Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka ręczna - mężczyzn


adadur

Rekomendowane odpowiedzi

bramkarz macedonii mecz zycia chyba albo to nasi w niego tak celowali,a ten lazarow walil bramy jak juniorom :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bramkarz macedonii mecz zycia chyba albo to nasi w niego tak celowali,a ten lazarow walil bramy jak juniorom :wallbash:

Bramkarz bez przesady, dużo rzutów w srodek bramki (dosłownie w niego) a Lazarowa powinni od początku meczu trzymać na rzepa. W drugiej jak się tylko urwał to było duże zagrożenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co dzisiaj lejemy Niemców. :kox:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 17:22_________________________________________________Nie mogę tego qrrrwa oglądać!!! :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze jaki ja jełop jestem myślałem że grają o 18 i poszedłem do garażu lusterko zakładać :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banan::banan1::banan2:

co będzie jak Szwedzi ograją Danię? Da nam to coś czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy limit szczęścia wyczerpany czy jeszcze cos nam zostało ?? :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banan::banan1::banan2:

co będzie jak Szwedzi ograją Danię? Da nam to coś czy nie?

Serbia nie może przegrać z Macednonią :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dania wygrała i niestety jesteśmy poza półfinałem, ale wygrana z Niemcami cieszy, chłopaki pokazali klasę :good:

Faul Niemców w końcówce, jak Lijewski pchnięty wpadł na przeciwnika to było jakieś przegięcie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety jesteśmy poza najlepszą czwórką. :angry: Sędziowie pomagali, to fakt... :gwizdanie: A ten faul to serio masakara! :thumbdown: Gość skasował na dodatek swojego kolege z reprezentacji. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś dzisiaj mecz z ALgierrią? Słabo starsznie grali! :thumbdown: Jak tak będą grać w tym turnieju to nie mają szans na kwalifikacje do Londynu! :disgust: Dzisiaj graliśmy z "kopciuszkiem" i wygraliśmy tylko jedną bramką po bardzo słabej grze! W a grupie mamy jeszcze Hiszpanów (gospodarzy turnieju) i Serbów... łatwo nie będzie! :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po wyjeździe do Londynu na Olimpiadę! Przegrali w fatalnym stylu ostatni mecz z Hiszpanami 33:22! :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o facetach ale nasze kobietki wczoraj też pięknie zagrały :banan:

Media: gang Rasmussena godny horrorów Orłów Wenty

Oglądałem, cały mecz przegrywały 3-4 bramkami, żeby w ostatnich 10-ciu minutach wygrać, emocje niesamowite a atmosfera w drużynie świetna.

Teraz czas na Francję :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No podchodziły do meczu jako skazane na porażkę ale jednak pokazały na co je stać. :good::brawo: Teraz walka o półfinał. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...