Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Biale zegary - czy to pasuje??


Marek_A4

Rekomendowane odpowiedzi

Takie male pytanko do Was:

czy biale zegary (biale tarcze) przy czerwonym podswietleniu jakie jest w audi moga wygladac ladnie??

Moze ktos ma taka modyfikacje w swoim aucie i moglby pokazac jak to sie prezentuje??

A moze ktores z dostepnych na tej stronce:

http://moto.allegro.pl/item523780179_moman_indiglo_audi_a4_i_a3_nowosc.html

jak sadzicie - jest sens??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem Ci posłać tego linka z indiglo, zwykłe tarcze nie wyglądają ciekawie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak kolega chciał bym zmienić tarcze zegarów, najlepiej na s-line.

A jest coś takiego w B5 ? : :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o MoManie masz tutaj...

http://www.a4-klub.pl/smf/moman_indiglo_tarcze_na_zegary-t38499.0.html

Co do białych zegarów to ja mam zamiary takowe Sobie zapodać - jak znajdę gdzieś jak to wygląda to Ci pokażę.[br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 16:41_________________________________________________Eee , sorki - źle zakapowałem - ja chce białe podświetlenie, białe tarcze to bardziej do golfa lub calibry pasują... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obwódki kosztują niewiele ale za to do wyglądu wnoszą bardzo dużo :) i do tego można samemu założyć bez większych kłopotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby były fabryczne :no: Wygląd :thumbdown: już lepsze ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby były fabryczne :no:

Być może nie są, może to ktoś robił po zakupie, ale... Auto kupił w Niemcowni i takie już było, znalazł później jeszcze dwie takie sztuki - z takimi właśnie zegarami, nie w Polsce.

Wygląd :mysli: mnie się nie podoba, nie zakładał bym...

Kolega pytał, to pokazałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby były fabryczne :no:

Być może nie są, może to ktoś robił po zakupie, ale... Auto kupił w Niemcowni i takie już było, znalazł później jeszcze dwie takie sztuki - z takimi właśnie zegarami, nie w Polsce.

Wygląd :mysli: mnie się nie podoba, nie zakładał bym...

Kolega pytał, to pokazałem :)

Niemcy też tuningują swoje samochody. A że była kiedyś taka moda więc poprzedni właściciel pewnie sobie takie coś wyrezał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te tarcze indiglo w połączeniu z planami- lambodors i drzwi bez ramki nawet by pasowały to twojego auta. A4 nie do poznania :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te tarcze indiglo w połączeniu z planami- lambodors i drzwi bez ramki nawet by pasowały to twojego auta. A4 nie do poznania :sick3:

Nie medrkuj poniewaz Ci nie wychodzi :gwizdanie:

Czytaj ze zrozumieniem a pozniej sie wypowiadaj...

Pytanie o opinie innych nie jest rownoznaczne z checia robienia czegos - czy jakby ktos Cie zapytal jak podobala Ci sie scena z Transportera 3 kiedy to koles w czasie jazdy stawia A8 na dwa kola tez bys stwierdzil ze ten ktos ma zamiar to zrobic?? Ehhh... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te tarcze indiglo w połączeniu z planami- lambodors i drzwi bez ramki nawet by pasowały to twojego auta. A4 nie do poznania :sick3:

Nie do Poznania tylko do Warszawy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem panowie białe zegary to trchę wiocha w audi.wczesniej mialem golfa 3 w wersji bon jovi i tam były ori-taki srebrne tarcze, wyglądały fajnie, tylko dlatego bo nie bylu podswietlane tak jak w audi od spodu same cyferki ale od przodu całe tarcze. poza tym golf jest innym typem samochodu, gdzie pewne modyfikacje mogą uatrakcyjnic wyglad. W audi zmienia się tylko felunek, ringi na zegary, termometr jeżeli ktoś nie ma, boczne kierunkli na białe, porządne granie. ewentualnie w starszych wersjach lakierujemy klamki i lusterka i dokładamy podgrzewanie lusterek(jeżeli niema).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...