Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Koła 20" do S4 b5


Nikolas4

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że polskie drogi nie nadają się itd - ale ładna konkretna felga dla mnie to pół auta. Więc podaje linka z kołami które mnie interesują i chciałbym się dowiedzieć czy na tych oponach w tym rozmiarze i z tym ET te koła będą pasowały do mojego auta?? :)

http://www.allegro.pl/item539062665_kahn_9_5x20_mercedes_vw_audi_nowe_opony.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chcesz te 20'' felgi wozić tylko w bagażniku czy jak :polew:

Na moje nie wejdą a jak juz dasz rade je tam upchnąć to zapomnij o skręcaniu, zostanie ci tylko jazda na wprost :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak jeździ na 19 " i daje rade mi się wydaje ze zależy wszystko od dobrania dobrego ET

http://www.a4-klub.pl/smf/znaczenie_et_felgi-t5262.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdziłem na 19'' przy A6 i nie dałem rady po naszych drogach :no: 235/40 przód tył 255/35. dobrze było tylko na autobahn w niemczech ale i tak przycierały przy skręcie i na uskokach, no i samochód był bardziej mułowaty :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeżdzą ludzie na 19" i dają radę chociaż na początku było mówione że się nie da. Teraz przyszła kolej na 20". Dopóki ktoś nie założy i nie spróbuje to nie złamie Tabu że 20" nie wejdą. Tylko mi to 225 w oponach nie pasuje, tymbardziej że to jest 9,5" :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak szukałem swojej B6 to natknąłem się na wrocławskiej giełdzie, na B6 na 20" w dodatku na gwincie, ładnie skręconym. Z ciekawości wykonałem próbną jazdę, ogólnie nie było źle;) więc da się upchać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym felunkiem nieźle by się prezentowała niunia :kox:, ale 20" ciężko będzie upchnąć w A4 bez rzeźbienia w błotnikach i nadkolach, tak żeby nie obcierały przy normalnej jeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie tylko to raczej nie na Polskie drogi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie jakieś konkretne rozmiary a nie jakieś paździrze typu 16,17,18 :gwizdanie:

:good: To jest podejście :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jak już pisałem - wiem jakie są polskie drogi itd - miałem wcześniej C32 AMG i dawały radę 19"ki 265/30/19..

Chodzi mi o to czy z tym ET i w tym rozmiarze opon wejdą według przelicznika, bo 19"ki to zaden problem - ale S4 B5 na 20"kach nie widziałem - dlatego pytam bardziej doświadczonych odemnie w tym temacie... Jak widać do Passata weszły - ogólnie sądze że do mnie też wejdą ale czekam na radę fachowców na tym forum....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że polskie drogi nie nadają się itd - ale ładna konkretna felga dla mnie to pół auta. Więc podaje linka z kołami które mnie interesują i chciałbym się dowiedzieć czy na tych oponach w tym rozmiarze i z tym ET te koła będą pasowały do mojego auta?? :)

http://www.allegro.pl/item539062665_kahn_9_5x20_mercedes_vw_audi_nowe_opony.html

tez je chcialem kupic ale

dowiedzialem sie ze 20" nie wchodzi bez przerobek do b5

w dodatku ta felga jest dosc szeroka 9.5cala ( 9 cala wchodzi napewno ale czy 9.5 ... to nie wiem )

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 15:15_________________________________________________w c32 amg miales 265/30R19 ( czyli ogolnie opona byla i tak wysoka ... )

pamietaj jest spora roznica miedzy 225/30 a 265/30[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 15:21_________________________________________________http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/54628 <--- napisz do niego a dowiesz sie ze trzeba cos tam przerabiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dokladnie o jakie

ja do niego napisalem to po prostu mi napisal ze trzeba cos tam u niego bylo poprzerabiac

wiec wtedy zrezygnowalem i zsotalem przy starej dobrej malej 19" :)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 15:52_________________________________________________i jak ? dowiedziales sie cos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakie przerobki chodzi?

Widać na zdjęciach że nadkola są poszerzane. A i opis też jest jakie przeróbki przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...