Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

!!! PODZIEKOWANIA !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
PS.( za wszystkie niedogodność organizacyjne które mogły się pojawić - z góry skromne przprosiny

Miron nigdy nie bedzie tak ze kazdemu bedzie mozna dogodzic :wink:

Wazne ze Wszystko zostało jakos ogarniete z głowa :a4fan:

Opublikowano

Absolutnie i bezwzględnie! Wielkie dzięki Prezes i Miron za profesjonalną organizację. Zero wygłupów, bardzo bezpiecznie, za***iste warunki... Nic dodać nic ująć. Proszę mnie już w teraz wciągać na listę uczestników następnego zlotu :wink:

Opublikowano

Serdeczne podziekaowania Organizatorom zlotu i Uczestnikom zlotu, dzięki temu moglośmy się lepiej poznać.

Opublikowano

Hugo, Miron78 - TAK :twisted: :twisted: :twisted: :rotfl:

Opublikowano

jak najbardziej sie dołączam

za organizacje i trzymanie fasonu podczas calej imprezy :a4fan:

Opublikowano

aa zapomniałbym. Miron dzięki za organizację tego pokoju dla nas :exclaim: Sorry, że wybrzydzaliśmy ale w czwórce bez drzwi my i Adamoo z dziewczyną nie mielibyśmy zbytnio intymności :wink:

Opublikowano

Wielkie THX dla Prezesa no Mirona z mojej strony, jak i mojej rodzinki, pozdrawiam resztę muzyków :rotfl::rotfl::a4fan:

Opublikowano

Ofiar w ludziach nie było, ilość szkód równa zero :exclaim:

Najwyższe uznanie dla wszystkich klubowiczów

za niespotykane zgranie i dla Huga i Mirona

za doskonałą organizację :exclaim: :exclaim: :exclaim:

Przepraszam wszystkich z którymi nie udało mi się poznać.

Na pewno nadrobimy to na następnym zlocie... :biggrin:

Opublikowano

Ukłony dla organizatorów :wink:

P.S. Kazik a coś ty tam wywijał żeś potrzebował prywatności :lol:

Opublikowano

Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania tak wspaniałej imprezy

:audi::quattro:

Opublikowano
Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania tak wspaniałej imprezy

:audi::quattro:

zgadzam sie.dziekujemy :twisted:

Opublikowano
Sorry, że wybrzydzaliśmy ale w czwórce bez drzwi my i Adamoo z dziewczyną nie mielibyśmy zbytnio intymności

niema sprawy-co sie dało to się załatwiło-gdyby to odemnie zależało to wszystkim bym dał 2-os.

Opublikowano

było super!! dzięki

Opublikowano

Bylo poprostu zajebi............... i dziekuje bardzo organizatorom bez nich nie bylo by takiej imprezy czekam na nastapny zlot :a4fan::a4fan::a4fan::a4fan:

Opublikowano

mieszkać mniej niż 1000km od Wisły i nie wpaść na taki Zlot to trza być d*pa zbita, albo mieć szefa członka. Dzięki HUGO&MIRON sp. zo.o. :twisted: i szkoda że przez to załatwianie Mirek nie miał czasu na spoty :rolleyes: to jest jedyna rzecz do której moge sie przyczepić :rotfl: no i może to że drogowcy źle poustawiali znaki STOP'u :bicz:

Opublikowano

tez nie spodzieaaelm sie ze wszystko bedzie tak dopiete i bedzie gladko szlo nie mowiac oczywiscie o przedniej zabawie.Rezerwuje miejscowe na nastepnym.

Dziekuje Panom i Paniom organizatorm

Opublikowano
no i może to że drogowcy źle poustawiali znaki STOP'u

przygladnalem sie dokladniej i nie bylo tam napisane "AUDI STOP" :rotfl:

Opublikowano

przyłączam się do tej listy podziekowań, choć mnie tam nie było, a powinienem być ale w ostatnim tygodniu życie spłatało figla i kupa...., ależ wam zazdroszczę :redface:

Opublikowano
no i może to że drogowcy źle poustawiali znaki STOP'u

przygladnalem sie dokladniej i nie bylo tam napisane "AUDI STOP" :rotfl:

i ja sie z tym zgadzam :twisted: :bicz:

chciałem jeszcze wyróznić Sławka za ekstra melodyjne toasty :rotfl::bicz::wink:

Opublikowano
no i może to że drogowcy źle poustawiali znaki STOP'u

przygladnalem sie dokladniej i nie bylo tam napisane "AUDI STOP" :rotfl:

i ja sie z tym zgadzam :twisted: :bicz:

chciałem jeszcze wyróznić Sławka za ekstra melodyjne toasty :rotfl::bicz::wink:

no właśnie, może ktoś wyjaśni o co chodzi z "Toruń-Warszawa 1:0" ? :lol:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.