Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pośba o zmodyfikowany wsad AWX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich.

Poszukuje sprawdzonego i bezpiecznego wsadu wsadu do AWX między 150 a 170KM Audi a4 b6 

Tak zwanego gotowca :)

Jakby Któryś z Kolegów poratował takowym był bym bardzo wdzięczny

 

Zrzut ekranu (58).png

Edytowane przez Adri
dodaje skrina z numerem ecu gdyby był potrzebny

Opublikowano

I na Ci on ? Softa się robi pod konkretny silnik, pod konkretny stan turbiny, pod konkretny stan pompek itd. Szkoda silnika żeby wrzucać coś gdzie nie będziesz miał pewności jak to będzie śmigać w Twoim silniku.

Opublikowano
3 godziny temu, Makale napisał:

I na Ci on ? Softa się robi pod konkretny silnik, pod konkretny stan turbiny, pod konkretny stan pompek itd. Szkoda silnika żeby wrzucać coś gdzie nie będziesz miał pewności jak to będzie śmigać w Twoim silniku.

Jezeli gotowiec jest zrobiony bezpiecznie (tzn nie wysilony na maxa) i tylko na stockowy motor bez zadnych modow, to nie bedzie tragedii...
(W końcu stockowe silniki maja rozne przebiegi i lataja na tym samym stockowym sofcie)
Choć wątpie zeby ktoś udostepnił za free Ci taki sofcik...

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Makale napisał:

I na Ci on ? Softa się robi pod konkretny silnik, pod konkretny stan turbiny, pod konkretny stan pompek itd. Szkoda silnika żeby wrzucać coś gdzie nie będziesz miał pewności jak to będzie śmigać w Twoim silniku.

nie prosze o rady tylko o softa. Każdy może mieć swoje zdanie. silnik to silnik i ma spory zapas

Opublikowano

..

Edytowane przez Tracer39

Opublikowano
1 minutę temu, Tracer39 napisał:

Mapa zrobiona przez chłopaków z forum digital-kaos, zrobiłem na tej mapie już 10kkm i wszystko w jak najlepszym porządku.

https://drive.google.com/file/d/1A9rQ1M9gKVp6B7aBnFVjKM00bpiJ7et1/view?usp=sharing


Pod jakie pompki?

 

Opublikowano

Pod seryjne z Awx.

Opublikowano
1 minutę temu, Tracer39 napisał:

Pod seryjne z Awx.

ok rozumiem, ale w AVF-ie np. były 2 rodzaje pompek BA i AL , czy w AWX były tylko jedne? :) Dzięki z góry.

Opublikowano

Raczej też było kilka, z tego katalogu wynika że były 3 rodzaje ale tego nie jestem pewny. Oznaczeń moich pompek nie pamiętam.

http://www.regeneracja-pompowtryskiwaczy.pl/katalog/volkswagen/

Edytowane przez Tracer39

Opublikowano

A potem płacz, że PD padają, turbo pada albo Bóg wie co jeszcze...

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, golden87 napisał:

Jezeli gotowiec jest zrobiony bezpiecznie (tzn nie wysilony na maxa) i tylko na stockowy motor bez zadnych modow, to nie bedzie tragedii...
(W końcu stockowe silniki maja rozne przebiegi i lataja na tym samym stockowym sofcie)
Choć wątpie zeby ktoś udostepnił za free Ci taki sofcik...

przypu

Opublikowano
  • Autor

No i stało sie panowie!!

po próbie wgrania wsadu auto nie odpala, jakby zapłod odcięty! i wiatrak sie włącza po przekręceniu kluczyka.

Co robić poradźcie?

Programem galetto sie nie  moge sie teraz połączyć

Zrzut ekranu (62).png

Opublikowano
2 minuty temu, Adri napisał:

No i stało sie panowie!!

po próbie wgrania wsadu auto nie odpala, jakby zapłod odcięty! i wiatrak sie włącza po przekręceniu kluczyka.

Co robić poradźcie?

Programem galetto sie nie  moge sie teraz połączyć

Zrzut ekranu (62).png

A oryginalny wsad chociaz zgrales przed wgraniem tego?

Opublikowano
No i stało sie panowie!!

po próbie wgrania wsadu auto nie odpala, jakby zapłod odcięty! i wiatrak sie włącza po przekręceniu kluczyka.

Co robić poradźcie?

Programem galetto sie nie  moge sie teraz połączyć

5a0daa59ced22_Zrzutekranu(62).thumb.png.444be76b663c8dc329ed45c1ef103f6f.png

 

Uwaliles sterownik [emoji41]

 

Skad jestes ?

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, spanky napisał:

 

Uwaliles sterownik emoji41.png

 

Skad jestes ?

z krakowa

Opublikowano

Miałem tego galetto z allegro :P jak zobaczyłem, że wykrzacza mi się przy próbie, czy podczas samego zgrywania wsadu to od razu w kosz... kupiłem wtedy MPPS v16 na alli - soft bez loadera i wszystko działa bez problemu ;) ale przed jakąkolwiek modyfikacją zrobiłem sobie kopię sterownika - zgrałem najpierw flash MPPS-em i eeprom vag k+can commanderem - tak na wszelki wypadek.  I dopiero wtedy bawiłem się we wgrywanie softa...

Opublikowano
z krakowa



To wyrywaj sterownik z auta i szukaj tunera z Krakowa , co Ci go postawi .

Tym kabelkiem za 80 pln nic nie zdzialasz .....

I przy okazji bym sprawdzil na Twoim miejscu ten soft co chciales wgrac .

Tak sie konczy zabawa w chiptuning .
Opublikowano
1 minutę temu, spanky napisał:

Tak sie konczy zabawa w chiptuning .

Maciej, ale bynajmniej macie co robić :grin:

Opublikowano
14 minut temu, kamil-vag napisał:

Miałem tego galetto z allegro :P jak zobaczyłem, że wykrzacza mi się przy próbie, czy podczas samego zgrywania wsadu to od razu w kosz... kupiłem wtedy MPPS v16 na alli - soft bez loadera i wszystko działa bez problemu ;) ale przed jakąkolwiek modyfikacją zrobiłem sobie kopię sterownika - zgrałem najpierw flash MPPS-em i eeprom vag k+can commanderem - tak na wszelki wypadek.  I dopiero wtedy bawiłem się we wgrywanie softa...

Dokładnie, EDC15 to już nie jest aż taka wiedza tajemna, ale trzeba znac podstawy informatyki/elektroniki/mechaniki.
Jezeli jest sie ogarnietym, ma sie troche zapału do czytania i szukania info mozna nawet na podstawie wiedzy ogolnej dostepnej wiedzy samemu mapy skorygować...

Ale jak się jedzie po bandzie, ma najtanszy sprzet z Allegro, i wgrywa pierwszy lepszy znaleziony soft było do przewidzenia żę tak to sie moze skonczyć, typowo bez backupu i jakiejs pomocnej dloni w okolicy z lepszym sprzetem...

Opublikowano

mppsem za 30zł już chyba z 20 aut obsłużyłem bezproblemowo;)  w b6 polecam wyjąć bezpiecznik od zegarów i odpiąć wiatraki, bo powodują spory spadek napięcia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.