Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Czemu by nie :>

Tylko gdzie i kiedy?

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A kto powiedział ze w Ornecie nie można? Ostatnio były tam Bemki z Olsztyna

Opublikowano

Heloł Panowie, może w końcu jakiś spocik?

nooooooooo a gdzie proponujesz/

Opublikowano

Spotkajmy się w niedzielę 21.09 o godz. 15

na parkingu przy skręcie na Ruś :oklaski: :punk::a4fan:

Opublikowano

o to ja nie wiem...jedeni mowia ze nie mozna Ty piszesz ze ktos tam byl...ciezko dojsc jak to naprawde jest...

Opublikowano
  • Autor

Spotkajmy się w niedzielę 21.09 o godz. 15

na parkingu przy skręcie na Ruś :oklaski: :punk::a4fan:

taktuś może cos bliżej odnośnie tego miejsca :gwizdanie: nie mam pojęcia gdzie to jest :cool1:

zaznacz miejsce na poniższym mapie

http://mapy.google.pl/maps?f=q&hl=pl&geocode=&q=olsztyn&ie=UTF8&ll=53.755816,20.511818&spn=0.144726,0.30899&z=12

Opublikowano

Ja też nie bardzio sie orientuje gdzie jest ten parking , o którym piszesz. Daj jakieś dokładniejsze info gdzie to jest.

pozdro

Opublikowano

Gdzie jest to miejsce???

Jadąc z Olsztyna do Olsztynka (na Warszawę), mijamy Kortowo, mijamy CPN przy wyjeździe z Olsztyna

wjeżdżamy w las ( ok. 300m) i od razu pierwszy skręt w lewo (drogowskaz RUŚ)

TEN PARKING JEST OD RAZU PO SKRĘCIE W LEWO

fajne miejsce :good:

mapka

http://mapy.google.pl/maps?f=d&saddr=1+Maja&daddr=Droga+bez+nazwy&hl=pl&geocode=FWajNAMdsoI4AQ%3BFajoMwMdeBs4AQ&mra=ls&sll=53.75744,20.465641&sspn=0.048308,0.11055&ie=UTF8&ll=53.75744,20.433025&spn=0.096616,0.351562&z=12

Opublikowano
  • Autor

Gdzie jest to miejsce???

Jadąc z Olsztyna do Olsztynka (na Warszawę), mijamy Kortowo, mijamy CPN przy wyjeździe z Olsztyna

wjeżdżamy w las ( ok. 300m) i od razu pierwszy skręt w lewo (drogowskaz RUŚ)

TEN PARKING JEST OD RAZU PO SKRĘCIE W LEWO

fajne miejsce :good:

mapka

http://mapy.google.pl/maps?f=d&saddr=1+Maja&daddr=Droga+bez+nazwy&hl=pl&geocode=FWajNAMdsoI4AQ%3BFajoMwMdeBs4AQ&mra=ls&sll=53.75744,20.465641&sspn=0.048308,0.11055&ie=UTF8&ll=53.75744,20.433025&spn=0.096616,0.351562&z=12

teraz wszystko juz jasne :>

to kto będzie?

Opublikowano

Ja będę o 15.00 :silacz:

na Was czekał i wyglądał :dziura:

jak nie będzie deszcz padał oczywiście :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Ja bede na 99,99% :>

te 0,01 pozostawiam na nieprzewidziane przypadki :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj w ornecie na lotnisku np:zjechali sie Toyotami to narazie wyglada na to ze mozna tam jezdzic.

Opublikowano
  • Autor

Ja bede na 99,99% :>

te 0,01 pozostawiam na nieprzewidziane przypadki :decayed:

no i deszcz pokrzyżował plany :confused4:

Opublikowano

Ja będę o 15.00 :silacz:

na Was czekał i wyglądał :dziura:

jak nie będzie deszcz padał oczywiście :disgust:

byłem, czekałem, deszcz akurat nie padał, nawet słonko wyszło

nikt nie przyjechał..., który to już raz :mysli::wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

To moze jakies jesienne spotkanie?? :>

Opublikowano

To moze jakies jesienne spotkanie?? :>

łajnot jak mawiają angliki :decayed:

w tę niedzielę był szybki spocik z AKP na Rusi, było kilka osób

kto byłby chętny na spota w nadchodzącą niedzielę???

o godz 13, na parkingu na Rusi???

Opublikowano

jezeli mowa o dzisiejszej niedzieli to sie spoznilem :confused4:

Opublikowano

dzięki BushiKing chociaż za reakcje, bylibyśmy we dwoje,

generalnie jest padaczka, jeżeli chodzi o spoty :confused4:

Opublikowano

dzięki BushiKing chociaż za reakcje, bylibyśmy we dwoje,

generalnie jest padaczka, jeżeli chodzi o spoty :confused4:

no to może ......czas to zmienić :confused4:

Opublikowano
  • Autor

To moze jakies jesienne spotkanie?? :>

łajnot jak mawiają angliki :decayed:

w tę niedzielę był szybki spocik z AKP na Rusi, było kilka osób

kto byłby chętny na spota w nadchodzącą niedzielę???

o godz 13, na parkingu na Rusi???

przyznam że przespałem ostatnio jeśli chodzi o forum, ale czas to zmienić;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.