Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim. Też jestem z Olsztyna. Niestety nie posiadam Audika. Co poniedziałek o 20.00 organizujemy spoty grupy Olsztyńskiej VW-Passat na parkingu REAL (przy stacji NESTE). Serdecznie zapraszamy.

no nie powiem - wczoraj też tam pare przejrzałem pasków jak przejeżdżałem ;)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gdzie w Dywitach to hamowanie bedzie? Mieszkalem tam dosyc dlugo, wiec wystarczy mi ulice rzucic :D jesli chodzi o mechanikow, to 2 tylko kojarze. Na Polnej bodajze, przy stadionie i na Olsztynskiej, wylot z Dywit, przed skrzyzowaniem na Kiezliny. Czy o ktoregos z tych chodzi?

Opublikowano

A gdzie w ogóle są te Dywity :blink:

musi gdzieś koło Olsztynka :mysli::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A gdzie w ogóle są te Dywity :blink:

musi gdzieś koło Olsztynka :mysli::polew: :polew: :polew:

Dywity to wylot z Olsztyna na Dobre Miasto. Z centrum jakies 6-7km.

Opublikowano

Witam serdecznie :hi:

Przepraszam że przeszkadzam, ale jak zwykle mam kilka spraw :)

Zbieram zamówienia na kolejną turę polarków męskich,

jeżeli ktoś reflektuje to:

>> KLIK <<

Pojawiły się również w ofercie t-shirty dziecięce:

>> KLIK <<

A także damskie koszulki - nowy fason:

>> KLIK <<

Zapraszam również do udziału w ankiecie - wybieramy nowy kolor męskich t-shirtów:

>> KLIK <<

No i przy okazji :) Zbieram fotki na marzec w konkursie na najładniejsze zdjęcie A4 na forum:

>> KLIK <<

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Wszystkich :)

Opublikowano

Koledzy pytanie do wszystkich:

- ma ktoś może jakąś niepotrzebną tablicę rejestracyjną do skuterka?

Jestem przed rejestracją i nie chce mi się specjalnie wypożyczać i podczepiać przyczepkę,

a tak zrobię na perwę traskę z punktu A do punktu B :decayed:

Opublikowano

Nie jesteś zalogowany lub nie masz dostepu do tej strony.

:( da sie sama mapke uzyskac?

PS. Szukam Sierry do 2tys. Najlepiej z gazem. Ma ktos jakies namiary moze? Widzialem ladna sztuke w Elblagu i Slupsku, ale zawsze to lepiej na miejscu cos znalezc :P Autko dla kolegi, jako pierwsze wozidelko.

Opublikowano

Nie jesteś zalogowany lub nie masz dostepu do tej strony.

:( da sie sama mapke uzyskac?

fotostory jak dojechać jest tutaj

http://www.a4-klub.pl/smf/all_dywity_pod_olsztynem_grupowe_hamowanie_aut_18042009-t73424.0.html

bardzo łatwo tam dojechać :hi:

Opublikowano

Ahh widze juz :) Wiem doskonale, ktore to miejsce :) nie wiedzialem tylko, ze tam warsztat jest. Zaraz za Szkola w prawo :) jadac od Roznowa w lewo, przed szkola :P

Opublikowano

Eh przyjdę sobie na piechotkę :P

Opublikowano

Hello, :hi:

Jak mi się uda to wpadnę do was w niedzielę. Mam nadzieję że trafie.

Opublikowano

Hello, :hi:

Jak mi się uda to wpadnę do was w niedzielę. Mam nadzieję że trafie.

Zapraszamy :> Ja w tą niedzielę się na bank stawie, no chyba żeby jakaś ulewa była czy coś... :tongue4: Jutro albo po jutrze trzeba samochód umyć i w końcu naklejkę klubową nakleić :)

Opublikowano

no niestety mnie na najbliższym spocie nie będzie :(

wyjazd weekendowy się szykuje i coś czuje że nic się nie zmieni także liczę na dużo fotek po spocie :naughty:

pozdro :hi:

Opublikowano

U mnie się zapowiada że tym razem na spota zawitam innym autkiem, bo moje będzie w trasie, ale drugie też z grupy VAG więc tragedii nie będzie ;)

Opublikowano

Red Seat Ibiza?

Opublikowano

Miłej zabawy na spocie :cool1:

U mnie szkoła, no ale co zrobić :naughty:

Opublikowano

A4 zielona :polew: ale może być bo przynajmniej sie wyróżnia :naughty: zamówił ktoś słonce na niedzielkę? :przebiegly:

Opublikowano

Witam.

Nareszcie słonce ,wypucuje moje cztery kółka i przyjade. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.