Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B5 LIMO By Orzeł -> 400+ (4 FUN)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Duds napisał:

A to nie wiem, chyba nie :D nie widziałem, żeby robił coś takiego :) tak czy siak, autko jedzie prosto, opon nie tnie i dla mnie jest w porządku :D

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

To sie objawia myszkowaniem auta na poprzecznych nierownosciach i hamowaniu - przód  nurkuje i zbieżność się  rozjeżdża.  Np jak jedziesz w zakrecie dość szybko i bujnie Ci autem to jest odczucie ze przód  ucieka w którąś stronę :) to tak informacyjnie ;) - jeśli  tak nie masz to krzywa jest ok 

Opublikowano

Witaj, 

Świetna S-ka.

Jak wrażenia po ułożeniu się nowych hebli?

Lakier na zacisku to Candy Blue?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, black4 napisał:

Witaj, 

Świetna S-ka.

Jak wrażenia po ułożeniu się nowych hebli?

Lakier na zacisku to Candy Blue?

Pozdrawiam

Heble jeszcze nieułożone :) przejechaly 10 km :)). Kolor coś  ala candy blue typowy do zaciskow :) . w drodze naklejki BREMBO  :))

Edytowane przez Orzeł

Opublikowano

Dzieki za info!

Daj znać jak się heble dotrą :D

Pozdrawiam

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Kiedy można zapisywać się na co-drive na naszym wspaniałym torze "obwodnica"? :D a - i czy pieluchę zabierać jak coś :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dobra zabawka do kilowania.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.01.2018 o 21:38, puzonX napisał:

Kiedy można zapisywać się na co-drive na naszym wspaniałym torze "obwodnica"? :D a - i czy pieluchę zabierać jak coś :decayed:

Jak będzie ciepło i opony zaczną kleić ;)

Opublikowano

a czy z 5er coś się dzieje? 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, MARCIN607 napisał:

a czy z 5er coś się dzieje? 

To auto jest tak cholernie poprawne, że nie mam pomysłu co przy nim robić :). Chodziły mi po głowie hybrydy, ale nic nie bedzie tak trwałe jak fabryczne części, a przecież mam S4  ;). Wczoraj miala wymiankę oleju z filtrami i tyle z wydarzeń  :).  9500 km przez rok (((-:

Opublikowano

Dodaj zdjęcia środka

Skoro masz s4 to i wymień ramiona wycieraczek na te z passata  lepszy doscisk itp wiem bo mam JE i przy 160 wycieraczki  płynnie jezdza po szybie i zgarniaja wodę także bierz JE śmiało

Może jakaś nowa rolka?  ;)

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, BlackHazelAudi napisał:

Dodaj zdjęcia środka

Skoro masz s4 to i wymień ramiona wycieraczek na te z passata  lepszy doscisk itp wiem bo mam JE i przy 160 wycieraczki  płynnie jezdza po szybie i zgarniaja wodę także bierz JE śmiało

Może jakaś nowa rolka?  ;)

Dzieki za podpowiedź

S4ka nie jezdzi w deszczu ani zimą  ;).  Kiedys cykne fotki w środku jak ją wybudze z zimowego snu :).

 

Rolka zostaje - superleggery w takim stanie to dzisjaj rzadkość, a tu liczy się masa nie wygląd   ;)  

Poza tym w realu wyglądają całkiem dobrze :)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały Sound battle ;)

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Jest moc! ?

Opublikowano

Tomek to też ma inny niż seryjny wydech bo za ładnie na serię to gada :D

... no i wolnossące V8 ?

Opublikowano

Nie stój w tych spalinach! :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Odrzut taki, że ciężko ustać :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.