Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 S-Line V6 Mopka


Mopek

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Po kilku tematach, przygodach z a4 B5 postanowiłem w końcu troszkę zwiększyć standard i zakupić coś nowszego. Początkowo miał to być golf 6 jednak po objechaniu 600km oglądając właśnie golfy i dwie a4 B7 zupełnie przypadkowo natknąłem się na tą o której właśnie mowa. Najlepsze jest to ze dosłownie 500m od mojego domu ona stała i to od znajomej mi osoby. Początkowo nie chciałem jej oglądać nawet. Powodem był silnik (2.7 v6) i bałem się o kosmiczne opłaty. Jednak wiek (21lat) to ubezpieczenie by mnie zabiło. I rzeczywiście troszkę mnie kosztowało bo OC + Minicasco wyszło 3200zl. Ale trudno, jednak chcąc jeździć nowszym autem musiałem się z tym liczyć i przelknalem to jakoś.
 
Troszkę podstawowych informacji.
 
Dane techniczne.
Rok produkcji: 2007
Silnik 2.7 V6 TDi BPP DPF
Kolor: Czarny LY9B
 
Wyposażenie:
Pół skóra s-line
Kierownica multifunkcyjna trójramienna
Halogeny,
DRL,
Bixenon,
Moduł comming - leaving home
Czarny sufit
Szyberdach
Czerwony FIS
Audi symphony 2
Zestaw Bose
Kierunkowskazy autostradowe
Zestaw głośnomówiący bluetooth
Zmieniarka przerobiona na USB
2x podłokietnik
Rolety bocznych szyb pasażerów z tylu
Roleta bagażnika
Kratka bagażnika
Materiałowe nadkola
6 biegowa skrzynia biegów.
Czujnik deszczu
Czujnik zmierzchu
Automatyczne światła
Monochromatyczne lusterko wsteczne.
Dwustrefowy climatronic
Podgrzewane fotele
4x el szyby
Lusterka elektryczne i podgrzewane
Czujniki parkowania tył
Spryskiwacze reflektorów
 
Moje plany:
Na wiosnę Alu 18”
Zawieszenie 1BV (ktoś wstawił 1BA i straszna koza jest)
Ciemne szybki
Wymiana zarnikow
Jakiś ciekawy wydech
Dołożyć listwy drzwi sline
Może chip
Dbać i pieścić. [emoji4]
 
Zdjęcia z dzisiaj już na pakiecie zimowym
c65049a5d5b7eef707288e6ef085d41c.jpg360e247897ad2d8f6c6070b8a56eaf43.jpg4497d2430c549bd601e079d9e50557c2.jpg0cd01a237d51c6f25d49aca51ab18079.jpga868a6675c562de48f24716b97476517.jpg
 
 
b1541b2bfb7869a008a5655b27f5ae35.jpgb4d294b3235d049ecfbad64c9f3e81f8.jpg55e03ac5ecf78be9b4707b3397a8f734.jpg89a571ecd1428fe976d8b025aa9bf341.jpgd40beb4691db44778d54bb84a0db78e7.jpg
cdd298c1d4ccbe9269ec36e4e668fc18.jpg
 
I jedno zdjęcie na pakiecie letnim, który jest na sprzedaż [emoji4]
4125b26da49cd8c36dbc8433eec97840.jpg
 
Zapraszam do komentowania, oceniania i podrzucania pomysłów. [emoji4]
 
 
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Mopek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno kombinowana sztuka. Ta 'znajoma osoba' przedstawiła Ci historię samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym sprawdzić płyn / układ chłodzenia, coś tam chyba jest nie tak. Jakiś szarozielony płyn? Wygląda jakby go tam nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno kombinowana sztuka. Ta 'znajoma osoba' przedstawiła Ci historię samochodu?


Co jest kombinowane poza brakiem listew i folii carbonowej w środku? :)

To nie tyle co znajoma osoba co raz mieliśmy przyjemność porozmawiania kiedyś.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym sprawdzić płyn / układ chłodzenia, coś tam chyba jest nie tak. Jakiś szarozielony płyn? Wygląda jakby go tam nie było [emoji6]

 

Układ chłodzenia jest do wyczyszczenia cały bo jakaś c*paa zalała wodę i kamień się zrobil. Sam płyn w sobie czysty, bez oleju itp. [emoji4]

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mopek napisał:

Co jest kombinowane poza brakiem listew i folii carbonowej w środku? :)

Środek Sline się zgadza ale z zewnątrz ma tylko zderzak przód i lotkę na klapie. Albo próbował skompletować pakiet i zakładał po trochę albo fura ma jakąś niechlubną przeszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, afroo. napisał:
Środek Sline się zgadza ale z zewnątrz ma tylko zderzak przód i lotkę na klapie. Albo próbował skompletować pakiet i zakładał po trochę albo fura ma jakąś niechlubną przeszłość.

