Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B6] Żółta kontrolka (MPH)


testis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Dzisiaj kiedy odpalalem auto silnik bardzo dziwnie zaczol pracowac tzn po otworzeniu maski slyszalem jakby cos szorowalo :blink: . Po przejechaniu jakis kilku kilometrow musialem gwaltownie przyspieszyc na trzecim biegu, wskazowka obrotomierza doszla do 3tys obrotow i wyskoczyla mi kontrolka MPH poprzedzona dzwiekiem :shocked: i od tamtej pory obojetnie na ktorym biegu jade gdy wskazowka dojdzie lub przekroczy 3tys obrotow mam ten sygnal bledu i zapaka sie kontrolka MPH. Co to moze byc nigdy wczesniej czegos takiego nie mialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz ustawioną prędkość na fisie i jak ją przekroczysz to Ci oznajmia ale to jest prędkość niezależnie od obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasowanie komunikatu odbywa się poprzez dłuższe przytrzymanie przycisku do ustawiania zegarka.

Krótkie naciśniecie ustawia alarm, długie - kasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasowanie komunikatu odbywa się poprzez dłuższe przytrzymanie przycisku do ustawiania zegarka.

Krótkie naciśniecie ustawia alarm, długie - kasuje.

Zegarka??? a nie czasem przyciska "check" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szogun myślal pewnie ze chodzi o B5 :gwizdanie:

Zegarka??? a nie czasem przyciska "check" ?

dokładnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu ludzie wiecie do czego służy instrukcja obsługi samochodu??

Sorki ale takie pytanie mnie troszke irytują.

Najłatwiej bachnąć posta na forum.

Za chwile będą pytania typu: do czego służy ten środkowy ruchomy metalowy element zamocowany pod nogami kierowcy, pomiędzy dwoma innymi pałąkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie irytuj sie tak szybko :no: siemian ja poprostu nie mam intrukcji do mojej bryczki a forum jest chyba po to zeby pytac bo inaczej jaki byl by sens otwierania takiego forum. A tak pozatym to juz wszystko jest ok i mozna zamykac :closed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...