Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bus chłodniczy do 3,5 tony


Kamyk

Rekomendowane odpowiedzi

panowie, kompletnie mi obcy dział motoryzacji

jaka firma jest potentatem ?

które samochody/producenci sa warci zainteresowania?

ducato iveco czy transity, a może renault jumper lub jeszcze inne?

jakby się wypowiedział ktoś z jakąś wiedzą, byłbym zobowiązany

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dużo będziesz jeździł to tylko sprinter 3,0 . Komfort i bezawaryjność gwarantowane [emoji6] . Jeśli chodzi o kręcenie się w koło komina to pewnie coś z grupy Ducato , Citroen , Peugeot , Renault . Ivona w euro 6 jest prawdopodobnie do d*py i słaby serwis .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy w firmie Mastera 2013rok z pewnym przebiegiem około 150 tyś - kompletnie bezproblemowe auto i bardzo bardzo polecam. Wcześniej mieliśmy LT ale Master przy nim to kurka Sokół Milenium ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renault master, jeśli miedzynarodowka to wejkam, agregat thermo king- tylko i wyłącznie, -30/+30, do tego drukarka, kalibracja, atp, zabudowa frc (tzn ze utrzyma minusowa Temp)

 

master jest sprawdzony u mnie, póki co odpukać przez 1,5 roku 2 auta powyżej 220tys km i nic się nie działo, wiadomo serwis, przegląd auta itp, sprinter drogi i ciężki, Fiat zdarzały się awarie i ciężki.

wspominam o wadze, gdyż na legalu załadujesz na to auto do 500-550kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dużo będziesz jeździł to tylko sprinter 3,0 . Komfort i bezawaryjność gwarantowane [emoji6] . Jeśli chodzi o kręcenie się w koło komina to pewnie coś z grupy Ducato , Citroen , Peugeot , Renault . Ivona w euro 6 jest prawdopodobnie do d*py i słaby serwis .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kupić 3.0 w V to nie problem.. tylko potem koszta utrzymania są dość wysokie.jesli nie zależy ci na roczniku a na bezawaryjnej jedźcie to polecam sprintera z silnikiem 2.9 .. komfort jazdy może i mały ale silnik nie do zajechania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2017‎-‎10‎-‎29 o 10:03, mojeA4 napisał:

 

master jest sprawdzony u mnie, póki co odpukać przez 1,5 roku 2 auta powyżej 220tys km

wspominam o wadze, gdyż na legalu załadujesz na to auto do 500-550kg

Gdzie robicie takie duże przebiegi ? Macie stałe zlecenia - kółka ?

Co wozicie ? Kwiaty ? Jedzenie ?

Oczywiście nie musisz podawać nazw firm itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No uzbierało się, 15-16 tys się robiło na początku w 3-4tyg, teraz kierowcy na dniówkach, Wiec jak się da, staram się robić raczej krótkie traski. Od razi napisze, nie nie oram kierowców, jeśli robi Express to na drugi dzień ma wolne, zrobi tylko Podlot pod następny załadunek i tyle. 

Wozi się wszystko co wymaga utrzymania Temp, czasami ale baaaardzo rzadko Neutral, zwykle wożę leki, czasem jakieś mrożonki, stawkowo różnie, czasem mniej, czasem więcej. Ogólnie nie jest zle, trochę w tym siedzę stad może łatwiej...

 

my mastery 2.3 i teraz kolejne auto takie samo, z tym ze już euro6, na wejkamie jak pisałem wyżej, żeby kierowca miał trochę wygody... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz auto pod zabudowę,to Iveco lub Renault,to auta z porządną ramą. Jak chcesz ładować polegalu to może być Sprinter przeładowany łamie się pierwszy. Epoka bardzo wytrzymałych silników w busach się skończyła...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat ma w Ducato w chłodni. Jak będziesz chciał coś konkretnie się dopytać to zadzwoń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...