Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 lift 2.0TDI CGLD sedan s-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hehe jeszcze nie na jedną rzecz się skusisz :D

Fajny sedanik, będę śledził temat :)

Opublikowano
W dniu 12.09.2018 o 21:42, Krzy0 napisał:

No to i u mnie się coś dzieje,mam już wszystkie graty do zewnętrznego s line (listwy już na aucie) teraz tylko trochę czasu i montaż 

20180912_184611.jpg

20180912_184618.jpg

Szkoda że nie wrzuciłeś odrazu C+ ... chwila i będziesz musiał znowu zmieniać ??

Opublikowano
8 minut temu, krystian3769 napisał:

Szkoda że nie wrzuciłeś odrazu C+ ... chwila i będziesz musiał znowu zmieniać ??

Potwierdzam haha, niestety tak jest. Jak wrzucę na święta c+ to zwykły s line będzie siedział u mnie niecałe 5 miesięcy hehe. 

Przy białym robiło by to mega robotę. 

Opublikowano
Godzinę temu, MaciekPL napisał:

Potwierdzam haha, niestety tak jest. Jak wrzucę na święta c+ to zwykły s line będzie siedział u mnie niecałe 5 miesięcy hehe. 

Przy białym robiło by to mega robotę. 

+1 ? ale Competition to jednak sporo wyższe koszty

Trzeba jednak przyznać, że ta poliftowa biała B8 lim kolegi wygląda pięknie, a pakiet Sline dodał tej urody jeszcze ?

Opublikowano
  • Autor

Powiem wam że moje pierwsze wrażenia po zmianie przodu były na minus ten seryjny wydawał się większy od tego s-line i od razu żałowałem że nie dałem Competition

Opublikowano
19 godzin temu, Krzy0 napisał:

Powiem wam że moje pierwsze wrażenia po zmianie przodu były na minus ten seryjny wydawał się większy od tego s-line i od razu żałowałem że nie dałem Competition

Jedyne wyjście to kompletować competition i po zimie zakładać. S-line się sprzeda szybko :ok2:

BTW. Bardzo ładne taborety

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
  • Autor

Stołki na miejscu. Limit modów na ten rok wyczerpany ?

20181018_151730.jpg

20181018_151925.jpg

20181018_152004.jpg

Opublikowano
14 minut temu, Krzy0 napisał:

Stołki na miejscu. Limit modów na ten rok wyczerpany ?

20181018_151730.jpg

20181018_151925.jpg

20181018_152004.jpg

dobrze że do końca roku zostały tylko 2 miesiące?

dużo lepiej z tymi stołkami

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

No prawie po roku leżakowania w pudełku w garażu zamontowałem dziś BMC i panel klimatronik i fotele grzeją :). W między czasie zrobiłem sobie małą naklejkę na ramkę i bardzo przydatne jak dla mnie HomeLink.

IMG_20191024_184000.jpg

IMG_20191024_183430.jpg

IMG_20191024_183447.jpg

Opublikowano

Jakieś trudności z montażem homelink?

Opublikowano
  • Autor

Nie, pilot uniwersalny za 65zl zamontowany w lampce i podpięcie do przycisków i śmiga :D 

Opublikowano
W dniu 26.10.2019 o 21:24, Krzy0 napisał:

Nie, pilot uniwersalny za 65zl zamontowany w lampce i podpięcie do przycisków i śmiga :D 

zrobiłem tak w paneliku z B6/B7 i teraz chciałem powtórzyć w B8, bo niestety nie mam możliwości doprogramowania się do bram osiedlowych... Masz jakieś fotki albo możesz skrobnąć coś więcej? Mocno inwazyjna robota czy szybka i prosta? W B6/B7 nie obyło się bez cięcia ścieżek, usuwania elementów na PCB itd...

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, pawelosinski83 napisał:

zrobiłem tak w paneliku z B6/B7 i teraz chciałem powtórzyć w B8, bo niestety nie mam możliwości doprogramowania się do bram osiedlowych... Masz jakieś fotki albo możesz skrobnąć coś więcej? Mocno inwazyjna robota czy szybka i prosta? W B6/B7 nie obyło się bez cięcia ścieżek, usuwania elementów na PCB itd...

Ja nie chciałem psuć oryginalnej płytki i dlatego zrobiłem swoją płytkę, wlutowałem diody, przyciski  i wsadziłem do oryginalnej obudowy przycisków. Połączyłem z pilotem i tyle. 

Opublikowano
5 minut temu, Krzy0 napisał:

Ja nie chciałem psuć oryginalnej płytki i dlatego zrobiłem swoją płytkę, wlutowałem diody, przyciski  i wsadziłem do oryginalnej obudowy przycisków. Połączyłem z pilotem i tyle. 

też nad tym myslę, albo kupnem drugiego panelu i wyrezaniem ;-)

masz może jakieś pliczki do PCB,  jakie przyciski i diodki zastosowałeś i gdzie kupowałeś? ;-)

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, pawelosinski83 napisał:

też nad tym myslę, albo kupnem drugiego panelu i wyrezaniem ;-)

masz może jakieś pliczki do PCB,  jakie przyciski i diodki zastosowałeś i gdzie kupowałeś? ;-)

Mam cały panel klimatronik i z niego brałem potrzebne elementy. Płytkę robiłem na kolanie w garażu , żaden ze mnie elektronik:(. Najlepiej właśnie by było zrobić wzór na komputerze wydrukować i nanieść na płytkę. 

Opublikowano
13 minut temu, Krzy0 napisał:

Mam cały panel klimatronik i z niego brałem potrzebne elementy. Płytkę robiłem na kolanie w garażu , żaden ze mnie elektronik:(. Najlepiej właśnie by było zrobić wzór na komputerze wydrukować i nanieść na płytkę. 

Spoczko, dzięki za info. Efekt się liczy ;-) Czasem nie ma co przesadzać... Może też pyknę sobie na uniwersalnej hehehe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.