Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 + RS6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Cieszę się, że moge byc użytkownikiem tego forum i na dzień dobry wrzucam pare fotek mojej Audiczki A4 s-line 3.0

Oto foty:

dsc000017ja.jpg

ty3229tp.jpg

bok4mn.jpg

bok20do.jpg

Sory za jakośc ale to z telefonu, następne będą już z cyfrówki :lol:

Zapomniałem dodac, że nie jest to zwykły czerwony, tylko Misano Rot (extra 2500euro) W rzeczywistości wygląda BOSKO!

Opublikowano

Extra furka :wink: podoba mi się :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za komentarz i czekam na więcej :grin:

Opublikowano

cudo, piękna Audiczka

Opublikowano

Autko piękne , gratuluje , ale mam jedno ale , te czarne progi na drzwiach wyglądają obleśnie

Opublikowano
  • Autor

Obleśnie może na tych fotkach... W rzeczywistosci auto wygląda 10000x lepiej no i te zdjęcia marnej jakości... Jutro będą lepsze.

Opublikowano

Ładnie się prezentuje.Felgi 17" ??

Opublikowano
  • Autor

Tak, 17. Zrobiłem teraz zdjęcia felgom i... Nie ma to jak w rzeczywistosci :sad:

Jutro zrobie fotki przy dziennym swietle i wrzuce tu :)

Opublikowano

gratuluje pieknego autka :) zajeb....e sie prezentuje ja nawet z takimi listwami bym chcial :D

Opublikowano

No autko piekne, ale felgi 17 to zdecydowanie za malo , brakuje jej 18" i wtedy bedzie po prostu ideał :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

Ja nigdy nie zwracałem uwagi na te listwy... Zawsze fajnie wyglądały :grin:

Opublikowano

Witam :D Gratuluję autka i mam pytanie: Ile waży taka wersja A4 ? :P

Opublikowano
Na polskie drogi nie ma mowy wg. mnie na 18 :roll: Tym bardziej, że to jest auto również rodzinne :smile:

Co wam się nie podoba w tych listwach?? Mi się bardzo podobają i pierwszy raz słyszę jakies uwagi na ich temat :neutral:

Hugo ma 18 i nie narzeka :mrgreen: Nie no na 18 by bylo bosko, ale jak rodzinny to w sumie nie bo Ci rodzine wytlucze .... a listwy wedlug mnie sa ok i napewno na zywo wyglada to duzo lepiej .

Opublikowano

wiesz to pewnie dlatego ze nie widzimy teko cacka na zywo... i niektorzy moga sobie inaczej to wyobrazac :lol: ja bym nie wybrzydzal jak by proponowali mi takie auto :P

Opublikowano
wiesz to pewnie dlatego ze nie widzimy teko cacka na zywo... i niektorzy moga sobie inaczej to wyobrazac :lol: ja bym nie wybrzydzal jak by proponowali mi takie auto :P

Mysle ze nikt by nie patrzyl na takie szczegoly , taka furka .... :shock: Po prostu marzenie, a ten silnik :roll:

Opublikowano
  • Autor

Mysle ze nikt by nie patrzyl na takie szczegoly , taka furka .... :shock: Po prostu marzenie, a ten silnik :roll:

Dokładnie ;) Seryjnie ma 220km i do setki w 6.9 bodajrze to teraz przy 250 lepiej :lol:

A układ wydechowy(układ a nie końcówka) Remus'a :grin:

Opublikowano
Dokładnie Seryjnie ma 220km i do setki w 6.9 bodajrze to teraz przy 250 lepiej

A układ wydechowy(układ a nie końcówka) Remus'a

No niezle 6,9 mmmm , a probowales juz na trasie ?? Bo o spalanie to raczej nie pytac ? :razz:

Opublikowano
  • Autor

No pali to pali... Ale przyjemnośc z jazdy... I widok Vectry GTS w lusterku.. Ahh :smile:

Na trasie znakomicie, zawieszenie obniżone no i przedewszystkim QUATTRO!! Juz 2 razy mi pomogło w parze z hamulcami i właściwosciami jezdnymi :o Ahh te maluchy... :neutral:

Opublikowano
I widok Vectry GTS w lusterku.. Ahh

No to musi byc cudowne uczucie , a dla Vectry ... SUPRISE ... oj bedac w Vectrze to ja bym sie zagotowal :mrgreen:

Opublikowano

sporo ten wydech dodał kucyków, aż mało prawdopodobne :) Ale niech Ci będzie. Kolorek extra - jedyny słuszny :lol:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.