Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak bedziesz mial czas jutro wieczorem albo w srode, to wpadnij na Dajtki, sprawdzimy z vagina czy laduje tyle ile powinna :wink4:

A co do listy, to powoli przygotowuje sie do wpisania :kox:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 461,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ooo jesli masz taka mozliwosc to na srode bym sie pisal! :)

i juz przestan myslec, tylko klikaj ze jedziesz ;p

smigam spac, elO!

Opublikowano

No masz sie zapisac i chu.... :decayed: :gwizdanie:

Wiecie gdzie ejst może teraz ten sklep z oponami co był na ul. Kętrzyńskiego na przeciwko ZBIWANU ?? bo cos mi sie o uszy obniło ze przeniesli sie tam na ul. Warszawska koło Orlenu gdzieś :mysli:

Opublikowano

Chodzi ci o KRYSMER ul. Obitza 3.

Opublikowano

Dzięki wilekie :decayed:

Opublikowano

Witam szanownych kolegów mam pytanko jestem z okolic Olsztyna interesują mnie sprawdzeni gazownicy którzy mogą solidnie i za rozsądna cenę zagazować audiczke czy zna ktos jakies dobre zakłady,wstepnie umówiłem sie na jutro na artleryjskiej "seba" instalacja BRC -2800zl......stega-2300zl czy to jest dobra cena czy ktos zna jakies inne ,???z gory dziękuje.Pzdr

Opublikowano

ja latam gnojowozem ale trochę poczytałem na forum i se chwalą brc :cool1:

Jak ci się uda to wal na pw do mateogda on zajmuje sie lpg profi ale jest z 3city :przebiegly:

Opublikowano

Czaja 77 ogarnia Olsztyn na podtlenku LPG :decayed:

Opublikowano

Czaja 77 ogarnia Olsztyn na podtlenku LPG :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie:

he nie [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 20:55_________________________________________________polecają tu http://www.autogaz.olsztyn.biz.pl/index.php?co=oferta

robiłem tu http://www.autogaz.olsztyn.pl/ tu spoko idzie się dogadać i serwis ok

i Seby ale dawno temu i serio to obsługa taka sobie

Opublikowano

Czaja 77 ogarnia Olsztyn na podtlenku LPG :decayed:

ogarnia gdzie opał w płynie kupisz :naughty:

Opublikowano
:mysli:
Opublikowano

:mysli:

:decayed:

Opublikowano

Grzesiu TY mowiłes o jakims dobrym warsztacie co robia LPG :)

Opublikowano

Grzesiu TY mowiłes o jakims dobrym warsztacie co robia LPG :)

a przeczytałeś stronę 286? :):polew: :polew:

Opublikowano

Grzesiu TY mowiłes o jakims dobrym warsztacie co robia LPG :)

a przeczytałeś stronę 286? :):polew: :polew:

411500.jpg

[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 21:35_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Patryk dobre to hehe

:good:

Opublikowano

Sorki dopiero co z flaszeczki wrociłem :polew: :polew: i sie literki przestawiaja :gwizdanie: :decayed:

A i edytowałes posta bandyto i nei widziałem tego :confused4:

Opublikowano

Sorki dopiero co z flaszeczki wrociłem :polew: :polew: i sie literki przestawiaja :gwizdanie: :decayed:

spoko :polew: :polew:

Opublikowano

Sorki dopiero co z flaszeczki wrociłem :polew: :polew: i sie literki przestawiaja :gwizdanie: :decayed:

A i edytowałes posta bandyto i nei widziałem tego :confused4:

to weź więcej do kaletki :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.