Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 + RS6


sline

Rekomendowane odpowiedzi

Obiecuję w tym temacie zamieszczać niedługo filmiki i zdjęcia z RS6 w akcji :mrgreen:

Potwór...

[ Dodano: 2006-09-24, 22:02 ]

No autko piekne, ale felgi 17 to zdecydowanie za malo , brakuje jej 18" i wtedy bedzie po prostu ideał :mrgreen:

No to teraz 19' i jest świetnie w RS6 bo jest troche bardziej miekka niż A4 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poleciales po calosci!! okradasz banki, ze jezdzis extra furami i co chwile je zmieniasz? az sie boje zapytac, co planujesz kupic po RS6... gratuluje auta, wiesz co dobre! :)

Jak co chwile :lol: W leasing jak sie bierze to nie trzeba banków okradać :razz: Firma ponad 9 lat już istnieje to stać ją na taki samochód :wink:

No serio z tym zawieszeniem... Pneumatyczne ma i wybiera dziury jak s klasa :P

Cięzko znaleźć coś lepszego więc ten już na myśle spokojnie 6 latek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulcje autka :) piękna maszyna:)

a Twoja była A4 i jej moc pozostanie klubową legendą :razz:

L8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena jakas promocyjna ..... :twisted: he he he ....

cudne autko ..... jezdzilem seria 450 kucy i jak wysiadlem to mi kolanka sie uginały .... ciekawe jak to jedzi ze stajnia 505 kucy .... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wysiadlem to mi kolanka sie uginały

Hehehehe :mrgreen: Sam jeździłem nim tylko na 20% jak narazie... Zobaczymy w czwartek/piątek :wink: Na 100% jakieś filmiki sie tu pokazą :cool:

mimo ze czerwone mi sie nie podoba

Ehh no na zdjęciach nie widać wszystkiego :neutral: Ale są gusta i guściki :smile: Mi się czerwony baaaardzo podobał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu duzo pytac .... super audiolka radze zainwestowac w porzadne zabezpieczenia ..... pozdro

Oczywiste

Auto będzie w piątek więc na weekend coś tu sie pokaże :lol:

A może zrobie tak:

Piszcie jaki filmik chcecie żebym tu zamieścił (np od 0-100, dźwięk z tłumika, widok z zewnątrz jak auto jeździ itd) :grin: I w weeked albo na tygodniu tu sie to pojawi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chcial zobaczyc jak wyglada gdy uderzy w drzewo ?? :mrgreen: Hehe zartuje, zamieszczaj wszystko co bedziesz mogl - od 0 - 100, dzwiek silnika, i duzoo fotek ;) A no i koniecznie musisz na wszystkie spoty w polsce przyjezdzac, bo ile to , chwilka i jestes :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chcial zobaczyc jak wyglada gdy uderzy w drzewo ?? :mrgreen: Hehe zartuje, zamieszczaj wszystko co bedziesz mogl - od 0 - 100, dzwiek silnika, i duzoo fotek ;) A no i koniecznie musisz na wszystkie spoty w polsce przyjezdzac, bo ile to , chwilka i jestes :razz:

Zależy na ile praca pozwoli :wink: A filmiki to już syn tu sie zaopiekuje :grin: Niektóre posty tutaj są jego więc pewnie sam coś tu będzie wrzucał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chcial zobaczyc jak wyglada gdy uderzy w drzewo ?? :mrgreen: Hehe zartuje, zamieszczaj wszystko co bedziesz mogl - od 0 - 100, dzwiek silnika, i duzoo fotek ;) A no i koniecznie musisz na wszystkie spoty w polsce przyjezdzac, bo ile to , chwilka i jestes :razz:

Zależy na ile praca pozwoli :wink: A filmiki to już syn tu sie zaopiekuje :grin: Niektóre posty tutaj są jego więc pewnie sam coś tu będzie wrzucał ;)

a syn ile lat ma? prawko juz posiada? jesli tak, to ja kluczyki i karte kredytowa bym chowal (gdyby moj ojciec mial taka fure... :D ). ja chcialbym zobaczyc jakie baczki kreci RS6. np rondo dookola bokiem, baczki na asfalcie, itp (chyba mam manie na punkcie krecenia sie autem :P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...