Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

co wy spac nie możecie :tongue4:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jaki zalek ranny ptaszek :shocked:

pracowac pracowac trzeba nie ma opierdzielania sie :naughty:

Opublikowano

yO! i jak spot?!

deszcz leje, takze gokarty chyba odpadaja, gdzie sie ustawiamy? urania, ja bede!

Opublikowano

20.00- bede też ,chociaz deszczyk pada chetnie obejrze wasze fejsy :tongue4:

wezme tez 2 kluczyk to moze ktos bedzie i spróbuje mi go zameldowac do bazy jakimś sprzętem? czytaj ( czaja) :gwizdanie: :naughty: :>

Opublikowano

ja odpadam , ;(

wpadłem na obiad i wracam do roboty

Opublikowano

ja będę pod uranią o 20. pozdro

Opublikowano

JA tez postaram sie byc moge sie lekko spoznic jak cos :naughty:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 18:53_________________________________________________WSTAWAC :decayed::naughty:

Opublikowano

Już wstałem :decayed: siemka MIchaś

No i do pracy.Lubie te robote....

Opublikowano

Siemka...

Kolejny pracowity dzień czas rozpocząć!

:>

Opublikowano

dobrze ze dzis tak nie smali nam planeta :decayed:

Opublikowano

siemka

co za ranne ptaszki z Was :rolleyes:

Opublikowano

jakie ptaszki --orły :naughty:

Opublikowano

ee zapomnielismy napisac ze spot piwny na poczatku lipca parówki :polew: :gwizdanie: :cool1::evil:

Opublikowano

noc z 1 na 3 lipca!

:polew:

a tak serio to: 1 lipca (piątek)[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 18:16_________________________________________________Adrian o tym mówiłem

Opublikowano

wyobrazam sobie adrianka naszego na felach 19 i po tch naszych dziurach :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ogłaszam konkurs, kto jutro pierwszy przywita się na forum :kox:

Do wygrania :mysli: :mysli: :mysli: wielkie NIC :polew:

Opublikowano

dobra ok mam na 2 zmiane i ide zaraz na melanz ciekawe o ktorej wroce :P:polew:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 19:20_________________________________________________tak czy siak

!!! Taktusiowy fioletowy Vipie podpinaj temat ze spot piwny 1 lipca !!! [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 19:22_________________________________________________

===> sparta.gif <===

Opublikowano

zaraz meczyk --polska -francja , stawiam na naszych ze im zabie łydki skopia nasze orły - wynik 3;1 dla polski

zobaczymy co z tego bedzie lol :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

tiiiaaaaaaaaaaaaaa

Opublikowano

siemanoooo

namierzylem dzis Zbyszka na pilsudskiego, pewnie z roboty wracal i

naszego vipa zacnego jak z dywizjonu w sikoraka wyjezdzal, o!

aaa karlos to nei mogles mi tego od razu powiedziec, normalna narzutka przed winklem na luznym:) :kox:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 21:07_________________________________________________aaaaa i co ja jeszcze dzis widzialem, w alfie na parkingu b5 polift sedan, z zewnatrz mega seria, jakies srednie alu 15', wydech w dol, czyli ropniak, ale yebany jakie mial fotele, czarne recaro w skorze!!"

f*ck f*ck f*ck, jak ja typowi zazdroszcze :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.