Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

juz widze jak wszyscy stad lecą hahah

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 461,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a moze ktos nie ma co robic :D ale tak tylko spytalem

Opublikowano

gdzie dać fele do regeneracji (naprawa otarć+malowanie)?

Opublikowano

jutro o 15.00 spotuje sie z rodzinka na imieninach dziadka:)

co do naprawy rys i rantow to nie wiem.

ale na lubelskiej za skladem zlomu gosc w dobrej kasie piaskuje kolka,a malowanie proszkowe polecam w nikielkowie

Opublikowano

którym składem złomu, na lubelskiej są chyba 3 albo i więcej

Opublikowano

wjezdzasz w brame obok budynku gdzie byl,albo dalej jest salon ze skuterami i warsztat samochodowy, czesto tam stoja clio sporty albo 80 b3 w coupe.

wjezdzasz w ta brame i kierujesz sie w prawo, przejezdzasz z tego co pamietam przez tory i zaraz stoi taki barak gdzie jest serwis gaśnic. i wlasnie w tym serwisie gaśnic chlopaki maja piaskarke i po godzinach na fuche piaskuja. nie pamietam dokladnie, ale za komplet zajechanych 16tek z ibizy gti placilem cos kolo stowki.

teraz tez do nich bede dawal, bo chce Marty czarne Momo na seledynke na zime zrobic:D

Opublikowano

a jakieś opinie o zakładzie na Księcia Witolda :naughty:

Opublikowano

tam to wiem ze jest tylko hurtownia odzieży :P

Opublikowano

co do ksiecia witolda, hmm drogo, to na pewno, 19'' mi prostowal i spawal bo mialem cos a'la mikro ryse po wewnetrznej stronie.

bylem dzis w kart-mapie w nikielkowie:

piaskowanie z malowaniem piecowym felgi 16" 120pln

samo malowanie piecowe 67pln

Opublikowano

Łysy :decayed:http://pomper.pl/img/2013/4/8740.jpg kuzynowi wysłałem :naughty:

Opublikowano

pany. w wulkanizacji w Stawigudzie facio odnawia .piaskuje ,maluje proszkowo- felgi i nie jest bardzo drogi.

Opublikowano

masz na niego Grzesiu jakis namiar? bo potrzebuje te fele Momo na seledynke pierdzielnac, ale w KartMapie nie maja takiego koloru:/

Opublikowano

Adrian nie mam ,ale jest tam chyba tylko jeden zakład wulkanizacyjny..

Opublikowano

zrobiłem wywiad -szef maruda,sprzęt ma kozacki i potrafi go obsłużyć z ceną jak to z ceną za darmo nie robi. Info od znajomego ze Stawigudy.Na dniach wybiorę się na wycenę:wink:

Opublikowano

to daj Jaco znac i bedac tam podpytaj sie o jakies oczojebne kolory w styluu orange blaze, limon, seledyn:)

to nie bede poginal, bo ostatnio krucho z czasem

Opublikowano
1377322_363982163736176_631378658_n.jpg
Opublikowano

Ja z ekipą się wybieramy:wink:

Opublikowano

jacek jedziesz??:decayed:

Opublikowano

jade:wink:

Opublikowano

moze tez sie przejade :decayed:

---------- Post dopisany 20-10-2013 at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2013 at 18:33 ----------

gdzie sa foty ??:decayed: ja sie pytam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.