Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 b7


maThew994

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 
Ostatni nabyłem takie Audi A4 B7 z 2005r 1.9 TDI
Zastanawiam się nad jakimiś 18" ładnymi i delikatnie przyciemnić szyby, narazie więcej nie chce zmieniać bo jestem za granicą, ale jak macie jakieś fajne pomysły to piszcie :) pozdrawiam

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylni zderzak pryskany? bo nieźle rzuca się róznica błotnik vs zderzak, kolego nie zakładaj 18 stek do tej kozy bo bedzie wyglądać komicznie, jeśli chcesz aby nabrała smaczku na tych 16stkach załóż jedynie talerzyki na przód od b5. jeszcze jedno kup porządne dywaniki bo te ni jak nie pasują do wnętrza, po za tym widać, że środeczek nie znisczony i mega plus za fajne przednie lampy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto mam od niedawna i wysłałem zdjęcia stanu takiego jak teraz jest i chciałbym się doradzić co by tu zmienić żeby fajnie sie prezentowało. Pełnej historii nie znam auta tylni zderzak jest jaki jest ale mam zamiar to zrobić jest więcej do poprawek lakierniczych, małe wgniecenia itp. jak będę to robił podeśle kilka fotek. Jestem nowy na forum oglądałem inne wasze auta i mi się spodobały dlatego licze na to że ktoś podeśle mi fajny pomysł na co można by było wymienić te 16" .

 

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz
Zapraszam również tu ->Regulamin
Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Moje Audi - W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem." a nie pytać co można zrobić, bo to można zobaczyć u innych ewentualnie zapytać w odpowiednim dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak koledzy mowia, przy tym zawiasie max 17 moze byc z ciut wiekszym balonem zeby troche nadkole wypelnila + talerzyki z b5 zeby ciut siadla i bedzie super.

Dywaniki ori doloz, i bedzie git :) W koncu nie kazda B7 musi byc zglebiona, zgwintowana, na wielkim kole i pelnym s-line :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki utworze nowy temat. Chce się doradzić jakie części i co można by było zrobić by ciekawie wyglądała, narazie zacznę od szczegółów takich jak dywaniki. Rozpisze się w nowym temacie dzieki

Edytowane przez maThew994
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mósisz się rozpisywać. Poczytaj najpierw.

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy w swojej A4 ma coś ciekawego jak powyłapujesz najciekawsze mody to będziesz miał extra fure :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adam.S napisał:

Każdy w swojej A4 ma coś ciekawego jak powyłapujesz najciekawsze mody to będziesz miał extra fure :decayed:

Dokładnie przejrzyj dział "MOJE AUDI" każda jest inna, każda się czymś wyróżnia może znajdziesz swój pomysł na auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...