Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Avant 1.9 TDI Atlasgrau by luki19862121


luki19862121

Rekomendowane odpowiedzi

Coś z prawej strony zaczęło strzelać staram się dojść do ładu na stacji diagnosta wskazał banan ale pewności nie ma. Może ktoś miał taką przypadłość 2, 3 strzały podczas ruszania to samo przy hamowaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie czy proste czy skręcone koła ?

U kumpla tak pukało... okazało się, że ma luźny klocek w jarzmie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kamil-vag napisał:

Niezależnie czy proste czy skręcone koła ?

U kumpla tak pukało... okazało się, że ma luźny klocek w jarzmie... 

Nie ma znaczenia Kamilu. Występuje to tylko przy małej prędkości przy hamowaniu i ruszaniu. Hamulce niby ok, przeguby wszystkie nowe, lazyska kół nowe. Podejrzenie jest banan przy łączeniu z sankami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było. W odniesieniu do ostatnich postów na temat pukania przy hamowaniu i ruszaniu okazało się że z tulei banana prawego nic nie zostało. Zawieszenie Delphi nie przejechało nawet 10k km :( niestety nie mam fot ponieważ była szybka wymiana z powodu negatywnego wyniku przeglądu :) zostały wymienione dolne wahacze na Lamforder. 

Edytowane przez luki19862121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że w ostatnich dniach upałów bardzo dużo kierowców audi ma problem z klimatyzacją :( problem również mnie dotyczył także został wymieniony układ klimatyzacji na nowy sklepowy oprócz węży i parownika wszystkie elementy nowe. 

IMG_20190620_155838.jpg

IMG_20190620_155904.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to samo z bananami co i w skv... 

Mnie też chyba czeka wymiana na rts'a lub lema albo wsadzę tuleje poliuretany... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, kamil-vag napisał:

Czyli to samo z bananami co i w skv... 

Mnie też chyba czeka wymiana na rts'a lub lema albo wsadzę tuleje poliuretany... 

Ja zbyt długo jeździłem na tym rozwalonym bananie co pociaglo za sobą drugi dolny wahacz więc wymieniłem oba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wahaczy, chyba za dużo syfu pojawiło się  teraz na sklepowych półkach, parę lat temu mówiło się, że wielowahacz jest drogi w naprawie, obecnie kupuje się chińczyka za 4 stówki, licząc że pojeździ się na tym parę lat... 

Pozdrawiam, prawdopodobnie parę razy widziałem Twoje Audi na Psim Polu i okolicznych wioskach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Na "Psiaku" mieszkam :) również pozdrawiam. Wiem że podróbek jest mnóstwo dlatego 90% części sam zamawiam u Marcina lecz zawiecha przyjechała z Intercarsu:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, luki19862121 napisał:

Zauważyłem, że w ostatnich dniach upałów bardzo dużo kierowców audi ma problem z klimatyzacją :( problem również mnie dotyczył także został wymieniony układ klimatyzacji na nowy sklepowy oprócz węży i parownika wszystkie elementy nowe. 

IMG_20190620_155838.jpg

IMG_20190620_155904.jpg

Łukasz jakie graty brałeś i ile Cię wyszło za całość?

Ja niestety raz już robiłem kompletną wymianę wszystkiego i teraz czeka mnie ta sama historia... tylko tym razem dla pewności wymienię też parownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MaTeo85 napisał:

Łukasz jakie graty brałeś i ile Cię wyszło za całość

Mati kompresor Denso, skraplacz Nissens, osuszacz i dlawik nie pamiętam firmy całość robiona w drogiej lecz dobrej firmie we Wrocławiu niecałe 2500zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli graty prawie identyczne jak u mnie, wcześniej też brałem denso i skraplacz nissensa. Tym razem zastanawiam się nad kompresorem hella albo znowu denso zależy też co będzie dostępne i do tego skraplacz i parownik nissensa bo to chyba najlepsze zamienniki.

A cena całkiem spoko jak na drogi warsztat. Ja jakieś 3 czy 2 lata temu za to samo miałem zapłacić 3000zł w Szczecinie i postanowiłem robić sam, wtedy wyszło ok. 2000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile to człowiek jest w stanie zapłacić za trochę chłodu gorącym latem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MaTeo85 napisał:

czyli graty prawie identyczne jak u mnie, wcześniej też brałem denso i skraplacz nissensa. Tym razem zastanawiam się nad kompresorem hella albo znowu denso zależy też co będzie dostępne i do tego skraplacz i parownik nissensa bo to chyba najlepsze zamienniki.

A cena całkiem spoko jak na drogi warsztat. Ja jakieś 3 czy 2 lata temu za to samo miałem zapłacić 3000zł w Szczecinie i postanowiłem robić sam, wtedy wyszło ok. 2000zł.

To powiem szczerze że zaskoczyłeś mnie wytrzymałością zamienników :) denso było w oryginale więc powinno pochulać długo. Co się stało że kolejny raz komplet wymieniasz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, kamil-vag napisał:

Ile to człowiek jest w stanie zapłacić za trochę chłodu gorącym latem ?

Zgadza się :) a lata coraz cieplejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, luki19862121 napisał:

To powiem szczerze że zaskoczyłeś mnie wytrzymałością zamienników :) denso było w oryginale więc powinno pochulać długo. Co się stało że kolejny raz komplet wymieniasz? 

Niestety kompresor poszedł się walić... liczyłem że jak zrobię porządnie to podziała trochę ale nie wyszło.Niestety jazda bez klimy z dzieckiem w takie upały to męka, a i żona nie znosi gorąca to trzeba się zabrać za tą klimę znowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MaTeo85 napisał:

Niestety jazda bez klimy z dzieckiem

Zgadzam się w zupełności ja w tamtym roku 300 km bez klimy jechałem w 33 stopniach na zewnątrz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś małe doposażenie wakacyjne i wędkarskie :) pojechałem po Thule zdecydowałem się na Taurusa a wróciłem z Inter Packiem :)

IMG_20190621_135402.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...