Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T Bex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, niedawno kupiłem audi z silnikiem 1.8T bex quattro i wydaję mi się że nie ma mocy jak powinien a powyżej 100 km/h słabo przyspiesza jedynie co mnie martwi w blokach pomiarowych to kanał 093 na którym wskazuje wartość -13cf czytałem że to od źle ustawionego rozrządu jak to z tym jest ? Łańcuszek lekko grzechocze na zimnym silniku. Z góry dzięki za wszelkie wskazówki. Pozdrawiam

Opublikowano

Zrób logi i wrzuć to coś więcej będzie wiadomo. 

Opublikowano

Wywala jeszcze jakiś błąd? Nie pamiętam dokładnie ale norma to chyba do -6. Jeśli jesteś świeżo po kupnie to proponuję zmierzyć ciśnienie oleju, profilaktyczne czyszczenie smoka olejowego i pasuje zrobić komplet logów dynamicznych 2+33, 3+20 i 115+118.

Opublikowano
  • Autor

Po kupnie wymieniłem rozrząd, olej i filtry i smok tez był czyszczony, narazie mam aby te logi http://vaglog.com/log-002_033_115_4sKOP2.html jutro wstawię resztę. Błędów na kompie brak

 

Edytowane przez Wojtek95

Opublikowano

Przed wymianą rozrządu było ok? Jakiegoś wielkiego dramatu nie ma po tych logach jak na opisywane objawy

Opublikowano
  • Autor

Przed wymianą rozrządu tak samo bez zmian, jutro zrobię dokładne logi 

 

Opublikowano

Sporo stuków w grupie 20, a reszta dobrze. Na jakim paliwie jeździsz, 98?

Opublikowano
  • Autor

Różnie, ale logi zrobione na pb 95, co oznaczają te stuki ?

Opublikowano
1 godzinę temu, Wojtek95 napisał:

Różnie, ale logi zrobione na pb 95, co oznaczają te stuki ?

oznaczają że masz spalanie stukowe. Co to jest to przeczytasz w googlach. :)

Opublikowano

bex powinien jeździć na 98. Wymieniałeś świece?

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

Świece wyglądają ok wiec nie wymieniałem, zaleje 98 i sprawdzę czy będzie poprawa w logach

Opublikowano

Świec się nie sprawdza a wymienia. Dobre świecie to 100 zł 4 sztuki.

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem,  jakie polecacie świece ?Mam też LPG .

Opublikowano

NGK PFR6Q

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 24.09.2017 o 20:34, Wojtek95 napisał:

Witam, niedawno kupiłem audi z silnikiem 1.8T bex quattro i wydaję mi się że nie ma mocy jak powinien a powyżej 100 km/h słabo przyspiesza jedynie co mnie martwi w blokach pomiarowych to kanał 093 na którym wskazuje wartość -13cf czytałem że to od źle ustawionego rozrządu jak to z tym jest ? Łańcuszek lekko grzechocze na zimnym silniku. Z góry dzięki za wszelkie wskazówki. Pozdrawiam

sprawdź też czy pompa paliwa daje dobre ciśnienie czy już pada.

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, KoWaL_89 napisał:

sprawdź też czy pompa paliwa daje dobre ciśnienie czy już pada.

pompa jest w porządku bo podobnie jest na lpg i w logach wtedy byłoby ubogo a jest ok. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.