogadać jak już wezmą kasę.Stwierdzili że po przejechaniu 400kilometrów zepsuły mi się wtryski i stąd takie ubytki mocy.Dopiero jak zaglądnąłem w ich program i zadałem pytanie jakim cudem z 86mg/suw w 35d udało się zrobić taką moc dał sobie spokój z zwalaniem winy na osprzęt.Szkoda nerwów i czasu dla tych ludzi,nie polecam i każdemu będę odradzał.

Edytowane przez wodz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu brat w wystawił im odpowiednią opinię na fb za zrobione auto e60 535d. Ic Wagnera hybrydowe turbo itp , po miesiącu na innej hamowni okazało się że wynik z wykresu od tc performance jest z kosmosu . Brakowało 40km i trochę niuta.  Odzew dopiero po wystawieniu negatywnej opinii na fb . Oczywiście najpierw zwalali  wine na auto , później na hamownie że zła.. Także nie polecam tej firmy, kłamią i oszukują głupki a później mają Ciebie gdzieś i wmawiają że to.wina auta..

Edytowane przez LukaszRS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to w takim razie gdzie jechac z  F31 335xd ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałeś na jakimś forum BMW albo konkretnie forum 3er ?

Edytowane przez granatowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...