 


W takim razie musze sprawdzić wyposażenie po vinie i wlepce :). Historie pojazdu w miarę znam. Pokazywał mi zdjęcia z wypadku starego ale tam tylko prawy bok był przeorany. Zobaczymy :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Rozkodowałem wyposażenie z naklejki i pokazało mi to:

E4J = Akcja specj. audi tt coupe 's line'; wyposażenie składa się z: 8n-2-000001>> pr-cl4,fq1,g97 h3l,g98,ua5 n1u,n3q,plt 8jg,8q2,8x1 6q6
CL4 = Obręcz koła ze stopów lekkich 8jx18
FQ1 = Obręcze i opony quattro gmbh
G97 = Wytłumienie podwozia z przodu
H3L = Opony opasane 225/40zr18 88y
G98 = Zawieszenie i amortyzatory podwozie-
UA5 = Fahrwerksdaempfung hinten
N1U = Tapicerka oparcia i siedzenia
N3Q = Tapicerka oparcia i siedzenia sk. feinnappa
PLT = Leatherette package
8JG = Reflektor halog. potrójny z lampĄ wyładow.('ksenon')
8Q2 = Autom. statyczna regulacja zasięgu refl.
8X1 = Spryskiwacz szyb
6Q6 = Przycisk dŹwigni zmiany biegów aluminium
-----------------------------------------------------------------------
7A0 = Bez odtwarzacza cd/instalacji do odtwarzacza płyt cd
4UE = Lewo/prawo
6XD = Lusterko wewnetrzne, przyciemniane automatycznie,
5SL = Lusterko na wysięgniku (konvex) 1f52
6TS = Lusterko zewn.(asferyczne) z dużym
1KW = Hamulce tarczowe tył
J1U = Akumulator
1LA = Faustsattelbremse przod
1BV = Pakiet zawiesz. komfortowe podwozie-
3FE = Dach odsuwany/odchylany z napędem elektrycznym
5TG = Nakładki ozdobne na tablicy przyrzĄdów i tapicerkach alu-... alu-...
7X1 = UltradŹwięk. układ pomocy przy parkowaniu
4R4 = Elektryczne podnoŚniki szyb
F0A = Kein sonderfahrzeug, standard-ausfuehrung
8GR = Alternator
0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu
0YK = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 10
0JK = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 10
TA1 = 6-cylindrowy silnik wysokoprezny (diesel) 2,7 ltr. litera kodowa
3NZ = Oparcie tylne dzielone
8ED = Reflektor ........ halog. z ....... gazowa ruch prawostr.
U2A = Zestaw wskaznikow z obrotomierzem, zegarem radiowym
X0A = National sales program germany
1N3 = Wspomaganie ukladu kier. z systemem 'servotronic'
2PU = Kierownica sportowa(skora)
8Q5 = Autom.regulacja zasięgu Świateł, dynamiczna,
9Q2 = Komputer samochodowy
8Z5 = Chlodnica wody
D1N = 6-cyl. turbodiesel 2,7 ltr. litera kodowa
7Q0 = Bez systemu nawigacyjnego
CL7 = Obręcz koła ze stopów lekkich 8 jx18h2 et43
7K0 = Bez układu kontroli ciŚnienia w oponach
4X4 = Boczna pod. bezp. przód i tył z pod. bezp. głowy
2K1 = Zderzak wzmocniony
3L3 = Siedzenia normalne przod
4KC = Szkło atermiczne-dookoła, zielony
3Y4 = Roleta przeciwsłoneczna na szybie drzwi z tyłu
4K4 = Centralny zamek ze zdalnym sterowaniem radiowym, sterowaniem wewnętrznym i oddzielnym sterowaniem zamka pokrywy bagażnika.
5D1 = Carrier frequency 433.92 to 434.42 mhz
1SA = Bez osłony dolnej zesp. napedowego
7GG = Koncepcja spalin: eu4
Q1D = Fot. sport.
4GS = Szyba przednia (szkło zespolone)

I teraz tak, nie ma nic na temat s-line zewnętrznego. Pytanie, czy w ogóle jest on wpisany w naklejce normalnie? 

A kolejną rzeczą jest to, żę tak oglądam te B7 S-line i jedyna różnica jaką widzę to brak tych nakładek na dół drzwi i inna dokładka zderzaka tylnego. Zderzak przód ok, listy drzwi ok, listwy progowe (te po otwarciu drzwi) ok, lotka ok. Mam rozumieć, że brakuje tylko tych dwóch rzeczy? 

