Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

zyje zyje ale wakacje sa i nie za bardzo czasu na zaglądanie na stronke, a propo wczoraj Zaleczeq widziany na kanta przed poczta z jakąś znajomą rozmawiał he he byłem w środku , Lilianatoja także nie miałem jeszcze okazji poznac -moze kiedys sie uda ,ostatnio kwiatka widziałem ale to u mnie w robocie był na wysokościach robił ,panoramę podziwiał czy cos tam :decayed:,pozdro dla all :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka Paprocie! "D

wow.. widze ze powaznie - sie dzieje nam tu :P

Adi z Załącznikiem jak zawsze rzundzom i wymjatajom ;)

Co do mechaniora - ja sprawdzam chlopakow co maja dziuple przy rynku na baltyckiej. Ponos sa bardzo ok - swinka do nich wstawiona i wlasnie sie mieli. Zobaczymy jak wyjdzie :) I powiedzieli mi.. ze mam felgi do prostowania o_0 ale czemu? przeciez grzecznie jezdze :P moze skorzystam z okazji i jakowes sobie kopsne buciki coby swinka wygodnie chodzic miala :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździsz tam za rynek na grunwaldzkiej tam za spółdzielnie mieszkaniowa olsztyńska czy jakoś tak ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam towarzystwo:decayed: pytanko od razu walę gdzie polecacie wymieniac filterki teraz bo Paweł to nie wiem czy juz uruchomił swoje królestwo czy nie, tak zeby to nie trwało 3 dni :wink:, dzieki za pomoc w wyborze -kłaniam sie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze idzie się dogadać ze tak powiem :wink: zadzwoń najlepiej i zapytaj się o cenę powiedz ze kontakt dostałeś od kolegi z Leon clubu bo mój kumpel Cupre też u nich serwisuje albo z a4 klubu czyli Ja :naughty::naughty::naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku nie mam numeru chyba albo nie mogę go znalezć sorka ale w nowym forum nie mam starych pw:kwasny:

poszła pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marku dostałes pw ode mnie w sprawie koszulek ??

Dostałem, sorry że się nie ustosunkowałem :decayed:

tak mnie się wydaje że każdy może z Jarkiem gaworzyć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem mu pw i nie odpisuje dlateog pomyslałem ze jak masz kolorka bedze łatwiej :decayed: jak to w 21 wieku znajomosci to podstawa :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że on już się zmęczył sprzedażą koszulek.

Ale zagadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mi chodzi o same szablony :) ktore od nas otrzymał :) bo jak bede to miał to pogadam z kumplem zeby mi zrobił odwrocenie kolorow biały na czarny :) bo chcem zrobic sobie koszulke białą z carnymi literami :decayed: bo w lato to masakra w czarnej chodzic :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...