Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8t wysokie korekty dymi


mpiotrek7

Rekomendowane odpowiedzi

witam apu bardzo wysokie korekty po 20 na plusie w grupie 32 mozliwe ze cos spadło gdzies i sie odczepiło ? telepie i dymi faluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myslalem ale nie wiem ktora wtyczka

na obudowie na gorze jest ten wzmacniacz zapłonu i 2 wtyczki która to będzie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpiełem wtyczke moze i lepiej sie nawet zbiera ale dalej na wolnych lipa w gupie 1 oxygen lampda jak spada z obrotów tzn schodzi na luzie to spada tylko gazu i 25 procent tak samo na jałowym . dodam ze wczoraj grzebałem  przy wtyczkach pod zbiornikiem płynu wyrównawczego i odpiełem kostki i spryskałem kontaktem . zapiełem  i poszedłem sprawdzic czy voltomierz lepiej pokazuje nic sie nie zmieniło przekłamuje troche no ale pozniej jezdziłem  i wszystko było dobrze dopiero dzis rano zauwazylem ze cos jest nie tak  i te korekty wtyczki dzis jeszcze raz odłanczałem i podłanczałem byłem nawet dmuchnac kompresorem na myjni czy gdzies nei ucieka powietrze ale wszystko zdaje sie okey kurde moze kabel od sondy sie uszkodził jak to sprawdzi? czyba ze cos innego walneło w 32 grupie same zera po odpieciu przepływomierza a 33 25 procent

 

Edytowane przez mpiotrek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.6 3.2 zalezy czy szarpie wtyczki sprawdzałem ale moze cos sie skruszył jakis kabel jak sprawdzic czy sądy sa dobrze podłączone na vagu ? kurde nie wiem ewidentie cos jest nie tak bo to nie delikatnie tylko mocno szarpie na postoju i kopci  jak sprawdzic te sondy na wyłąćzonym i włąćzonym silniku na biegu jałowym ?

 

Edytowane przez mpiotrek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentulnie logi moge zrobic jak tak to jakie kanały które grupami i które stTYCZNIE I  przez jaka stronke wrzucuc bo vag log chyba nie działa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...