Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 + RS6


sline

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Cieszę się, że moge byc użytkownikiem tego forum i na dzień dobry wrzucam pare fotek mojej Audiczki A4 s-line 3.0

Oto foty:

dsc000017ja.jpg

ty3229tp.jpg

bok4mn.jpg

bok20do.jpg

Sory za jakośc ale to z telefonu, następne będą już z cyfrówki :lol:

Zapomniałem dodac, że nie jest to zwykły czerwony, tylko Misano Rot (extra 2500euro) W rzeczywistości wygląda BOSKO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko piękne , gratuluje , ale mam jedno ale , te czarne progi na drzwiach wyglądają obleśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się prezentuje.Felgi 17" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje pieknego autka :) zajeb....e sie prezentuje ja nawet z takimi listwami bym chcial :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No autko piekne, ale felgi 17 to zdecydowanie za malo , brakuje jej 18" i wtedy bedzie po prostu ideał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D Gratuluję autka i mam pytanie: Ile waży taka wersja A4 ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polskie drogi nie ma mowy wg. mnie na 18 :roll: Tym bardziej, że to jest auto również rodzinne :smile:

Co wam się nie podoba w tych listwach?? Mi się bardzo podobają i pierwszy raz słyszę jakies uwagi na ich temat :neutral:

Hugo ma 18 i nie narzeka :mrgreen: Nie no na 18 by bylo bosko, ale jak rodzinny to w sumie nie bo Ci rodzine wytlucze .... a listwy wedlug mnie sa ok i napewno na zywo wyglada to duzo lepiej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz to pewnie dlatego ze nie widzimy teko cacka na zywo... i niektorzy moga sobie inaczej to wyobrazac :lol: ja bym nie wybrzydzal jak by proponowali mi takie auto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz to pewnie dlatego ze nie widzimy teko cacka na zywo... i niektorzy moga sobie inaczej to wyobrazac :lol: ja bym nie wybrzydzal jak by proponowali mi takie auto :P

Mysle ze nikt by nie patrzyl na takie szczegoly , taka furka .... :shock: Po prostu marzenie, a ten silnik :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze nikt by nie patrzyl na takie szczegoly , taka furka .... :shock: Po prostu marzenie, a ten silnik :roll:

Dokładnie ;) Seryjnie ma 220km i do setki w 6.9 bodajrze to teraz przy 250 lepiej :lol:

A układ wydechowy(układ a nie końcówka) Remus'a :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Seryjnie ma 220km i do setki w 6.9 bodajrze to teraz przy 250 lepiej

A układ wydechowy(układ a nie końcówka) Remus'a

No niezle 6,9 mmmm , a probowales juz na trasie ?? Bo o spalanie to raczej nie pytac ? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pali to pali... Ale przyjemnośc z jazdy... I widok Vectry GTS w lusterku.. Ahh :smile:

Na trasie znakomicie, zawieszenie obniżone no i przedewszystkim QUATTRO!! Juz 2 razy mi pomogło w parze z hamulcami i właściwosciami jezdnymi :o Ahh te maluchy... :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widok Vectry GTS w lusterku.. Ahh

No to musi byc cudowne uczucie , a dla Vectry ... SUPRISE ... oj bedac w Vectrze to ja bym sie zagotowal :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...