Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych


bogi

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej w Twoim przypadku dorwać siodła w full elektryce i przełożyć gąbki... jak masz ele lędźwie to full elektryka będzie działać p&p...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w Twoim przypadku dorwać siodła w full elektryce i przełożyć gąbki... jak masz ele lędźwie to full elektryka będzie działać p&p...

to moze ktoś ma takie na sprzedanie na forum?

Jak myslisz dużo roboty z tym bedzie skala trudności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zapomnieć o dołożeniu silników do swoich foteli, elektryka a manualna mają całkiem inną konstrukcję. ;-), nawet te plastikowe osłony prowadnic są inne.

Także tak jak kolega wyżej napisał, musisz szukać foteli w film elektryce i poprzekładać gąbki z tapicerką.

Przekładanie tapicerki nie jest takie straszne, ale może być trochę gimnastyki jak ktoś robi to pierwszy raz, bo nie wiadomo co i jak i trzeba uważać, żeby niczego nie urwać. Za to drugi fotel pójdzie już sprawniej. ;-)

Edytowane przez Bromchit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja skore nie da rady wykorzystać , myslem ze tylko środek musze podmienić a skóra moja zostaje .

W taki sposób mozna by przyciąć na kosztach , kupując zniszczone z zewnątrz byle w środku było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoją skórę, bez problemu będziesz mógł przełożyć, a gąbki zależy które będą w lepszym stanie. Najważniejsze aby był taki sam rodzaj siedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoją skórę, bez problemu będziesz mógł przełożyć, a gąbki zależy które będą w lepszym stanie. Najważniejsze aby był taki sam rodzaj siedzenia.

Twoją skórę, bez problemu będziesz mógł przełożyć, a gąbki zależy które będą w lepszym stanie. Najważniejsze aby był taki sam rodzaj siedzenia.

Czyli mozna dobrze rozowalem ostatnie pytanie czym różni sie fotel w środku jak wyglada mocowanie silniczków od elektryki itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sam rodzaj fotela, chodziło mi o wygląd, czyli jak wyprofilowane ma oparcie i siedzisko, ale musi być w full elektryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze juz wyglądam jak ułomny z tymi pytaniami ale dwu jako mozna to interpretować , bo mi chodziło czy moge wykorzystać moje siodła czyli włożyć do nich graty z elektrycznych tak aby moje zostały w aucie , chyba ze musze wkladać nowe stołki a z moich skore i moze gąbki ?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie wcześniej napisałem, tylko skóra i ewentualnie gąbki.... zostaną z Twoich foteli... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano , pany pytanko jesli zakupie ta http://allegro.pl/wiazka-instalacja-fotela-prawego-audi-a4-b6-i4964919745.html? wiazkei fotele z elektryka oraz grzanymi dupkami , to po podłaczeniu tej wiazki bedzie chulac czy trzeba cos podciagać zeby chulało jak nalezy ?? pytam bo mam zamiar sobie zamontowac włąsnie takie cudo ... oraz takie cus http://allegro.pl/instalacja-wiazka-fotele-audi-a4-b6-b7-podgrzewane-i5053899925.html

Edytowane przez razor37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano , pany pytanko jesli zakupie ta http://allegro.pl/wiazka-instalacja-fotela-prawego-audi-a4-b6-i4964919745.html? wiazkei fotele z elektryka oraz grzanymi dupkami , to po podłaczeniu tej wiazki bedzie chulac czy trzeba cos podciagać zeby chulało jak nalezy ?? pytam bo mam zamiar sobie zamontowac włąsnie takie cudo ... oraz takie cus http://allegro.pl/instalacja-wiazka-fotele-audi-a4-b6-b7-podgrzewane-i5053899925.html

To z pierwszego linku to wiązka fotela. Jak kupisz stołki z grzanymi d*pami/elektryczne to wiązkę w fotelu powinieneś już mieć.

To drugie to wiązka w podłogę, czyli to co potrzebujesz właśnie, jeśli nie masz w podłodze kostek zielonej i czerwonej (sprawdź wcześniej).

W tej wiązce z linku (o ile zdjęcie jest poprawne):

1. Wiązka nie jest kompletna tylko masz kostki z kawałkiem kabli.

2. Na pewno to nie jest S4 bo nie ma pakietu światło pod fotelami (w czerwonej kostce masz 2 kable zamiast 4).

Nie wiem jak z cenami na forum bo ja robiłem sobie sam, ale sugeruję zapytać np domin79. Będziesz miał kompletne wiązki a nie jakieś ochłapy.

Edytowane przez worm87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jaki potrzeba bezpiecznik do elektrycznie regulowanych foteli (przesuwanie, dzwiganie itp)?? Wiem, ze ma byc termiczny ale ile amperowy. Zwykly 20A sie topi:)

Edytowane przez maciekpolanica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w Twoim przypadku dorwać siodła w full elektryce i przełożyć gąbki... jak masz ele lędźwie to full elektryka będzie działać p&p...

przeczytałem cały wątek i znalazłem takie info, które mnie interesuje i chciałbym to potwierdzić lub wykluczyć, ja mam u siebie kubełki manualne z elektryczną regulacją lędźwi, mam kupione full elektrykę czy będę musiał coś przerabiać czy tak jak w poście kolegi, którego zacytowałem ? Czy dobrze rozumiem, wyciągnę moje fotele wsadzę nowe wepnę kostki i będzie wszystko banglać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak działała elektryka lędźwi to sterowanie full elektryki też będzie hulać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u pasażera działa u kierowcy nie - ale to chyba dlatego, że się zj**...

pod fotelem pasażera mam dwie kostki:

żółtą - to airbag ?

czerwoną z 4 kabelkami

1. Brązowy gruby

2.czerwono biały

3.czerwono biało fioletowy

4.czarno czerwony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, żółta airbag

czerwona elektryka:

Sterownie fotela - 1,2 (masa, zasilanie)

Pakiet światło (lampka pod fotelem) - 3,4 (zasilanie, masa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli podsumowując

wyrzucam moje stare fotele, wrzucam nowe p&p ?

i stare i nowe mają pakiet światło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie . Wszystko ok ale niech mi ktos powie gdzie kupic i jakie to PINY DO CZERWONEJ KOSTKI
Chce kupic piny do elektryki ledzwi oraz oswietlenia. poda ktos numery tych pinów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ludziska mam problem otóż kupiłem stołki z elektrycznymi lędźwiami w mojej czerwonej kostce jest już poprowadzona masa. Jak mogę sprawdzić w najprostszy sposób czy ta elektryka działa?? Proszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...