Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie i się raczej nie zapowiada.Juz od 5 lat nie byłem autem w PL.Z wiekiem mi się odechciało ale planuje wypad do DE żeby sobie trochę i upuscić :)

Opublikowano

Dzięki za filmik :D

Potencjał w tym silniku jest ogromny. 

Za chwilę pewnie pojawią się mody na dużych custom turbo.

Ciekawe ile nm ten tiptronic wytrzyma?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

To ZF wiec 1000 pęka ?

Opublikowano

Tak z ciekawosci, v power w Norwegi to nie jak v power 98 + z 5% etanolu jak w szwecji ?

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem nazywa sie to Shell V-Power Nitro+ 98 

Opublikowano
  • Autor

Dziś widziałem jedna w Sanoma Green.Na żywo wygląda WOW mimo tytanowe optyki której nie lubię.

Mam już zamierzone 6 RS4 z 15 dostarczonych na 2018 :)  

20180531_160742.jpg

Opublikowano

Witaj, 

Kolega miał na testy w weekend RS5 w tej Sonomie.

Fakt na żywo wygląda lepiej niż na foto ale RS-ki mają dużo ciekawsze inne lakiery.

Np. Ten poniżej (no i kółko polakierowane w piano wygląda genialnie):

Walters-Audi-Riverside-RS5-Black-Wheels-

Walters-Audi-Riverside-RS5-Black-Wheels-

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

W czarnym ta felga wyglada jako tako ale nadal to nie moj faworyt.

Opublikowano
W dniu 31.05.2018 o 16:11, turdzi napisał:

Dziś widziałem jedna w Sanoma Green.Na żywo wygląda WOW mimo tytanowe optyki której nie lubię.

Mam już zamierzone 6 RS4 z 15 dostarczonych na 2018 :)  

20180531_160742.jpg

Jeden jest w Sandnes/stavanger nardo grey z grafitowymi felgami... robi robotę i dziwek piękny. Ktoś ostatni wspominał ze jeszcze w Haugesund jest srebrny... 

Opublikowano
  • Autor

To ta z Haugesund.Laska notabene jeździ.

20180603_162154.png

Opublikowano

Jakiś taki brokatowy ten lakier 

Opublikowano

O kurcze!

BDB sreberko w RS-ie wygląda!

A jeszcze jest takie cuś: florett silber matt:

http://www.caricos.com/cars/a/audi/2016_audi_s8_plus/

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Na czarnej feldze.Sam nie wiem czy mi się podob czy nie.......

20180606_230105.png

Opublikowano

Bardzo dobrze wygląda na tych czarnych felgach. Jaki to model ?

Opublikowano
  • Autor

Mój tzn takie jak moje.Sam nie wiem

Opublikowano

Gratulacje Autka :hi:

Jest na co popatrzeć ?

Opublikowano

Witajcie,

Wg. mnie kombinacja Black&White rewelacja.

Na żywo będzie się prezentować jeszcze lepiej :D

Btw. Ten ori poler na ramionach felg do niczego w białej z pakietem czerń nie nawiązuje.

Ale de gustibus non disputandum est...

Pozdrawiam

Opublikowano
4 godziny temu, turdzi napisał:

Mój tzn takie jak moje.Sam nie wiem

Jeżeli to te same felgi to się nie zastanawiaj tylko maluj całe na czarno - znacznie lepiej wyglądają całe czarne.

Opublikowano

Ogólnie tak jak mi się nie podoba b9. Tak w budzie rs robi mega robotę. Piękne auto, ładnie z tymi czarnymi felgami by wyglądało. 

Opublikowano
  • Autor

Dzis taka oto sytuacja :)

received_1030650357110060.jpeg

received_1030649543776808.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.