Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BMW F10 528xi 2012r. - Kreator Mocy, Wagner, El-Tec


milart

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/valvoline-synpower-mst-c3-5w30-5l-bmw-ll-04-dpf-i6720588504.html

Tu masz olej w dobrej cenie i godny polecenia. Zalewam ten olej do wszystkich moich samochodów i do wyczynowych motocykli, daje radę - a jak daje radę to po co przepłacać ;) lepiej częściej zmienić :)

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję w petrostar.pl na ul Radzymińskiej w Warszawie. Kupuję u nich od 10u lat i ceny mam nienajgorsze.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/valvoline-synpower-mst-c3-5w30-5l-bmw-ll-04-dpf-i6720588504.html Tu masz olej w dobrej cenie i godny polecenia. Zalewam ten olej do wszystkich moich samochodów i do wyczynowych motocykli, daje radę - a jak daje radę to po co przepłacać [emoji6] lepiej częściej zmienić [emoji4] 

 

A co do wymiany to zalewam świeży olej raz do roku, czyli co 9-12 kkm [emoji4] 

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja zapadła. Po Nowym Roku sprzedaję. Jeżeli ktoś jest zainteresowany i chce obejrzeć to pisać na priv.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w sprzedaży[emoji3]

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w sprzedaży[emoji3]

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Dzięki. Wczoraj trochę zabalowałem i mam nadzieję że mi się nie odwidzi :)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest sprzedac auto ,ja juz sprzedaje 2 miechy i zadnego tel.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie daję znać na forum i wśród znajomych. Jak do lutego nic się nie wydarzy to puszczę jakieś ogłoszenie. Samochód jest dość fajny więc jeżeli nie sprzedam to tragedii nie będzie. Ale jeżeli uda mi się go sprzedać i kupić A6 C7 z podobnego rocznika to super.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mysle, ja tez mam chęć zmienic na c7 ,ale jak nie sprzedam to jeździe dalej ,tym bardziej bo wymieniłem rozrzad sprzeglo przy okazi i nivo.
Nie zalezy mi tak bardzo, niech wisi na olx.[emoji3]

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, skrab napisał:

Ciężko jest sprzedac auto ,ja juz sprzedaje 2 miechy i zadnego tel.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Pewnie kwestia ceny jak przez dwa miesiące nikt nie zadwonił. F10 teraz tanieją w oczac. Miałem do kupienia krajowe, bezwypadkowe F10, od pierwszego właściciela, serwis do samego końca z przebiegiem 130k km za 80K brutto z fakturą VAT, dodatkowo były dwa komplety opon. Nie zdecydowałem się do po pierwsze z 2.0D to auto nie jedzie, po drugie bez mpakietu to auto z zewnątrz wygląda niestety już na stare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 to nie problem bo robisz mape i jest 225km i 560nm ja tak mam i to już jedzi[emoji3]

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, skrab napisał:

2.0 to nie problem bo robisz mape i jest 225km i 560nm ja tak mam i to już jedziemoji3.png

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

no jak chcesz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazde moje auto jest czipowane.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc po kilku niepoważnych ofertach zakupu doszedłem do wniosku że samochód zostaje w rodzinie. Wizyta w el-tec już umówiona. Będzie zrobiony wydech i ic. Zastanawiam się tylko nad sportowym katalizatorem bo obecnie mam euro5 a sportowy będzie euro4. Nie chciałbym paść ofiarą ekoterrorystów:(

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze nad takim zestawem.

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6762044199

Ktoś się może orientuje jak z jakością produktów tej firmy.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, milart napisał:

Więc po kilku niepoważnych ofertach zakupu doszedłem do wniosku że samochód zostaje w rodzinie. Wizyta w el-tec już umówiona. Będzie zrobiony wydech i ic. Zastanawiam się tylko nad sportowym katalizatorem bo obecnie mam euro5 a sportowy będzie euro4. Nie chciałbym paść ofiarą ekoterrorystów:(

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

Nikt ci tego nie sprawdzi, przez pewien czas jezdzilem bez katow i nawet przeglada zaliczylem z badaniem skladu spalin ( lekko sie wystraszylem jak zobaczylem ze mi na wydech rure zaklada ) ale nic nie wyszlo. Teraz jezdze na sportowych katach euro 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci tego nie sprawdzi, przez pewien czas jezdzilem bez katow i nawet przeglada zaliczylem z badaniem skladu spalin ( lekko sie wystraszylem jak zobaczylem ze mi na wydech rure zaklada ) ale nic nie wyszlo. Teraz jezdze na sportowych katach euro 4.
No właśnie mi na ostatnim badaniu też sprawdzali spaliny i zacząłem się zastanawiać.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w przyszłym tygodniu prowadzę samochód do El-tec. Jednak będzie układ ze sportowym katalizatorem euro4. Wszystko na 3". Następny w kolejności będzie IC i w międzyczasie zmiany designu. 

Z tyłu na klapie zawita delikatna lotka. Jeszcze nie wiem czy czarna czy w kolorze samochodu. Czarna prawdopodobnie by pasowała do pakietu shadow, nerek itp. Zastanawiam się co zrobić ze zderzakami

i szukam różnych alternatyw. M-pak wygląda ciekawie i nie da się ukryć że agresywnie, ale wtedy moje BMW będzie wyglądało jak sąsiada. Z drugiej strony oglądałem przeróżne nakładki i dokładki do

zderzaków ale to straszna wiocha(ta opcja odpadła na dobre) . 

Zastanawiam się jeszcze nad delikatnym czarnym obrysem na dole przedniego zderzaka i progów. Wtedy z tyłu by pozostała czarna lotka i ew. pomalowany na czarno A'la dyfuzor. Przy tej opcji obawiam

się że samochód może stracić na eleganckiej prezencji. Co do zmian w wyglądzie mam jeszcze czas pomyśleć i pewnie zdążę przemyśleć kilka mądrzejszych bądź nie opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat intercoolerów Wagner? W El-tec mogą mi zrobić IC ponad 1000 zł taniej niż Wagner.

Warto dopłacać? Ktoś ma i może się wypowiedzieć?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...