Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Odnoszę wrażenie jakby na AKP zastała cisza :gwizdanie:

Wcześniej to właśnie tam cały czas coś się działo a teraz :a4fan: :a4fan: :a4fan: górą :> Aby tak dalej :> :>

Taktuś, koledzy z AKP czekają na twoje zaproszenie na spocika :wink4:[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 18:15_________________________________________________

Ja z kolei mogę się jutro trochę spóźnić,

rozumiecie, niedzielny rodzinny obiad u teściowej... :wink4:

zabieraj na spocika całą rodzine :> :> :>

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to odliczamy godzinki :)

Opublikowano

czas chyba uprzatnac troche w aucie :P

Opublikowano

pada pada ale do14.30 jeszcze daleko.

Opublikowano

Nie zapowiada sie, zeby slonce wyszlo. Mam nadzieje, ze sie myle.

Opublikowano

No Panowie ja niestety muszę dziś spasować. Niestety nie wyrobie się na spocika, za szybko czas się kurczy dzisiejszego dnia :wallbash:

Mam nadzieje ze następnym razem się poprawie.

a już miałem samochód posprzątany ;(

Opublikowano

To co, że pada kapuśniaczek. Nie roztopimy się.

Kto może niech przyjedzie. Ja będę na pewno.

No Panowie ja niestety muszę dziś spasować. Niestety nie wyrobie się na spocika, za szybko czas się kurczy dzisiejszego dnia :wallbash:

Mam nadzieje ze następnym razem się poprawie.

a już miałem samochód posprzątany ;(

I tak szacuneczek, że raz już byłeś w Olsztynie na spocie :good:

masz chyba najdalej. Do następnego razu.

Opublikowano

i po spocie :> tylko pododa do :thumbdown:

do następnego

pozdrawiam i do zobaczenia :hi:

Opublikowano

ŁOOOOŁ

No to był spot :good:

Chyba 15 -tu furek się naliczyłem :gwizdanie:

Kto ma foty niech tu wkleja.

Dzięki za spota. :hi:

Opublikowano

wielkie dzieki za spocika,ale ta pogoda ;(.pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Fajnie bylo, ale zmarzlem troche. Nastepnym razem slonce trzeba zamowic.

Fotki wrzuce wieczorem, bedzie ich sporo, wiec na serwer wrzuce.

Opublikowano

Dzięki za spota mimo pogody było OK :cool1:

oby tak dalej :good::a4fan:

Opublikowano

Cześć!!!!Pierwszy raz byłem ale było bardzo fajnie pogoda trochę nie za bardzo ale mi nie przeszkadzało.Co prawda nikogo nie kojarzę bo pierwszy raz widziałem Was szanowni klubowicze ale takie zawsze są początki.No przepraszam znałem wcześniej tylko Lilanatoję (czerwona niunia) no i mój srebny niuniek.Niecierpliwię czekam na następny taki zjazd.Gorące pozdrowienia dla wszystkich. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no i po spociku;)

dzieki wszystkim za miłe spotkanie :good:

mam nadzieję, że następnym razem będzie jeszcze więcej użytkowników :audi:

tutaj wrzuciłem kilka fotek :>

http://picasaweb.google.pl/m.skrzypczynski/Spot08022009SpotyCoDwaTygodniePodUraniaNajblizszy15LutyGodzina#

Opublikowano

Bardzo ładne zdjęcia skrzypek.Następnym razem też wezmę aparat. :hi:

Opublikowano

Wszystko jest do dogrania, na wiosnę coś wykombinujemy,

a wtedy tym z południa szczęki opadną :nabijasie::punk::guma:

Ostróda - bardzo dobre miejsce :good::JC_fan: :oklaski:

A może by tak zrobił długi weekend z rodzinami jak będzie ciepło wtedy południe polski przyklęknie :polew:

Tylko miejscówkę poszukać .

I trzeba se dać czas na ogarniecie żeby wszyscy pogadali z rodzinami :gwizdanie:

Opublikowano

Dziekuje za spotkanie i serdeczne przyjęcie na miare mozliwosci. Piszę z komórki wiec nie mogę wstawić emotek, ale nie chce czekać do jutra z komentarzem. Pogoda byla psia ale mnie chyba grzały emocje, bo zimno to mi sie zrobiło jak wysiadlam z wozu. Tak jak mówiłam bylam pod wrażeniem frekwencji - choc w opinii stałych bywalców to i tak 'za malo'.[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 20:15_________________________________________________Pozdrawiam wszystkich, a nastepnym razem przywiozę Ci te pączki Taktuś - żeby nie bylo :-)

Opublikowano
  • Autor

Pozdrawiam wszystkich, a nastepnym razem przywiozę Ci te pączki Taktuś - żeby nie bylo :-)

ale ja też lubię pączki :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

I trzeba se dać czas na ogarniecie żeby wszyscy pogadali z rodzinami :gwizdanie

No właśnie nie wiem czy z ciocią się dogadam :nabijasie:

Patryk a foty widziałeś z dzisiejszego spotkania w Olsztynie :gwizdanie:

przecież jak wpadniemy taką flotą do Elbląga, to przez 3 dni korków nie rozładują... :tongue4::decayed:

Dziekuje za spotkanie i serdeczne przyjęcie na miare mozliwosci. Piszę z komórki wiec nie mogę wstawić emotek, ale nie chce czekać do jutra z komentarzem. Pogoda byla psia ale mnie chyba grzały emocje, bo zimno to mi sie zrobiło jak wysiadlam z wozu. Tak jak mówiłam bylam pod wrażeniem frekwencji - choc w opinii stałych bywalców to i tak 'za malo'.[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 20:15_________________________________________________Pozdrawiam wszystkich, a nastepnym razem przywiozę Ci te pączki Taktuś - żeby nie bylo :-)

Dzięki Monika że przybyłaś - razem z Żanetą dodałyście kolorytu w pejzażu samych szarych męskich gęb :kox:,

a z pączkami spox, lubię je ale tylko u babci :ok2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.