Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Choinki świecącej, gwiazdki błyszczącej, pysznej kolacji, sylwestrowej libacji, gwiazdora grubego, kaca ogromnego, wspaniałych wrażeń i spełnienia marzeń. :a4fan:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzieki i nawzajem :-)

Opublikowano

Dużo śniegu, smacznej rybki, lekkiej i niegroźnej chrypki, uśmiechu od ucha do ucha i pogody ducha w nadchodzące święta !!!

Edytowane przez zbychzz

Opublikowano

Śniegu, sniegu i jeszcze raz śniegu . Grubych Gratów pod choinką życzę..

Opublikowano

ja juz pierwsze sniegi mam za soba ... reczny sprawny

Opublikowano

Nom dzis w szczytnie troche sniegu spadlo ale lipa bo na + jest i się rozpuszcza

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Jak dla mnie jak chcesz bez gotowkowo i dobrze zrobione to aso bynajmniej pewnosc dobrych czesc a i tak ty nie placisz

Opublikowano

No pany śnieg je :D kiedy spot? :D

Opublikowano

pewnie zaraz go nie będzie :facepalm:

Opublikowano

a jaccov jak przepowiednia już po śniegu

Edytowane przez Tomekktm1

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siemka, część osób mnie zna, a część nie ale to nie zmienia faktu, że zapraszam na spota celem kopania w oponę :)

Miejsce TPSA, ul. Piłsudskiego

Termin piątek 16.01.2015r

Czas GODZ 20.00

Pozdrawiam

Paweł

Edytowane przez Paweł Olsztyn

Opublikowano

Te kopanie to cos pozytywnego czy zmeczyc sie można? [emoji12]

Opublikowano

Te kopanie to cos pozytywnego czy zmeczyc sie można?

Specjalne zadanie dla Ciebie żebyś się nie nudził, obkopiesz wszystkim opony :P

Opublikowano

Siema. :D Jakiś czas temu pisalem tu czy nikt przypadkiem nie wie czegoś na temat roboty na kierowcę kat. B. Może teraz ktoś coś na ten temat wie? Wszystkie portale z tego typu ogłoszeniami przejrzałem i nic. Jak by ktoś coś miał to czekam na wiadomość na priv. :)

Opublikowano

trochę c**jowo bo w piątek do 22 w robocie jestem wiec chyba nie dam rady przyjechać :(

Opublikowano

Już po zlocie, było bardzo fajnie, 2 godzinki kopania w opony, szkoda że zabrakło wielu z klubowiczów ...

Opublikowano

Slabo zacheciles....a nudzilem sie i krazylem bez sensu po jarotach.

Opublikowano

Jak by to byla sobota to bym wpadl

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

jaccov6, to już kogoś trzeba zachęcać po to aby przyjechał na spota ? Na spota przyjeżdżają ludzie, którzy tego chca sami i nie trzeba nikogo do tego zmuszać. Skoro nudziłeś się mogłeś wpaść byliśmy od 20stej do 22, było bardzi miło i sympatycznie, znalazły się nawet 3 sztuki Audi a4.

Tomekktm1 następnym razem postaramy się aby teramin i czas podpasował wszystkim.

Kolejne spotkanie zrobimy pewnie za ok 2 tyg, wrzuce ewentualnie info.

Pozdrawiam

Paweł

Opublikowano

Dziękuję wszystkim za mega udanego spota. Bałem się że przyjadę sam i spotkam tylko Pawła który zasadniczo wymyślił aby zaspotować tego dnia ni z gruchy ni z pietruchy.

Serce rośnie jak zajeżdża się na parking na którym już stoi grupa ludzików.

Do następnego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.