 

Edytowane przez Mopek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mopek napisał:

Zawieszenie 1BV (ktoś wstawił 1BA i straszna koza jest)

Myślę że nie wstawił tylko ktos chyba chciał sobie zrobić Sline zew i dlatego jest jak jest,.....ogólnie troche zaorana wewnatrz.....ale za to masz pole do popisu, do boju !!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E4J więc teoretycznie powinien być cały s-line, może faktycznie miała jakaś małą przygodę:) ale dziwne że nawet na drzwiach nie ma tych "parapetów" s-line

Edytowane przez YoGi1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E4J odnosi się do pakietu wewnętrznego, który tutaj jest obecny. Z zewnątrz brakuje listw dolnych drzwi i dokładki zderzaka tylnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba będzie go uzupełnić :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy i dokladka dyfuzora sobie z czasem skompletujesz ;) Dopiescisz ja i bedzie czarna petarda :) Powodzeni w modach!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dopieścisz sobie kolego furaka i będzie malina:) a wracając do E4J to powiem ci kolego Afro, że ja też mam E4J ale s-line mam tylko zewnetrzny, wewnetrznego brak, mam jasny sufit, skory kubelki swing, a z s-line to mam tylko gałkę zmiany biegów pikowaną:/:)

Edytowane przez YoGi1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skompletujesz pakiet S-line zewnetrzny i bedzie git, oby tylko wioski nie robic... Duzo sie naogladalem aut na GKA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2017 o 18:07, afroo. napisał:

Mocno kombinowana sztuka. Ta 'znajoma osoba' przedstawiła Ci historię samochodu?

Brak listew i nakladki na zderzak - faktycznie mocno kombinowana :D albo inaczej ... dolozone listewki z s line na drzwiach i zderzak z s lina dla wygladu fakt nadal nakombinowane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, daglas napisał:

faktycznie mocno kombinowana :D albo inaczej ... dolozone listewki z s line na drzwiach i zderzak z s lina dla wygladu fakt nadal nakombinowane :D

Obejrzyj ilość tematów w dziale kupię to zrozumiesz o co mi chodzi. A sam fakt kombinowania odnosi się do kontekstu z kupnem samochodu od znajomego bez rozmowy na temat dosztukowania pewnych elementów. Handlarzyk mógłby nawet nie wiedzieć o dołożonym zderzaku i lotce ale dlaczego znajomy, który sam to dokładał nie wspomniał o tym ani słowa? Chciałbyś osobiście kupować od takiego znajomka? Odpowiedz sobie sam.

Druga sprawa to nie listewki Sline tylko emblematy. Listwy drzwi Sline powinny być na ich dole, a nie ma. Dołożona jest też lotka klapy. Słabo coś się orientujesz, a chcesz dyskutować. Koniec ot. :hi:

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2017 o 09:25, YoGi1984 napisał:

a wracając do E4J to powiem ci kolego Afro, że ja też mam E4J ale s-line mam tylko zewnetrzny, wewnetrznego brak, mam jasny sufit, skory kubelki swing, a z s-line to mam tylko gałkę zmiany biegów pikowaną:/:)

Na tym polegają pakiety w B7, że nie są sztywno ustalone jak to miało miejsce w B6. Można było dokładać pojedyncze elementy i już leciało do wlepy E4J. Mowa o wnętrzu. Zewnętrznie pakiet zawsze obejmował te same elementy.

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, afroo. napisał:

 

 

2 godziny temu, afroo. napisał:

Obejrzyj ilość tematów w dziale kupię to zrozumiesz o co mi chodzi. A sam fakt kombinowania odnosi się do kontekstu z kupnem samochodu od znajomego bez rozmowy na temat dosztukowania pewnych elementów. Handlarzyk mógłby nawet nie wiedzieć o dołożonym zderzaku i lotce ale dlaczego znajomy, który sam to dokładał nie wspomniał o tym ani słowa? Chciałbyś osobiście kupować od takiego znajomka? Odpowiedz sobie sam.

Druga sprawa to nie listewki Sline tylko emblematy. Listwy drzwi Sline powinny być na ich dole, a nie ma. Dołożona jest też lotka klapy. Słabo coś się orientujesz, a chcesz dyskutować. Koniec ot. :hi:

Widzialem ilosc tematów i nadal nie wiem o co Ci chodzi :)

Jakbym kupowal od znajomego ktorego znam z widzenia albo raz zamienilismy slowo to na co mialbym liczyc ? Mialby mi sie tlumaczyc, ze zderzak z s lina zalozyl albo lotke bo mu sie podobalo ?? Myslisz, ze 10-12 letnie auta powinny w chwili obecnej wygladac tak jak wyjechaly z salonu ? Niechlubna przeszlosc ? Czlowieku z 70% samochodów jest po kolizjach wiekszych badz mniejszych, kwestia tego tylko to jak zostalo to naprawione. Pomijam calkowite wraki.

Slabo sie orientuje ? A w czym tu sie orientowac ? W kilku elementach na ktory sklada sie pakiet zewnetrzny ? Dobrze, ze Ty sie w tym ogarniasz bo widze, ze jestes mega znachor :)

Pomysl tez ze sa ludzie ktorym podoba sie przedni zderzak a nie podobaja sie boczne listwy i co ? Auto wtedy lipa ? Kazdy robi to co mu sie podoba a nie pod znachora z forum

Pzdr

Edytowane przez daglas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty auta ale chyba 21 letni to on nie jest co :P widzę, ze ceny ubezpieczenia takiego auta bez auto kasko to troche większe pieniądze jak w NO  :facepalm: 

Jak koledzy już wspominali dołożysz pare gratów z pakietu zewnetrznego s-linę i będzie dobrze :)  powodzenia :hi: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...