Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sprawdziłem, ja swoją czapkę mam w domu :decayed:

to chyba Marka czapka!?

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

albo grubego :naughty: :naughty: ale jakas mam :D

Opublikowano

nie wiadomo czyja czapka :kox:

hahaha to musiało być grubo :gwizdanie:

Opublikowano

4,40 "wszedłem" można to tak nazwać (przynajmniej trochę przypominało chód) przez drzwi mieszkania :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 11:38_________________________________________________ja tez byłem jakos tez o 4 i sie wy***ałem jak wychodziłem od kumpla z klatki :polew: :polew: :polew: złozyłem sie jak scyzoryk :D ale nic min nie jest :decayed:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 11:39_________________________________________________jednak slick na nogach sie nie nadaje na zime :naughty:
Opublikowano

a ja dopiero wstałem , ;(

Opublikowano

ooo to niezle widze dałes czadu :naughty: :naughty: dobrze było :good: :good: :good: tylko kurna czyja to czapka wkoncu jest ?? :mysli: :mysli: :mysli:

20120115037.jpg

Opublikowano

nie moja :mysli:

Opublikowano

dzieńdoberek panom :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

no i jednak mnie nie będzie :confused4::(

miłej zabawy chopy

hmmm... czemu mnie to jakoś nie dziwi :mysli:

jak tam PANY, bo u mnie całkiem nie źle!!!

no to fajnie mnie podsumowałeś Kwiatek - miło mi : P

po za tym to chyba była nie taka zła zabawa - nawet mi się Grzesiu nagrał z taktusiem na poczte ;)

Opublikowano

siemka to moja czapka ale ja tez jakos mam?zalek daj nr do siebie po robocie zajade do ciebie chyba ze jestes w okolicach starowki

Opublikowano

509 697 389 :) no to ty masz moze marka :gwizdanie: albo komus innemu zajebałes :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 16:15_________________________________________________chłopaki kiedy powtorka ?? za miesiac ?? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: tylko nie w alibi bo miejscowka chyba spalona :disgust: przez jak to Adek powiedział 2 pedałow :decayed: :decayed: :decayed::naughty: :naughty: :naughty: oby tylko Arko bana do alibi nie dostał :gwizdanie:

Opublikowano

ja wlasnie wrocilem do swiata zywych :kox:

podziwiam Was i Wasza forme ze juz od rana byliscie na nogach.

mi ten smalec skutecznie opoznil wchlanianie sie alkoholu i jak mnie dzis ok 13.00 leb nie pekal :confused4:

HA HA :decayed:

Opublikowano

Zbyszek nie bierz tego tak do siebie :tongue4::polew:

NIE PĘKAJ NASTĘPNYM RAZEM DASZ RADĘ

Opublikowano

Marek zrobiłem dilla z GRubym i mam Twoja czapke chyba :decayed:

Opublikowano

mnie bana do alibi - :tongue4: -a niby za co :> -to nie ja chciałem ludzi bić :tongue4::polew:

a generalnie było cool zwami chłopaki jak zwykle daliście czadu za co serdeczne dzięki i za przednią zabawę i za towarzystwo :):good:

Opublikowano

Żadnej czapki nie zgubiłem :)

Było grubo :good:

Opublikowano

ahaha to kogos czapke mam :D:polew: :polew: :polew: Gruby komus podwedził :decayed: :decayed:

Opublikowano

oj dana dana... :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.