Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak oświetlenia wnętrza


bassomus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wiem że temat był poruszany już wiele razy, ale mój problem różni się nieco od pozostałych poza tym próbowałem wszystkich pomysłów które były podrzucane na forum i nic dalej nie pomogło. Problem polega na tym że w Audi A4 B5 2000 po lifcie podczas otwierania i zamykania samochodu nie mrugają kierunkowskazy oraz nie zapala się oświetlenie wewnątrz auta. Oprócz tego podczas otwierania drzwi nie działa żadne światło(ani w podsufitce ani na nogi i światełka ostrzegawcze w drzwiach). W kabinie nie mogę włączyć świateł ręcznie, jedynie ręczne włączanie świateł działa w bagażniku. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł co wymienić, co jeszcze sprawdzić bardzo prosiłbym o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź pompkę centralnego . W b5 to ona odpowiada za alarm i światło.  Może jest zalana wodą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny problem. U mnie ponadto działa podświetlenie czerwone wszystkich lampek podsufitki, jest masa w każdej lampie, bezpieczniki sprawdzone, brak błędów w komputerze. Szczerze mówiąc właśnie chciałem założyć podobny temat, a zauważyłem ten :) Może razem do czegoś dojdziemy. Co do alarmu to mam nieoryginalny, ale kierunkowskazy od dwóch lat mrugają jak im się podoba, zazwyczaj tylko lewa strona samochodu. Problem z oświetleniem wnętrza pojawił się teraz i nie łączę tych wątków.

Edytowane przez Undisclosed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że za wszystko odpowiedzialna jest pompa centralnego zamka. Zastanawiam się czy nie zamienić się z sąsiadem na próbę, ale nie wiem czy te pompy nie są kodowane do kluczyka. Zastanawiam się też czy coś nie jest walnięte w tych wszystkich kodach. Wiem że gdzieś była instrukcja jak włączyć/wyłączyć samozamykanie auta po przekroczeniu danej prędkości. Może to jest winowajcą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...