Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziękuję, naprawdę po prostu dziękuję kolegi wy moje :hi: :hi: :hi:

właśnie byłem w garażu montować podłokietnik,

wszystko dobrze, ale po zamontowaniu podłokietnika nie zamyka się popielniczka :polew: :polew: :polew:

:polew:

ale po co Ci popielniczka, ponoć skończyłeś z fajami :>

BTW Sto lat

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 465 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziękuję, naprawdę po prostu dziękuję kolegi wy moje :hi: :hi: :hi:

właśnie byłem w garażu montować podłokietnik,

wszystko dobrze, ale po zamontowaniu podłokietnika nie zamyka się popielniczka :polew: :polew: :polew:

:polew:

ale po co Ci popielniczka, ponoć skończyłeś z fajami :>

BTW Sto lat

tak tak, skończyłem :decayed:

chodzi o tę popielnię za podłokietnikiem, kuźwa żebrowany stelaż od podłokcia jest chiba nie ten tego :evil:

Opublikowano

a ja dziś klocki, tarcze (przód) i przegub zacząłem zmieniać.

Opublikowano

100 lat Mareczku :wink4: :wink4: :drunk: :drunk:

Opublikowano

sto latek :kwiatek:

Opublikowano
  • Autor

Najlepszego Mareczku 100lat i R8 pod blokiem :> :drinks:

Opublikowano

I ja też, i ja też .... ula la .... nie było mnie wczoraj na forum :doh1: - zatem STO LAT śpiewam dla Taktusia o poranku :thumbup:

Opublikowano

Dziękuję wszystkim :hi:

naprawdę nie sądziłem, że moje 24-te urodziny zostaną tak zauważone :gwizdanie:

:decayed::tongue4::decayed:

Opublikowano

Sto latek Mareczku i S8 w garażyku. :>

Opublikowano

zapisany, ale jak moja a4 nie wygra... :bicz3: :bicz::bicz2::baseball: :baseball: :baseball: :gwizdanie:

:P

aaa, jeszcze jedno, czyja granatowa a'czworeczke sedan przedlift z chromem na metry, bialymi bocznymi kierunkami i lampami przod i tyl polift + klubowe ramki widzialem pod owsiiz na artyleryjskiej?

milo klubowicza fure w miescie spotkac:] tyle a'czworek na ulicach a na spotach relatywnie malo ludu

Opublikowano

Sto latek Mareczku i S8 w garażyku. :>

z tym 100 lat to nie przesadzajcie bo już niewiele mu zostało :polew: :polew: :polew:

najlepszego Marku :drunk:

Opublikowano
  • Autor

Sto latek Mareczku i S8 w garażyku. :>

z tym 100 lat to nie przesadzajcie bo już niewiele mu zostało :polew: :polew: :polew:

najlepszego Marku

:drunk:

młodzieniaszek się odezwał :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dobra Dobra ale i tak wszyscy wiedzą, że ja tu jestem najmłodszy :naughty::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Dobra Dobra ale i tak wszyscy wiedzą, że ja tu jestem najmłodszy :naughty::tongue4:

taaaak :mysli::tongue4:

Opublikowano

jol :hi:

Czy ma ktos z Was jakis tegoroczny nr Auto Swiata w domu? Mialbym mala prosbe, zeby zrobic zdjecia stron gdzie zwykle sa testowane samochody uzywane :gwizdanie: Temat dosc pilny, bo potrzebne mi to jest jeszcze na dzisiaj :confused4:

Opublikowano

maciek, skocz do sklepu i wydaj 2,8pln:)

ja co poniedzialek kupuje auto swiat i motor, ale nie mam mozliwosci zrobienia zdjecia, chcesz to podjedz na jaroty to dam Ci jaki tylko chcesz egzemplarz z tego roku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.