Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niom gadałem z kwiatkiem to wstepnie na 12 sierpnia do alibi jak komuś pasi to ok pozdro

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mi pasi, pozdro :hi:

Opublikowano

aaa.. ja właśnie z wakacji wróciłem.. i od razu do Pawełka.. :gwizdanie: coś mi się pogmatwało w kierowniczym :/ chyba pompa wspomagania ;( madafaka jedna :wallbash:

ale Paweł i to pewnie na klate dzielnie weźmie ;)

Opublikowano

Proszę mnie zdjąć z pozycji piszącego terminy spotów :naughty:

czasu brak :evil:

Tak patrzę w kalendarz i dopiero 17 sierpnia będę mógł zaliczyć spot :cwaniak1: :D:sarcastic:

Kurde, dziwne to lato, dopiero raz pluskałem się w jeziorku ( wywołując paniczne okrzyki wśród plażowiczów : Morświn w jeziorze ! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:)

Dopiero po 15 sierpnia wpadnę na mordobicie do Alibi :kox:

Opublikowano

Niestety nie bardzo moze Skrzypek cos iecej napisze bo jest z Ostródy :) a co konkretnie chcesz robic ??

Opublikowano

znajomy w BMW 7 potrzebuje wyczyścić filtr DPF a właśnie w tamtych okolicach teraz jest..

Opublikowano

ok, jakoś już załatwione :gwizdanie:

Opublikowano

co tu urwa dzieje miekkie pytongi :gwizdanie: :naughty::decayed:

Opublikowano

co tu urwa dzieje miekkie pytongi :gwizdanie: :naughty::decayed:

ty wariacie..... :decayed:

Opublikowano

Dzi$ sobota wiec bedzie epickie melo :decayed: fakt ze zj**.. po robocie i spałem tylko 3 godz dzis :confused4: ale damy rade poker face i do przodu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Moj tata zawsze mi mowi ze " młody organizm wszytsko wytrzyma " :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

i tak 3mac :polew:

Opublikowano

zyje :decayed::naughty:

Opublikowano

Dzi$ sobota wiec bedzie epickie melo :decayed: fakt ze zj**.. po robocie i spałem tylko 3 godz dzis :confused4: ale damy rade poker face i do przodu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Moj tata zawsze mi mowi ze " młody organizm wszytsko wytrzyma " :gwizdanie: :gwizdanie:

siema

zaleq ale przeciez Ty stara d*pa jestes :kox::decayed:

Opublikowano

weim ze stara dlatego korzystam poki zdrowie dopisuje :polew: bo pozniej to wiesz problemy ze stawami, osteoporoza itp itd :decayed:

Opublikowano

raczej z wątroba :tongue4:

Opublikowano

ina sie w tygodniu regeneruje :):decayed::naughty: kurcze własnie rozkminiam bo mam 3 jakies nowe nr w tel :polew: :polew: :polew: :polew: ale zbytnio nei ogarniam kto to :D :D :D :D

Opublikowano

to tzw pomrocznosc jasna :polew:

Opublikowano

ogólnie kurna wszystko pamiętam :decayed: ale za duzo sie działo tej soboty :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 12:36_________________________________________________ale nast sobota to będzie totalna masakra :decayed: jak ja przeżyje tzn ze jestem hardcorem :polew: i przeżyje nawet koniec świata :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.