Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

!!! PODZIEKOWANIA !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kaziu to było Łódź-Warszawa 1:0

chodziło o toasty, że Łódź wygywa kolejnym toastem, tylko powinni liczyć lepiej bo było ze 4:0 :lol:

Opublikowano
Kaziu to było Łódź-Warszawa 1:0

chodziło o toasty, że Łódź wygywa kolejnym toastem, tylko powinni liczyć lepiej bo było ze 4:0 :lol:

może i Łódź :lol:

No właśnie myślałem, że to toasty ale czemu non stop było 1:0 :lol: i to mnie zastanawiało :D

Opublikowano
że to toasty ale czemu non stop było 1:0

chyba tylko slawek to wie ;)

Opublikowano

Cały czas toast był wznoszony po raz pierwszy :biggrin:

Była i Łódź, był i Toruń, był i Olsztyn i było super :exclaim: Wszyscy obecni byli wspaniali :a4fan:

Opublikowano

Dzienki Panowie za tak wspaniałą organizacje wszystkiego naprawde super. :biggrin:

Opublikowano

Gratuluje organizatorom. Zajeb... impreza szkoda że 2 razy w roku ale nie ma co przesadzac ...

:audi:

Opublikowano

ja rowniez bardzo dziekuje, poziom max i wogole wszystko bylo super, najbardziej sie cieszylam ze mialam duzo prywatnosci, chodzi mi o to ze caly pokoj 2-osobowy byl tylko dla mnie :rotfl:

Hugo i Miron na podium chwaly, macie u mnie oltarzyk :rotfl:

teraz tylko odliczac czas do nastenego zlotu...

MOŻE MAJÓWKA??????????????????????????????????????????????

Opublikowano
chodzi mi o to ze caly pokoj 2-osobowy byl tylko dla mnie

i ty nic nie mowilas a ja z Prezesem spalem :rotfl:

Czuje ze Prezes to na ostrym kacu i dlatego naszych podziekowan nie odbiera :wink:

Opublikowano

jak nie mowilam jak mowilam, ma sie chody u gory, hihihi... :rotfl:

Opublikowano

NIUNIAA4

Majówka to świetny pomysł wg mnie BOMBA. Może tym razem Zakopane ?? Zjazd Audi pod Czorsztyńskim zamkiem ?? Może być zaje...

:audi:

Opublikowano

trzebabedzie cos juz zaczac myslec, tylko gdzie jest szeryf, milczy tylko :D

Opublikowano

Dziękuje bardzo wszystkim za podziękowania :biggrin: Faktycznie było sporo załatwiania i czuwania nad wszystkim , ale jak zobaczyłem jak się wszyscy bawią i jak teraz czytam Wasze posty to wiem , że było warto.

Dlatego chciałem złożyć serdeczne podziękowania dla Mirona78 za naprawdę wielką pomoc :wink: Dziękuje również Wszystkim , którzy przyjechali i świetnie się bawili.Byłem na kilkunastu takich zlotach i powiem Wam , że u Nas była pełna kulturka i super atmosfera.Tak trzymać :a4fan:

Opublikowano

Także dołączam się do podziękowań: atmosfera super, organizacja extra.

WIelkie dzięki Hugo i Miron78

:twisted: :twisted:

Opublikowano

Dzięki za organizację. Uważam,że zlot był super, atmosfera rewelacyjna i już myślę o kolejnym :a4fan:

Opublikowano

Mimo że nie byłem - siła wyższa - wszystkim gratuluje udanej imprezy. Tak trzymać!!!

Opublikowano
poziom max i wogole

No nie przesadzajmy :exclaim:

Czasami max trzymał pion... chociaż rzadko :smile:

Opublikowano
poziom max i wogole

No nie przesadzajmy :exclaim:

Czasami max trzymał pion... chociaż rzadko :smile:

to pewnie dlatego ze od czasu do czasu mialem awarie żyrokompasu :rotfl:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.