Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 lift 2.0TDI CGLD sedan s-line


Krzy0

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.09.2018 o 21:42, Krzy0 napisał:

No to i u mnie się coś dzieje,mam już wszystkie graty do zewnętrznego s line (listwy już na aucie) teraz tylko trochę czasu i montaż 

20180912_184611.jpg

20180912_184618.jpg

Szkoda że nie wrzuciłeś odrazu C+ ... chwila i będziesz musiał znowu zmieniać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, krystian3769 napisał:

Szkoda że nie wrzuciłeś odrazu C+ ... chwila i będziesz musiał znowu zmieniać ??

Potwierdzam haha, niestety tak jest. Jak wrzucę na święta c+ to zwykły s line będzie siedział u mnie niecałe 5 miesięcy hehe. 

Przy białym robiło by to mega robotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MaciekPL napisał:

Potwierdzam haha, niestety tak jest. Jak wrzucę na święta c+ to zwykły s line będzie siedział u mnie niecałe 5 miesięcy hehe. 

Przy białym robiło by to mega robotę. 

+1 ? ale Competition to jednak sporo wyższe koszty

Trzeba jednak przyznać, że ta poliftowa biała B8 lim kolegi wygląda pięknie, a pakiet Sline dodał tej urody jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że moje pierwsze wrażenia po zmianie przodu były na minus ten seryjny wydawał się większy od tego s-line i od razu żałowałem że nie dałem Competition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Krzy0 napisał:

Powiem wam że moje pierwsze wrażenia po zmianie przodu były na minus ten seryjny wydawał się większy od tego s-line i od razu żałowałem że nie dałem Competition

Jedyne wyjście to kompletować competition i po zimie zakładać. S-line się sprzeda szybko :ok2:

BTW. Bardzo ładne taborety

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Krzy0 napisał:

Stołki na miejscu. Limit modów na ten rok wyczerpany ?

20181018_151730.jpg

20181018_151925.jpg

20181018_152004.jpg

dobrze że do końca roku zostały tylko 2 miesiące?

dużo lepiej z tymi stołkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prawie po roku leżakowania w pudełku w garażu zamontowałem dziś BMC i panel klimatronik i fotele grzeją :). W między czasie zrobiłem sobie małą naklejkę na ramkę i bardzo przydatne jak dla mnie HomeLink.

IMG_20191024_184000.jpg

IMG_20191024_183430.jpg

IMG_20191024_183447.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, pilot uniwersalny za 65zl zamontowany w lampce i podpięcie do przycisków i śmiga :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2019 o 21:24, Krzy0 napisał:

Nie, pilot uniwersalny za 65zl zamontowany w lampce i podpięcie do przycisków i śmiga :D 

zrobiłem tak w paneliku z B6/B7 i teraz chciałem powtórzyć w B8, bo niestety nie mam możliwości doprogramowania się do bram osiedlowych... Masz jakieś fotki albo możesz skrobnąć coś więcej? Mocno inwazyjna robota czy szybka i prosta? W B6/B7 nie obyło się bez cięcia ścieżek, usuwania elementów na PCB itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pawelosinski83 napisał:

zrobiłem tak w paneliku z B6/B7 i teraz chciałem powtórzyć w B8, bo niestety nie mam możliwości doprogramowania się do bram osiedlowych... Masz jakieś fotki albo możesz skrobnąć coś więcej? Mocno inwazyjna robota czy szybka i prosta? W B6/B7 nie obyło się bez cięcia ścieżek, usuwania elementów na PCB itd...

Ja nie chciałem psuć oryginalnej płytki i dlatego zrobiłem swoją płytkę, wlutowałem diody, przyciski  i wsadziłem do oryginalnej obudowy przycisków. Połączyłem z pilotem i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Krzy0 napisał:

Ja nie chciałem psuć oryginalnej płytki i dlatego zrobiłem swoją płytkę, wlutowałem diody, przyciski  i wsadziłem do oryginalnej obudowy przycisków. Połączyłem z pilotem i tyle. 

też nad tym myslę, albo kupnem drugiego panelu i wyrezaniem ;-)

masz może jakieś pliczki do PCB,  jakie przyciski i diodki zastosowałeś i gdzie kupowałeś? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pawelosinski83 napisał:

też nad tym myslę, albo kupnem drugiego panelu i wyrezaniem ;-)

masz może jakieś pliczki do PCB,  jakie przyciski i diodki zastosowałeś i gdzie kupowałeś? ;-)

Mam cały panel klimatronik i z niego brałem potrzebne elementy. Płytkę robiłem na kolanie w garażu , żaden ze mnie elektronik:(. Najlepiej właśnie by było zrobić wzór na komputerze wydrukować i nanieść na płytkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Krzy0 napisał:

Mam cały panel klimatronik i z niego brałem potrzebne elementy. Płytkę robiłem na kolanie w garażu , żaden ze mnie elektronik:(. Najlepiej właśnie by było zrobić wzór na komputerze wydrukować i nanieść na płytkę. 

Spoczko, dzięki za info. Efekt się liczy ;-) Czasem nie ma co przesadzać... Może też pyknę sobie na uniwersalnej hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...