Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

no a ja podjechałem bo myślałem ze zobacze wasze gębki a tu nic ...

przy okazji jakaś niebieska 6-tka podjechała, ale tak szybko jak wjechała tak wyjechała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już nawet nie próbowałem, bo tydz. temu zajechałem i nikogo nie było ( po postach widziałem, że raczej większej ekipy nie będzie ale mam blisko ). Jak już konkretnie jakaś większa ekipa się zorganizuje to z chęcią podjadę pogadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy czytać co się dzieje na forum i problemu nie będzie :decayed: to po 1sze

po 2gie jestem za tym żebyśmy zrobili cos w rodzaju ankiety ze np wypada spot i sie deklarujemy kto będzie wtedy jest jasność sytuacji ile osob bedzie :wink: przez to ze np jest za przeproszeniem c**jowy odzew :kwasny: to takie kwiatki później wychodzą chyba kazdy ma czas zeby wejsc na chwile na forum przeczytać i zobaczyć co sie dzieje :decayed: takie jest moje zdanie :kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoty w tygodniu moze lepiej robic a nie w weekendy..ja likendy raczej mam poza olsztynem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za ankieta!

poza tym, za tydzien jest w niedziele no limit na dajtkach, niech kazdy wpada i sie pospotujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa były kiedys plany zrobienia w tygodniu i tez d*pa z tego wyszła :wink:

no chyba ze bysmy sie jakos zgadali jaki dzien najbardizej nam pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załek, pamiętasz, były ankiety na temat spotów tygodniowych, wybraliśmy dzień i ile razy byłeś/byliście.

- to praca do późna

- to zmęczony po robocie jestem

- to kino, teatr, basen, sanki, łyżwy...

- itp.

Dawno temu spoty były w tygodniu pod kerfyrem, to też przyjeżdżały 2-3 osoby, potem przenieśliśmy na niedzielę na 14,30 bodajże (bo w tygodniu też nikomu nie pasowało) i było lepiej. I po jakimś czasie znowu ta sama śpiewka, żeby przenieść na jakiś dzień w tygodniu.

Trzeba też pomyśleć o chłopakach co dojeżdżają do Olsztyna np. Skrzypek, Młody z Nidzicy czy ostatnio chłopaki z WML:), jak zrobimy w tygodniu to na 100% ich nie będzie na spotach.

Taka jest moja opinia a co z nią zrobicie to już każdego z Was sprawa.

pzd. kwiatko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego tez nie jestem zwolennikiem w tygodniu :decayed: bo tez ciężko z czasem :kwasny: niedziela jest taka najbardziej optymalna dla większości :decayed: tylko chodzi mi o to zeby tez była deklaracja ze np jest spot w niedziele to piszemy w piątek i sobotę kto będzie wtedy będzie jasność sytuacji :kox: bo zobacz TY napisałeś z początku ze będziesz i ja :decayed: no to mowie nie ma sensu jechać i odwołujemy :decayed: a sie okazuje ze ktos może przyjechać a niema nikogo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwiatko ma rację w tygodniu z mojej strony to nie ma opcji żeby Was odwiedzić tym bardziej że wynajdę jeszcze a4-ki na spota na niedzielę

Zaleczeg ​turbo założyłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w srode sie bedzie zakładać :decayed: bo nasze wspaniałe ASO Palmowski standardowo nie miało wezy olejowych :decayed: i 1,5 tyg czekania z Niemiec az dojda :grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załek, pamiętasz, były ankiety na temat spotów tygodniowych, wybraliśmy dzień i ile razy byłeś/byliście.

- to praca do późna

- to zmęczony po robocie jestem

- to kino, teatr, basen, sanki, łyżwy...

- itp.

Dawno temu spoty były w tygodniu pod kerfyrem, to też przyjeżdżały 2-3 osoby, potem przenieśliśmy na niedzielę na 14,30 bodajże (bo w tygodniu też nikomu nie pasowało) i było lepiej. I po jakimś czasie znowu ta sama śpiewka, żeby przenieść na jakiś dzień w tygodniu.

Trzeba też pomyśleć o chłopakach co dojeżdżają do Olsztyna np. Skrzypek, Młody z Nidzicy czy ostatnio chłopaki z WML:), jak zrobimy w tygodniu to na 100% ich nie będzie na spotach.

Taka jest moja opinia a co z nią zrobicie to już każdego z Was sprawa.

pzd. kwiatko

nic dodać nic ująć:thumbup1::hi:

Zaleczeq kto jak kto ale ty sam dobrze wiesz jak to wygląda:wink: nikogo nie zmusisz do przyjazdu na spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tematu ustawki na NO LIMIT nikt nie podchwytuje?

ja bede Marty bravka, zgarniam Załka, wezmę jakiegoś jednorazowego grilla, ekipa kormoranu pewnie też będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te ASO z olsztyna tylko nobla im dać :facepalm:

No masakra nie dziwi mnie to juz :decayed:

Mam nadzieje ze mój dzielny mechanik poskłada wszystko do kupy :decayed: bo w czwartek jade do wawy po rodziców na lotnisko to od razu bym testy na 7ce zrobił :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 08:17 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ----------

a tematu ustawki na NO LIMIT nikt nie podchwytuje?

ja bede Marty bravka, zgarniam Załka, wezmę jakiegoś jednorazowego grilla, ekipa kormoranu pewnie też będzie

:decayed::decayed: no posatram sie za mocno nie poskładać na weselu :decayed::decayed: na poprawiny nie zostaje :kox: 1/4 wazniejsza :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 08:17 ----------

suma sumarów :decayed:

następny spot 23.06 :wink::wink:

a kto bedzie 16.06 na NO LIMIT (OFFICIAL WEBSITE) to sie moze zoabczymy :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ile chcesz pln za turbawkę swoją starą oczywiście jak nie spękana ? wiesz hybrydę mam zamiar zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu jeszcze nie wyjeta :decayed: jak bede miał w łapkach to napisze co i jak :decayed:

Kwiatko falusie ja bede na weselu w sobote :decayed::decayed: i tez bedzie kac i na no limit bede i nie ma c**ja we wsi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...