Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Przełączniki świateł A4 B7 ! od czego AUTO ??


motorider7

Rekomendowane odpowiedzi

Ten w środku to regulacja wysokości świateł przednich.

Ten z prawej to włączanie/wyłaczanie opcji opóźniającej wyłączenie świateł - odprowadzania do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam rozumieć ze moj samochód ma czujnik zmierzchu tak ?? a te dwa małe pokrętła obok - co regulują ??

tak można powiedzeć , a odnośnie 2 pytania jest dokładnie tak jak szybszy kolega kocky napisał :wink4:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:30_________________________________________________

mam rozumieć ze jak tym pokrętlem od opóźniania wylaczenia swiatel dam 1 i zostawie światła mijania włączone to po jakims czasie same zgasna? jak to działa ?

tak gasną po jakimś czasie, świecą przednie halogeny i tylne światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha rozumiem .. dzięki za info.. a i jeszcze jedno pytanko.. moze nie w dziale WNĘTRZE .

Sprzedajacy twierdzil ze samochód ma ESP ( jest przycisk ) i ASR i EDS. co te dwa pozostałe systemy oznaczaja i jak moge sprawdzić czy one są wogóle ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajacy twierdzil ze samochód ma ESP ( jest przycisk ) i ASR i EDS. co te dwa pozostałe systemy oznaczaja i jak moge sprawdzić czy one są wogóle ??

ASR - zapobiega buksowaniu kół przy ruszaniu. Połączony jest z ESP i również przyciskiem od niego wyłączasz go.

Jak sprawdzić? Wyłącz ESP i rusz zrywając przyczepność, później spróbuj zrobić to samo z włączonym ESP. W momencie działania ESP kontrolka na tablicy rozdzielczej będzie się świeciła)

EDS - to chyba coś o rozdziale siły hamowania?? (tak mi się zdaje może ktoś mnie poprawi jak się mylę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ESP to jest cały system połączenie ABS + ASR + EDS[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:40_________________________________________________No a EDS to elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego, czyli po prostu zabezpiecza przed nadmiernym obracaniem się kół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESP jest domyślnie włączone - kontrolka się nie świeci wtedy. Zaświeca się gdy wyłączysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...