Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Po czyszczeniu też świrowała. Później kupiłem używkę ale też trupa jednak bo po paru dniach ta sama choroba. No i liczę że ta już rozwiąże problem ?

Opublikowano
15 minut temu, qruku napisał:

Po czyszczeniu też świrowała. Później kupiłem używkę ale też trupa jednak bo po paru dniach ta sama choroba. No i liczę że ta już rozwiąże problem ?

Aha..

Z nową będzie dobrze??

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Buciki umyte i wypastowane na wiosnę ?

Praca z tymi preparatami to przyjemność ?

Jeszcze czekam na dystanse i ubieram.

IMG_20190330_142114.jpg

IMG_20190330_142244.jpgIMG_20190330_142225.jpg

Opublikowano

No Panie pięknie ?!

Jeść z tych felg można !

Pozdrawiam ☺

Opublikowano

Bajera ... Ten dressing długo się trzyma?

 

Opublikowano
  • Autor
51 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Bajera ... Ten dressing długo się trzyma?

 

Przyznam szczerze że nie wiem bo pierwszy raz go kładłem .. ale za to pysznie pachnie ?

Opublikowano

Nawet ta guma pysznie wygląda to daj znać jak będzie po dwóch trzech tygodniach i paru myciach. 

Opublikowano

Ten dressing łatwo i przyjemnie się nakłada też niedawno położyłem 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przyszła i do mnie ruda menda ?. Bez konserwatora zabytków się nie obędzie.

IMG_20190410_164604.jpg

I w końcu się zdynstansowałem :

IMG_20190410_172804.jpgIMG_20190410_172749.jpgIMG_20190410_172953.jpg

IMG_20190413_214538.jpgIMG_20190413_214648.jpg

I teraz dopiero widzę że gwint needed ? to wszystko przez Was bo się człowiek naoglądał... :decayed:?

Edytowane przez qruku

Opublikowano

Dzięki dystansowi nie widać będzie rudej:polew:

A z gwintem to tak samo mam... naoglądał się człowiek, zapewniał że nie potrzebny, no ale .... :naughty: też się szykuje do kupna..

Autko super wyszło:oklasky:

Opublikowano

Taaaa skąd ja to znam... Też Was oglądam i już snuję kolejne plany.

A ruda cóż ... Mnie po robieniu 2 lata temu póki co nie męczy. Lepiej robić póki jest jeszcze co ratować. 

Z dystansami od razu na plus :)

 

Opublikowano

A ja się zapytam o tłumiki gotowy zestaw ultera. Zadowolony jesteś? One są przelotowe? I jak dźwięk, bo nie wiem czy jest jakaś różnica między np. magnaflow, a właśnie tymi ulterami. Z pewnością te ultera łatwiej zamontować, bo praktycznie chyba bez rzeźby weszło?

Opublikowano

Rób teraz ruda to jeszcze logicznie to będzie zrobione i uratujesz te błotniki. 

Auto ładnie wyglada ale faktycznie musi pójść w dół. :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.04.2019 o 22:29, Adam87 napisał:

Dzięki dystansowi nie widać będzie rudej:polew:

Hehe to samo sobie pomyślałem ?

W dniu 13.04.2019 o 22:32, lewiatan1989 napisał:

Z dystansami od razu na plus :)

Zdecydowanie :thumbup1:

W dniu 13.04.2019 o 22:37, MarcinL napisał:

A ja się zapytam o tłumiki gotowy zestaw ultera. Zadowolony jesteś? One są przelotowe? I jak dźwięk, bo nie wiem czy jest jakaś różnica między np. magnaflow, a właśnie tymi ulterami. Z pewnością te ultera łatwiej zamontować, bo praktycznie chyba bez rzeźby weszło?

Plusy: Ogólnie jestem zadowolony. Kopci pięknie i równiutko z 4 końcówek. Dźwięk po czasie oceniam zdecydowanie na plus w stosunku do ori puszek. Jest ciut głośniej i bardziej basowo ale kulturalnie.

Minusy: Średnica 70 mm, jest lekki niedosyt. 75-80 mm było by idealnie IMHO. Wchodzi "praktycznie" bez rzeźby, coś tam majster musiał ogarnąć.

W dniu 13.04.2019 o 22:45, HOLMATRO napisał:

Rób teraz ruda to jeszcze logicznie to będzie zrobione i uratujesz te błotniki. 

Auto ładnie wyglada ale faktycznie musi pójść w dół. :thumbup1:

Będzie malowanko :)

:hi:

Edytowane przez qruku

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Rudy na błotnikach nareszcie zlikwidowany.

Przy okazji poprawiona maska, zrobiona lekka korekta lakieru, wyleciały oznaczenia z tylnej klapy.

IMG_20190907_210442.jpg

IMG_20190907_213717.jpg

IMG_20190907_214210.jpg

IMG_20190907_214311.jpg

IMG_20190907_214533.jpg

IMG_20190907_214420.jpg

IMG_20190907_214740.jpg

IMG_20190907_214928.jpg

IMG_20190907_215037.jpg

IMG_20190907_215132.jpg

IMG_20190907_215216.jpg

IMG_20190907_221149.jpg

IMG_20190907_221351.jpg

Mogę polecić też n. wycieraczkę Softa już chwilę na niej latam i jest ?:

IMG_20190907_213414.jpg

Opublikowano

Nooooo jest moc - super efekt! 

Opublikowano

Nigdy nie byłem fanem avusów, ale tutaj nie wygląda źle ?

Opublikowano

Jest ????

Opublikowano

Piękne autko ?

Świetnie wyszło bez oznaczeń,

Pozdrawiam

Opublikowano

Ładnie wyszło, kolor&rolka robi robotę :D 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.