Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

no ale ładny:decayed:

---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ----------

a ja sprzedałem a3 i kupiłem w de c2 vtr :kox:

---------- Post dopisany at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

jaki motor Michał tam siedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

profil uaktualniony:banan:

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ----------

Gratuluje :D ta z Elbląga kupiłes ??:decayed::wink:

najpierw czytaj a później pytaj!!!!!:tongue4::tongue4::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, idąc Twoim tokiem to następne auto jakie będziesz kupował to chyba fiat 126p lub 500

:):)

:polew::polew::polew:

Pany

szukam dwóch dekielków do fel s-line 18", tych co mam w B7. Nie wiecie kto może ma takie na zbyciu??? 8D0601165K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, idąc Twoim tokiem to następne auto jakie będziesz kupował to chyba fiat 126p lub 500

:):)

:polew::polew::polew:

Pany

szukam dwóch dekielków do fel s-line 18", tych co mam w B7. Nie wiecie kto może ma takie na zbyciu??? 8D0601165K

Palmowski :decayed::decayed::grin::dancing::dancing::dancing::dancing::dancing::dancing::dancing::dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no Panie Skrzypku b7 to nie jakas tam pacyfica, elegancja francja, gratulacje:D

Grzes, Tobie tez, zalec kiedys ta c2'ka i daj sie karnac, slysalem ze fajne popierdalacze i ma sekwencje skrzynie, tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki alez zem sie wkurwił!! moje cudowne ałdi znowu wystawia moja cierpliwosc na wielka probe:/ {fuckkurwa}

przednia szyba w lewym dolnym rogu mi pekla, bez zadnego uderzenia, bez zadnego wpadniecia w mega dziure, podejrzewam zmeczenie materialu dobite naszymi za***istymi drogami, plus kolami 19'' f*ck f*ck f*ck

w pilkingtonie na polnej wolaja 380pln

tylko jak to zawsze z niespodziewanymi wydatkami jest, eeeh

moze macie jakiegos liberalnego agenta ubezpieczeniowego, ktory ubezpiecza szyby bez wnikliwego prygladania sie im:)?

a najlepsze jest to ze pod koniec czerwca konczy mi sie oc i chcialem odrazu szybami wykupic, kuuurwwwxxx!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian wykup w liberty nie robią zdjęć itd 0 problemu tyle że nie wiem czy auto już nie za stare .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki grechu, jutro bede dzwonil. jak sie nei uda to mam plan pojechac gdzies w trase i lekko przykurzyc auto i wtedy pojsc gdziekolwiek do agenta, akurat to miejsce gdzie mi poszla rysa wycieraczki nie siegaja takze jakbym glowa usyfil to mona by sie nie dopatrzec.

tak jak ostatnio zrobilismy z fiatem, pojechalismy brudny wykupic AC, agentka porobila foty i nie zauwazyla ze blotnik wgnieciony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łysy mało to b5 na osiedlu zaraz wymontujemy :D:decayed::grin:

---------- Post dopisany 12-06-2012 at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2012 at 21:58 ----------

Gruby widziany dzis w korku na Krasickiego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no - ładna furka Michał - a ja myślałem że kupiłeś ostatnio na giełdzie w olsztynie ;)))

Adrian co do wody to też miałem u siebie: czyściłem odpływy i wymieniałem uszczelke pod obudową od ecu (jest tam uszczelka, która prawdopodobnie skończyła już swój żywot ....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...