Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam na rs5 sportback :) jeszcze przyjdzie czas na luksus lub kasa na luksus i sport (czytaj rs7 :))

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, eskal napisał:

turdzi jakbyś miał w tym momencie wybierać znowu auto za taka sama cene, brałbyś RS4 czy może nową A7 ? W PL w przedziale 500-550 tys można mieć RS4 lub A7 w zależności od wyposażenia i kto co lubi. Jestem też ciekawy zdania innych osób czy stawiacie na bardziej sport czy bardziej komfort i luksus.

Zdecydowanie sport .Mnie samochody typu A6 czy A7 praktycznie nie interesują i nie interesowały bo nie jestem zwolennikiem wożenia powietrza.

Na dzień dzisiejszy klasa A4 jest juz na tyle duza i wygodna ze ciezko na dzień dzisiejszy argumentować wybór czymś innym niz statusem przynajmnie dla mnie.

Nie wybrał bym tez RS6 mimo ze w tej chwili mozna mieć w tych samych pieniądzach z tych samych powodów.Po prostu za duże i ciezkie przez co gorzej sie prowadzi a Rs7 to juz kompletnie nie moj klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW  RS4 B9 w Sepang Blue to bedzie raczej nie częsty widok.

 

 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Kosmita napisał:

Ja czekam na rs5 sportback :) jeszcze przyjdzie czas na luksus lub kasa na luksus i sport (czytaj rs7 :))

Kosmita przecież nie podobał Ci się wygląd przodu nowej A5. Dlaczego nie RS4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mały off-top.

Buda co prawda poprzednia ale combo kolor + kółko top:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, black4 napisał:

Witajcie,

Całkiem ciekawe kółko HRE na RS4 B9:

Audi-RS4-B9-HRE-FF04-Tuning-11.jpg

Jak na HRE to słaba ta felga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie kół to mnie do białego Vossen S17-01 by fajnie pasował tylko 10,5 cala to straszny naciąg juz jest.

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Całkiem ciekawy ten Vossen.

Linia felg ADV RS Quattro dedykowana Audi też interesująca.

Tyle, że ADV to już cenowo górna półka:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, black4 napisał:

Witajcie,

Całkiem ciekawy ten Vossen.

Linia felg ADV RS Quattro dedykowana Audi też interesująca.

Tyle, że ADV to już cenowo górna półka:

Pozdrawiam

Niestety nic w tym rozmiarze budżetowe juz nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, eskal napisał:

Kosmita przecież nie podobał Ci się wygląd przodu nowej A5. Dlaczego nie RS4 ?

Fakt. Ale po 1 trochę się przekonałem, po 2 rs-owy przód jednak wygląda o niebo lepiej, po 3 chce sobie ciut bardziej odmienić samochód do terazniejszego, po 4 linia boczna i tył w sportbacku jest kozacka, a też rodzine zapakujesz bo dostęp do bagażnika jest lepszy niż w limo.

W dniu 25.04.2018 o 20:43, turdzi napisał:

BTW  RS4 B9 w Sepang Blue to bedzie raczej nie częsty widok.

 

 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Moja następna będzie niebieska już chyba na pewno. Pytanie czy sepang, nogaro czy ara..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawciu jak niebieska to tylko Nogaro...

Kultowy lakier jeszcze z RS2...:D

I z takim wnętrzem:

a180887_medium.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kosmita napisał:

Fakt. Ale po 1 trochę się przekonałem, po 2 rs-owy przód jednak wygląda o niebo lepiej, po 3 chce sobie ciut bardziej odmienić samochód do terazniejszego, po 4 linia boczna i tył w sportbacku jest kozacka, a też rodzine zapakujesz bo dostęp do bagażnika jest lepszy niż w limo.

Moja następna będzie niebieska już chyba na pewno. Pytanie czy sepang, nogaro czy ara..

Hehe oczywiscie kazdy chwali swoje ale mim skromnym zdaniem RS4 B9 postawione obok RS5 wyglada o wiele bardziej agresywnie do tego stopnia ze mozna wręcz pomyśleć ze RS5 to nie RS.Zdradzaja go tylko wydech i wloty w zderzaku z przodu i to sie sie zgadza bo RS4 jest w praktyce 2 cm szersze niz RS5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, turdzi napisał:

Hehe oczywiscie kazdy chwali swoje ale mim skromnym zdaniem RS4 B9 postawione obok RS5 wyglada o wiele bardziej agresywnie do tego stopnia ze mozna wręcz pomyśleć ze RS5 to nie RS.Zdradzaja go tylko wydech i wloty w zderzaku z przodu i to sie sie zgadza bo RS4 jest w praktyce 2 cm szersze niz RS5. 

Dokładnie, miałem przyjemność zobaczyć oba postawione obok siebie i RS4 wygrywał w blokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2018 o 21:50, turdzi napisał:

Hehe oczywiscie kazdy chwali swoje ale mim skromnym zdaniem RS4 B9 postawione obok RS5 wyglada o wiele bardziej agresywnie do tego stopnia ze mozna wręcz pomyśleć ze RS5 to nie RS.Zdradzaja go tylko wydech i wloty w zderzaku z przodu i to sie sie zgadza bo RS4 jest w praktyce 2 cm szersze niz RS5. 

Nie porównywałem obu obok siebie ale może masz rację. Jak by było rs w limo to jeszcze bym miał zagwostkę. Ale avanta nie chcę. 

Ogólnie moim zdaniem rs4 i 5 zrobili takie deikatne. Bez oznaczeń jak się nie znasz na tym to nie rzucają się w oczy, że to rsy. Natomiast jk zestawisz rsa z esą albo a4/5 wtedy widać kolosalną róznicę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie ale takie wlasnie jest RS5.Jak sie Nie znasz to mozesz pomylic ze zwykla A5 bo poszerzenia sa bardzo subtelne i giną w liniach zwykłej A5.

RS4 to zupełne inna bajka.Poszerzenia sa tak agresywne i brutalne ze nawet laik widzi ze to nie jest zwykle A4. Zreszta widze to nawet na ulicy czy w ruchu to bo za autem ogląda sie dosłownie kazdy.Ostatniu tak miałem 15 lat temu jeżdżąc Subaru :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2018 o 11:04, Kosmita napisał:

 

IMG_3939.PNG

Koło z nowego A7

 

Edytowane przez mystic.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spójrzcie na nowe m5.. poszerzeń praktycznie w ogólnie nie widać.. tak teraz robią te samochody. Im mniej zmian w stosunku do serii tym taniej :)

w tej generacji a4/5 jak masz s-line to w środku praktycznie te same oznaczenia i wygląd co s4/5, a na zewnątrz poza lotką i 4 kominami też to samo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mystic.pl napisał:

IMG_3939.PNG

Koło z nowego A7

 

Spoko jest tylko jeden problem to 21 cali a wiec nieaktualne dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...