Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

he spot piwny jak najbardziej

spot robimy damsko -męski ? czy tylko męski :gwizdanie: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

he spot piwny jak najbardziej

spot robimy damsko -męski ? czy tylko męski :gwizdanie: :mysli:

no ja będę bez małżonki, lecz obecność dziewczyn chyba nikomu nie przeszkadza :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie będzie mój paziu ale pamiętaj o swoim MISZCZU DŻEDAJ :cool1: i informuj mnie na bieżąco :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie będzie mój paziu ale pamiętaj o swoim MISZCZU DŻEDAJ :cool1: i informuj mnie na bieżąco :decayed::naughty:

:polew:

miszczu dzidy a nie dzedaj :decayed:

kiedy na Złotą zalecicie cupra :decayed:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cupry nie były produkowane w 4 łapach :decayed::naughty:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 11:10_________________________________________________Q to wiadomo ze sie przydaje przy startach :decayed::naughty: ale przy mocy 150 KM to nie jedzie :confused4:

Jezdziłem ostatnio AVFem z Q to start fajny ale malo mocy to nie jedzie :(:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ja najwiekszy spamer odpuszcze sobie czekania i dam komus z was rozpoczac ta 500 strone :kox::decayed: zrobie wam taki prezent :P docencie moje dobre serce :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :hi: To i ja się przyłożę do tego dojścia do 500 :decayed: 4 dni... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, pany!

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:11_________________________________________________bede tyle spamowal ze dojde do 500:D[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:11_________________________________________________awrrr[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:11_________________________________________________no to zaczne od pozdrowien :decayed:

taktus! widziany dzis rano na skrzyzowaniu sikoraka/pstrowskiego![br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:12_________________________________________________czajka!! widziany przed 16.00 na tym skrzyzowaniu co to nie pamietam jakich to ulic:D chyba mickiewicza z ketrzynskiego:D

yO!!

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:13_________________________________________________Carlos!

!

!

!

!

!

Ty wiesz co, bede trabil do znudzenia :tongue4:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:14_________________________________________________Załeq, Załeq

bożyszcze małych pałek

:bag:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:16_________________________________________________no to porapuje:

yO, yO, yO, ciekierap, aaha, aahaa,

strona pićset juz niedaleko

a mi zaraz wykipi mleko, yo, yo, aha, aha, czekdyzałt,

woja wena dzis malenka,

strona 500 na forum nam peka,

nie mam czasu juz spamowac,

bo musze isc pakowac!

rakjet fjuel, dabyl blasta,

nie jedz nigdy zakalca z ciasta!!

:polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:20_________________________________________________fuck f*ck f*ck :wallbash:

a myslalem ze juz peknie

:kox:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:21_________________________________________________

2545.jpg

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:24_________________________________________________dobra, juz serio sie musze zwijac, osoba, ktora rozpocznie 500 strone stawia chlanie!!!!!

(nie ma kasowania wiadomosci cwaniaki)!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pierdl.. nie pisze od teraz :decayed:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:32_________________________________________________Patryk bedzie pisał i satwia chlanie w Kaletce :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za miętki jesteś

chyba TY

Chyba ty zreszta Adrian paziu nie mozesz wydwac polecen :decayed: jestes od czarnej roboty :cool1::naughty::decayed:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:34_________________________________________________Gruby wez napisz 500 strone :P:naughty::decayed: nie to zebym Cie podpuszczał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:>[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:37_________________________________________________ale nie mam kierowcy na kaletke :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mietka pytka :decayed: boje sie was Olsztyniaki i staiwam melanz Kaletkowy :naughty:

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:39_________________________________________________teraz napiszesz posta i zaczniesz 500 :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:41_________________________________________________ :kox:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:41_________________________________________________ :polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:41_________________________________________________ :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...